ČLM 3_výsledky

ČLM 3_výsledky

 

 Česká liga  mini č. 3

Volejbal Ústí vítězí...

           OPĚT VELICE KVALITNÍ SOUTĚŽ... SVOJE VOLEJBALOVÉ DOVEDNOSTI POMĚŘOVALO 59 DRUŽSTEV... PŘIHLÁŠENO BYLO PŮVODNĚ VÍCE DRUŽSTEV, ALE VIRÓZA ZAÚŘADOVALA... MEDAILI SI DNES ODVEZL JAK VOLEJBAL ÚSTÍ NAD LABEM, VAVŘINEC KLADNO TAK SLOVAN VARNSDORF...

žlutý minivolejbal

1  Akademie  Kříž Matěj, Votroubková Vanesa
2 Akademie Sládečková Tereza, Schimmelová Eliška
3 Akademie Stupková Ellen, Bednářová Veronika
4 ZŠ Vilémov 2  
5 Akademie Radoňský Jiří, Petráčková Adéla
6 Akademie Moravčíková Karolína, Grušpierová Eliška
7 Akademie Golecká Magda, Jonová Lenka
8 Kladno 1 Vodhanilová Eliška, Helebrantová Anna
9 Akademie Bao Anna, Králová Saša
10 Akademie Matějková Ivanka, Janele Adam
11 ZŠ Vilémov 1  
12 Slovan Varnsdorf  
13 ZŠ Vilémov 3  
14 Akademie Matějková Daniela, Amešný Tomáš
15 Kladno 2 KrečováThea, Mandová Eliška

oranžový minivolejbal

1  Akademie  Pokorná Veronika, Schimmelová Eliška
2 Varnsdorf 1  
3 Akademie Kolč Martin, Matějková Ivana
4 Ústí 1 Lukšíková Nela, Zlámalová Kačka
5 Ústí 5 Břízová Adéla, Tošnerová Martina
6 Akademie Bao Anna, Sládečková Tereza
7 Akademie Golecká Magda, Votroubková Vanesa
8 Akademie Buriánová Viktorka, Matějková Daniela
9 Ústí 4 Dopitová Lenka, Bártová Alena
10 Ústí 3 Luzumová Týnka, Sedláčková Tereza
11 Varnsdorf 3  
12 Akademie Daníčková Eliška, Grušpierová Eliška
13 Ústí 2 Čtvrtečková Tereza, Vondrušková Věra
14 Kladno 3 Foglová Eliška, Mandová Eliška
15 Ústí 8 Kubíčková Karolína, Mendlová Viktorka
16 Kladno 1 Kouřilová Barbora, Petrusová Magda
17 ZŠ Vilémov 1  
18 Ústí 9 Avenariusová Sofi, Zlámalová Karolína
19 Kladno 2 Helebrantová Anna, Vodhanilová Eliška
20 ZŠ Vilémov 2  
21 Ústí 6 Mikotová Sabina, Plívová Adéla
22 Varnsdorf 2  
23 Ústí 7 Bulínová Klára, Švecová Barbora

červený minivolejbal

 

1  Ústí 1  Zahradníková Barbora, Dvořáková Zuzana
2 Kladno 2 Malíková Jitka, Krečová Ema
3 Akademie Pavlů Veronika, Matějková Danielka
4 Akademie Daníčková Eliška, Doležalová Markéta
5 Kladno 1 Obolecký Ondřej, Mandelová Anna
6 Ústí 2 Vysoudilová Veronika, Maruštíková Michala
7 Varnsdorf 1  
8 Akademie Buriánová Viktorka, Cibulková Viktorka
9 Akademie Pokorná Veronika, Myška Marek
10 Varnsdorf 2  
11 Akademie Bao Anna, Kolč Jan
12 Akademie Hladíková Kateřina, Matějková Ivana
13 Ústí 8 Benešová Nikola, Nosková Mája
14 Ústí 6 Ullrichová Sandy, Mouchová Tereza
15 Ústí 4 Thotová Tereza, Pitnerová Nela
16 Ústí 3 Thotová Eliška, Bednářová Markéta
17 Kladno 4 Vodhanilová Eliška, Foglová Eliška
18 Ústí 5 Břízová Anna, Břízová Adéla
19 Ústí 7 Plívová Justýna, Procházková Barbora
20 Kladno 3 Kouřilová Barbora, Petrusová Magda
21 Varnsdorf 3