Žebříčky 2019...

 Duben  2019...

 Úterý 23. dubna 2019 

Lov bodů

MČR 1.000 bodů
ČLM 1.000 bodů
PK MČR 500 bodů
  1. místo 2. místo 3. místo
 M- ŽRALOCI Kam.Šenov  Daníčková Eliška Schimmelová Eliška Grušpierová Eliška
 S- ŽRALOCI Kam.Šenov  Daníčková Eliška Schimmelová Eliška Grušpierová Eliška
 SOVIČKY Česká Lípa  Stupková Ellen Jonová Lenka Krumlová Nela
 SOVY Česká Lípa  Stupková Ellen Štěpánková Barbora Pilnajová Kateřina
 Tygřice a Tygři N. Bor  Knöchel Leoš Hladíková Kateřina Myška Marek
 Mladší žákyně Kam. Šenov  Říhová Kateřina Daníčková Eliška Slávková Kateřina
 Liga- dívky N. Bor  Říhová Kateřina To Tú Uyen Linda Jarošová Eliška
 Liga- kluci N. Bor  Stehlík Jan Burián Vojtěch Hladík Adam

 

 

Žebříčky 2019...

 Březen  2019...

Závěrečný Žebříček března 2019 

Lov bodů

KF BMV 500 bodů
   
   
  1. místo 2. místo 3. místo
 M- ŽRALOCI Kam.Šenov  Schimmelová Eliška Grušpierová Eliška Daníčková Eliška
 S- ŽRALOCI Kam.Šenov  Schimmelová Eliška Grušpierová Eliška Daníčková Eliška
 SOVIČKY Česká Lípa  Stupková Ellen Petráčková Adéla Kříž Matěj
 SOVY Česká Lípa  Hekšová Barbora Šedivá Barbora Pilnajová Kateřina
 Tygřice a Tygři N. Bor  Hladíková Kateřina Jurásková Annabel Myška Marek
 Mladší žákyně Kam. Šenov  Říhová Kateřina Slávková Kateřina Pavlů Veronika
 Liga- dívky N. Bor  Říhová  Kateřina To Tú Uyen Linda Němečková Kristýna
 Liga- kluci N. Bor  Stehlík Jan Hladík Daniel Hladík Adam

 

 

Žebříčky 2019...

 Únor  2019...

 Závěrečný žebříček  

  1. místo 2. místo 3. místo
 M- ŽRALOCI Kam.Šenov  Schimmelová Eliška Daníčková Eliška Grušpierová Eliška
 S- ŽRALOCI Kam.Šenov  Schimmelová Eliška Daníčková Eliška Grušpierová Eliška
 SOVIČKY Česká Lípa  Stupková Ellen Petráčková Adéla Jonová Lenka
 SOVY Česká Lípa  Hekšová Barbora Pilnajová Kateřina Panoch Jiří
 Tygřice a Tygři N. Bor  Jurásková Annabel Myška Marek Hladíková Kateřina
 Mladší žákyně Kam. Šenov  Říhová Kateřina Slávková Kateřina Pavlů Veronika
 Liga- dívky N. Bor  Říhová Kateřina To Tú Uyen Linda Jarošová Eliška
 Liga- kluci N. Bor  Hladík Adam Šmejkal Adam Stehlík Jan

 

 

Žebříčky 2019...

 Leden  2019...

 Závěrečný Žebříček měsíce ledna 2019 

  1. místo 2. místo 3. místo
 M- ŽRALOCI Kam.Šenov  Grušpierová Eliška Daníčková Eliška Sládečková Tereza
 S- ŽRALOCI Kam.Šenov  Daníčková Eliška Grušpierová Eliška Matějková Ivana
 SOVIČKY Česká Lípa  Stupková Ellen Bolorsaikhan Solongo Radoňský Jiří
 SOVY Česká Lípa   Hekšová Barbora Pilnajová Kateřina Havlíková Aneta
  Tygřice a Tygři N. Bor  Hladíková Kateřina Kolč Martin Myška Marek
 Mladší žákyně Kam. Šenov  Říhová Kateřina Slávková Kateřina Šachová Eliška
 Liga- dívky N. Bor  Říhová Kateřina To Tú Uyen Linda Jarošová Eliška
 Liga- kluci N. Bor  Kolč Jan Šmejkal Adam Myška Marek

 

 

Duben  2019...

ŽEBŘÍČKY 2019

LIGA- kluci_04→úterý 26. dubna 2019

Králem Jan Stehlík Trenér Mgr.Šín Milan, asistent a kauč Hladík David Honza se vrátil do křesla    Honza Stehlík je bojovník... I kluci postoupili na MČR mladších...

LIGA- děvčata_04→úterý 26. dubna 2019

Královnou Říhová Kateřina Trenér Mgr.Šín Milan, asistentka Němečková Jitka Kačena míří k dalšímu vítězství    Děvčata postoupila na MČR mladších žákyň 3.- 5. května 2019 v...

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ_04→úterý 26. dubna 2019

Královnou Říhová Kateřina Trenér Mgr.Šín Milan, asistentka Říhová Kateřina Eliška Daníčková jede...     Vede Žebříčky Žraloků a zde je na skvělém 2....

TYGŘICE_04→úterý 23. dubna 2019

Králem Knöchel Leoš Trenér Hladík David, asistentka Ivaničová Petra Leoš míří do volejbalového nebe   Leoš prožívá historické chvíle... Vládne tygřímu Žebříčku a do konce zbývá pouhý...

STARŠÍ ŽRALOCI_04→úterý 23. dubna 2019

Královnou Daníčková Eliška Trenér Mgr.Šín Milan, asistentka Grušpierová Drahomíra Elišky opět...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

 

Hvězdičky Akademie 2019

SOVIČKY Česká Lípa  Kaufman Kryštof 
SOVY Česká Lípa  Hekšová Barbora 
Žraloci- M Kamenický Šenov  Grušpierová Eliška 
Žraloci- S Kamenický Šenov  Daníčková Eliška 
Tygřice a Tygři Nový Bor  Jurásková Annabel 
Mladší žákyně Kamenický Šenov  Slávková Kateřina  
Ligová skupina- dívky  Říhová Kateřina 
Ligová skupina- kluci  Šmejkal Adam 

 

HVĚZDIČKY 2019

STARŠÍ ŽRALOCI_12_Hvězdičky Akademie

Hvězdičkou Eliška Daníčková Trenér Mgr. Šín Milan, asistentka Grušpierová Drahomíra  Eliška si rozdaly koruny...     Je až neskutečné, jak MLADŠÍ ŽRALOCI obsadili  královská křesla... Eliška Grušpierová vládne mladším a Eliška Daníčková starším...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

 

Prosinec 2018...

ŽEBŘÍČKY 2019

LIGA- kluci_12_Závěrečný Žebříček

Královnou prosince Linda To Tú Uyen Trenér Mgr. Šín Milan, asistent Hladík David  Adámek slaví další...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

ŽEBŘÍČKY- ŽEBŘÍČKY- ŽEBŘÍČKY...

ZE ŽEBŘÍČKŮ ŽEBŘÍČKY_12

Matematika  v Akademii... Ze Žebříčků ŽEBŘÍČKY... Pátek 28. prosince 2018_11:11 hodin    "Velkých cílů nedosáhneme silou, velkých cílů dosáhneme vytrvalostí." Samuel Johnson   V AKADEMII DĚLÁME I SPORT... A  VYCHOVÁVÁME KOMUNITOU, POHYBEM I...

ZŽ PROSINEC 2018

Žebříčky 2019...   Prosinec 2018...  Závěrečný Žebříček prosince 2018    1. místo 2. místo 3. místo  M- ŽRALOCI Kam.Šenov  Grušpierová  Eliška Daníčková  Eliška Schimmelová  Eliška  S-...

ZŽ listopadu 2018..

Závěrečné Žebříčky listopadu "V Akademie to každý den žije... Tam není nikdy nuda... " Královny a král... Úterý 4. prosince 2018_06:06 hodin...    MÁME ZA SEBOU DRUHÝ ŽEBŘÍČEK ŠKOLNÍHO ROKU 2018/2019... VÍTĚZOVÉ ZÁVĚREČNÝCH ŽEBŘÍČKŮ MĚSÍCE LISTOPADU 2018...