OP4_zpráva z 1. kola_J.Linhart

OP4_zpráva  z 1. kola_J.Linhart

Okresní přebor čtveřic

Druhé kolo...

Pokyny

Termín neděle 3. února 2019
Místo tělocvičny ZŠ na Ladech
Sraz  07:45  nám. Míru Nový Bor

Zpráva o prvním turnaji OP mini 2018 – 2019

     Prvního turnaje se zúčastnilo všech šestnáct družstev. Výsledky jednotlivých utkání jsou v přiložených tabulkách. Z první ligy sestoupila družstva Loko Č.Lípa D a Loko Č.Lípa B a naopak do ní postoupila družstva UD Hamr a VA N.Bor E.

Pořadí družstev po prvním turnaji:

Družstvo                                první    druhý  třetí     čtvrtý

1. Akademie A                                  16

2. Akademie D                                 15

3. Akademie C                                 14

4. Akademie B                                 13

5. Loko Č.Lípa A                             12

6. Loko Č.Lípa C                             11

7. Loko Č.Lípa D                             10

8. Loko Č.Lípa B                               9

9. UD Hamr                                       8

10. Akademie E                                  7

11. Jiskra N.Bor C                             6

12. Jiskra N.Bor A                             5

13. Sokol M.Hradiště                        4

14. Jiskra N.Bor D                             3

15. Akademie F                                   2

16. Jiskra N.Bor B                              1

Rozdělení družstev do skupin pro 2. kolo

1.liga A VA N.Bor A     1.liga B VA N.Bor D  2.liga A Loko D   2.liga B Loko B

              VA N.Bor B                  VA N.Bor C                 Jiskra A                Jiskra C

              Loko A                           Loko C                         M.Hradiště         Jiskra D

              VA N.Bor E                  UD Hamr                     Jiskra B              VA N.Bor F

Pořadí utkání pro 2. turnaj

1. LIGA  8:30

1. VA A – VA E                                            VA C – Loko C

2. VA B – Loko A                                        VA D – UD Hamr

3. VA E – Loko A                                        VA D – VAC

4. VA A – VA B                                            UD Hamr – Loko C

5. VA B – VA E                                            Loko C – VA D

6. Loko A – VA A                                        VA C UD Hamr

7. 4.A – 3.B                                                  4.B – 3.A

8. 1.A – 2.B                                                  1.B – 2.A

9. 3.A – 3.B                                                  4.A – 4.B

10. 1.A – 1.B                                                2.A – 2.B

2. LIGA 12:00

11.Loko B – VA F                                       Loko D – Jiskra B

12.Jiskra C – Jiskra D                              Jiskra A – M.Hradiště

13.VA F – Jiskra D                                    Jiskra B – M.Hradiště

14.Loko B – Jiskra C                                 Loko D – Jiskra A

15.Jiskra C – VA F                                     Jiskra A – Jiskra B

16.Jiskra D – Loko B                                 M.Hradiště – Loko D

17.4.A – 3.B                                                 4.B – 3.A

18.1.A – 2.B                                                 1.B – 2.A

19.3.A – 3.B                                                 4.A – 4.B

20.1.A – 1.B                                                 2.A – 2.B

 

Příští turnaj bude 3.února opět od 8,30 v tělocvičnách ZŠ Lada,druhá liga začne asi ve 12,00.

                                                                                   Jaroslav Linhart