Měsíc prosinec 2018...

Kalendář- Žebříčky- tisícovky...

Prosinec 2018...

   

Kalendář prosince 2018...

 Turnaje 

sobota 01. OP4_kvalifikace Česká Lípa okresní soutěž
neděle 02. KP MŽKY Jablonec n.N krajská soutěž
pondělí 03. Mikulášská Wolkerova akce Akademie
pátek 07. Veselý pátek 49. Kam. Šenov Žraloci
sobota 08. Žákovská liga 4 Kam. Šenov akce Akademie
neděle 09. Žákovská liga 4 Kam. Šenov akce Akademie
pátek 14. Veselý pátek 50. Kam. Šenov Žraloci
sobota 15. Satelit 4 Slovanka ČL žlutý-oranžový-fialový
neděle 16. KP mžci Ještěd. Lbc krajská soutěž
neděle 16. KP sžky USK Slavia  krajská soutěž
sobota 22. Vánoční šestky Kam. Šenov akce Akademie

Systematizace Akademie...

střediska...

A Volejbalová školka 1. třída
B Mladší přípravka 2.- 3. třída
C Starší přípravka 4.- 5. třída

Akademie...

D Tygice a Tygři 3.- 5. třída
E Mladší žákyně 6.- 7. třída
F Starší žákyně 8.- 9. třída
H Kadetky 1.- 2. ročník

Tisícovky listopadu 2018...

Kondiční test měsíce- švihadlo...

    šňůra_sčítáme
A 1. třída Přeskoky švihadla ve šňůře 30x
B 2.- 3. třída Přeskoky švihadla ve šňůře 50x
C 4.- 5. třída Přeskoky švihadla ve šňůře 100x
D Tygřice a Tygři Dvojšvihová časovka 4x
E Mladší žákyně Dvojšvihová časovka 10x
F Ligová skupina Dvojšvihová časovka 15x

Volejbalový test měsíce- míček, míč

    šňůra
A 1. třída Rychlý míček 3 metry_šňůra 15x
B 2.- 3. třída Rychlý míček 4,5 metru_šňůra 25x
C 4.- 5. třída Rychlý míček 6 metrů_30 sek. 25x
D Tygřice a Tygři Hlavičky 8x
E Mladší žákyně Dvojka s rotací 10x
F Ligová skupina Trojka s rotací 15x

KALENDÁŘ-AKCE

Prosinec 2018

Měsíc prosinec 2018... Kalendář- Žebříčky- tisícovky... Prosinec 2018...     Kalendář prosince 2018...  Turnaje  sobota 01. OP4_kvalifikace Česká Lípa okresní soutěž neděle 02. KP MŽKY Jablonec n.N krajská...

Listopad 2018_1.000

Měsíc listopad 2018... Kalendář- Žebříčky- tisícovky...   Už dnes vyvěsím to důležité v měsíci listopadu 2018...     Kalendář listopadu 2018  Turnaje  pátek 02. Veselý pátek 44. Kam.Šenov soutěže sobota 03. Satelit...

Kalendář ŘÍJEN 2018

Měsíc  ř í j e n   2018... Kalendář- Žebříčky- tisícovky...   Už dnes vyvěsím to důležité v měsíci říjnu 2018...     Kalendář října... datum akce místo poznámka pá 05. PŠL 40 KaŠ   so 06. BLM...

Kalendář květen 2018

Akademie plánuje Čtvrtek 12. dubna 2018_11:11 hodin    Měsíc květen 2018 bude mimořádný... Čeká nás volejbal ve všech herních formách... Barevný minivolejbal (BLM 4 a 5), trojkový minivolejbal (Šenovská trojka 2 a 3) a šestkový volejbal (Žákovská liga 8...

Kalendář duben- květen 2018

A k a d e m i e   p l á n u j e ...  Celoroční program soutěží 2017/2018    Turnaje  v  měsíci  dubnu- květnu 2018  Odkazy na výsledky budou v názvu akcí... duben 2018 SO 7.  Žákovská liga číslo 7 Kamenický Šenov 09-...

Kalendář březen 2018

A k a d e m i e   p l á n u j e ...  Celoroční program soutěží 2017/2018    Turnaje  v  měsíci  březnu 2018  Odkazy na výsledky budou  v názvech okruhů... SO 10.  Žákovská liga 6   Kamenický Šenov 09-...

Kalendář únor 2018

A k a d e m i e   p l á n u j e ... Turnaje  v  měsíci  únoru 2018  Odkazy na výsledky budou  v názvech okruhů...  SO 3.  S4 číslo 5  Skalice u ČL 09- 14 PÁ 9. SOC 5 ZŠ Kamenický Šenov 14- 16 SO...

Kalendář leden 2018

     Celoroční program   akcí AKADEMIE v roce 2018 Turnaje  v  měsíci  lednu 2018  Odkazy na výsledky budou  v názvech okruhů...  SO 6.  S4 číslo 4  Skalice u ČL 09- 14 SO...

Kalendář 2018

                 6.                       12.                          13.             ...

Kalendář_prosinec 2017

A k a d e m i e   p l á n u j e ...   Turnaje  v  měsíci  prosinci  2017  Odkazy na výsledky jsou v názvech okruhů...  Po 4.  Mikulášská   Gymnázium Wolkerova 16- 19 Pá 8.  SOC číslo 3  ZŠ...

Akademie plánuje_ Turnaje PROSINEC 2017

  A k a d e m i e   p l á n u j e ... Turnaje  v  měsíci  prosinci  2017  Odkazy na výsledky jsou v názvech okruhů... Po 4.  Mikulášská   Gymnázium Wolkerova 16- 19 Pá 8.  SOC číslo 3  ZŠ...

Akademie plánuje_ Turnaje LISTOPAD 2017

  A k a d e m i e   p l á n u j e ... Turnaje  v  měsíci  listopadu  2017  Odkazy na výsledky jsou v názvech okruhů...  Ne 05.  Skalická čtyřka číslo 2   Skalice 9-14 Pá 10.  Orange cup číslo...

Pátek 01.12.2017_Tréninky pro zvané

  Mladší žákyně- akce ŽRALOK  Pátek 1. prosince 2017 ; ZŠ Kamenický Šenov Tréninky pro zvané Úterý 28. listopadu 2017; 08:08 hodin   Pátečních tréninků se mohou zúčastnit  pouze zvaní Akademici...  Týká se jak  mladších žákyň ,...

47. týden 2017

  A k a d e m i e   plánuje 47. týden    Nabito... Neděle 19. listopadu 2017; 15:15   Pokud napíši, že 47. týden je mimořádný, tak to není tak úplná  pravda... Čeká nás další nabitý týden, tak jak je u Akademie zvykem...  Absolutní novinkou je AKCE ...

AKADEMIE PLÁNUJE_47. týden

  A k a d e m i e   plánuje 47. týden    Nabito... Neděle 19. listopadu 2017; 15:15   Pokud napíši, že 47. týden je mimořádný, tak to není tak úplná  pravda... Čeká nás další nabitý týden, tak jak je u Akademie zvykem...  Absolutní novinkou je AKCE ...

DTP Akademie_pondělí 13. listopadu 2017

Denní tréninkový program...  Pondělí 13. listopadu 2017  Včera...   Máme za sebou volný víkend... Takových moc v novém školním roce není... Na červený CAMP je přihlášeno neskutečných  46 dětí... Na 2. kole SHARKS ORANGE CUPu bylo  64...

DTP Akademie_pondělí 6. listopadu

Denní tréninkový program...  Pondělí  6. listopadu 2017  Včera...    Skalická čtyřka   je pevnou součástí kalendáře  Loko Česká Lípa- VAŠ Varnsdorf- Stráže pod Ralskem- Mšené Lázně...  Věřím, že počet družstev rozšíříme na 20... Již...

1 | 2 | 3 | 4 >>

 

KALENDÁŘ TURNAJŮ

2018/2019

prosinec 2018

 Turnaje 

sobota 01. OP4_kvalifikace Česká Lípa
neděle 02. KP MŽKY Jablonec n.N
pondělí 03. Mikulášská Wolkerova
pátek 07. Veselý pátek 49. Kam. Šenov
sobota 08. Žákovská liga 4 Kam. Šenov
neděle 09. Žákovská liga 4 Kam. Šenov
pátek 14. Veselý pátek 50. Kam. Šenov
sobota 15. Satelit 4 Slovanka ČL
neděle 16. KP mžci Ještěd. Lbc
neděle 16. KP sžky USK Slavia 
sobota 22. Vánoční šestky Kam. Šenov

 

 

KALENDÁŘ TURNAJŮ

2018/2019

listopad 2018

 Turnaje 

pátek 02. Veselý pátek 44. Kam.Šenov
sobota 03. Satelit 2  Slovanka
neděle 04. mžky Dukla
pátek 09. Veselý pátek 45. Kam.Šenov
sobota 10. CAMP- červený Kam.Šenov
neděle 11. CAMP- červený Kam.Šenov
pátek 16. Veselý pátek 46. Kam.Šenov
sobota 17. mžci Skalice
sobota 17. sžky Jablonec
neděle 18. Satelit 3  Slovanka
pátek 23. Veselý pátek 47. Kam.Šenov
sobota 24. KF- BMV Jiskra NB
sobota 24. Žákovská liga 3 Kam.Šenov
neděle 25. Žákovská liga 3 Kam.Šenov
pátek 30. Veselý pátek 48. Kam.Šenov
sobota 01. OP4- kvalifikace Česká Lípa
neděle 02. mžky Jablonec

 

KALENDÁŘ TURNAJŮ

2018/2019

říjen 2018

pátek 05. PŠL 40 KaŠ
sobota 06. BLM 2019_1 KaŠ
neděle 07. KP mžky KaŠ
pátek 12. PŠL 41 KaŠ
neděle 14. KP sžky KaŠ
neděle 14.  Přátelák M.Hradiště
pátek 19.  PŠL 42 KaŠ
sobota 20. F- BMV Jiskra NB
sobota 20. Žák. liga 2 KaŠ
neděle 21. Žák. liga 2 KaŠ
pátek 26. PŠL 43 KaŠ
sobota 27. BLM 2019_2 KaŠ
neděle 28. Šenovská 3_2 KaŠ

 

KALENDÁŘ TURNAJŮ

2018/2019

 Turnaje_trénujeme_nábory...  

září 2018

pátek 31. 08.  LIGA  trénink 16- 17,30 
pondělí 03. Akademie trénuje
čtvrtek 06. Cvikov_nábor 7. třída
pátek  07. Cvikov_nábor 6. třída
sobota 08.  Žákovská liga 1 
neděle 09.  Žákovská liga 1 
pondělí 10. K.Šenov_nábor_2. třída
sobota 15.  Starší žákyně 
pondělí 17. Č.Lípa_nábor_4. třída
úterý 18. Č.Lípa_nábor_5. třída
středa 19. Č.Lípa_nábor_6. třída
sobota 22.  K_Mladší žákyně 
neděle 23.  Šenovská trojka 
středa 26. Č.Lípa_nábor_2. třída
čtvrtek 27. Č.Lípa_nábor_3. třída

 

LISTOPAD 2017

  Říjen byl pro Akademii zcela mimořádný...  Spuštění 8. střediska ve Cvikově, vítězství ve všech barvách F- BMV na Dukle Liberec, 1. kolo Borské ligy, Grand prix a Orange cupu...   Listopad  nebude v ničem zaostávat...

4. SO volno  
5. NE S4 2. kolo SK
10. OC číslo 2
18. SO Žákovská liga 3
19. NE volno  
24. Grand prix 2
25. SO Borská liga 2 SK
26. NE KP ml. žačky LBC
       

Víkendová bilance

  • V listopadu  je 9 víkendových dnů...
  • Volejbal je v 5

Turnajové okruhy

  •  ŽL_3......... Žákovská liga
  •  MŽKY_... KP mžky 
  •  BLM_2  .....  Borská  liga v mini
  •  KP BMV ...  kraj mini
  •  S4_2..........  Skalická čtyřka

Zkratky

  • ZŠL- ZŠ U lesa
  • ZŠN- ZŠ náměstí Míru
  • SK- Skalice u České Lípy
  • A- ZŠ Arnultovice
  • - Kamenický Šenov
  • Cvikov- Sokolovna

ŘÍJEN 2017

     Už tradiční popis měsíční činnosti Akademie: "Čeká nás mimořádný měsíc..." A konkrétně???
Svoji tréninkovou činnost spustí v pořadí 8. středisko (Cvikov), začnou ranní tréninkové turnaje... Rozjedou se další turnajové okruhy jako je  S4  a BLM ... Tak vzhůru do práce...

1. NE    
7. SO  S4_1   Skalice
8. NE    
14. SO    
15. NE    
21. SO  ŽL2  K. Šenov
22. NE  MŽKY_1  Jablonec
28. SO  BLM_1  K. Šenov
29. NE  KP BMV_2 Dukla 

Víkendová bilance

  • V říjnu je 9 víkendových dnů
  • Volejbal je v 5

Turnajové okruhy

  •  ŽL_2......... Žákovská liga
  •  MŽKY_1.... KP mžky 1. kolo
  •  BLM_1.....  Borská  liga v mini
  •  KP BMV ...  kraj mini
  •  S4_1..........  Skalická čtyřka

Zkratky

  • ZŠL- ZŠ U lesa
  • ZŠN- ZŠ náměstí Míru
  • Skalice u České Lípy
  • ZŠA- ZŠ Arnultovice
  • K. Šenov- Kamenický Šenov
  • Cvikov- Sokolovna

ZÁŘÍ 2017

   

   Startovní měsíc po veleúspěšných soustředěních Akademie o prázdninách... Volejbalová rodinka by se měla rozrůst o další dvě střediska (Žraloci Kamenický Šenov a Vosy Cvikov)... V září 2017 sehrajeme historicky první zápasy Akademie v šestkovém volejbalu...
2. SO    
3. NE    
9. SO    
10. NE    
16. SO  ŽL1 K. Šenov
17. NE    
23. SO    
24. NE  MŽKY_1  Varnsdorf
30. SO  KP BMV  K. Šenov

Náborové turnaje

ZŠ náměstí Míru NB- 2. 6. 
ZŠ Arnultovice 7.- 8.
ZŠ Kamenický Šenov 11.- 15.
ZŠ Cvikov 19.- 21.
  26. 

Turnajové okruhy

  •  ŽL_2......... Žákovská liga
  •  MŽKY_1.... KP mžky 1. kolo
  •  ČLM_1.....  ČL liga v mini
  •  KP BMV ...  kraj mini
  •  S4_1..........  Skalická čtyřka

Zkratky

  • ZŠL- ZŠ U lesa
  • ZŠN- ZŠ náměstí Míru
  • Skalice u České Lípy
  • ZŠA- ZŠ Arnultovice
  • K. Šenov- Kamenický Šenov
  • Cvikov- Sokolovna