ČLM 2019_1. nominace

ČLM 2019_1. nominace

 Česká liga  minivolejbalu 2019

Sobota 12. ledna 2019_ZŠ Kamenický Šenov_09- 15 hodin

První nominace Akademie...

Středa 09. ledna 2019_10:10 hodin

  BERTE PROSÍM TUTO NOMINACI JAKO STARTOVNÍ... NĚKTERÉ DĚTI VYPADNOU DÍKY JINÉMU VÍKENDOVÉMU PROGRAMU, NEMOCI apod. ROZHODOVAT NA  ČLM 1  VEDLE TRENÉRŮ A RODIČŮ BUDOU TAKÉ HRÁČI A HRÁČKY LIGOVÉ SKUPINY... DĚKUJI...

Žlutý minivolejbal_09- 11 hodin

1 Buriánová Viktorka Schimmelová Eliška
2 Bednářová Veronika Kříž Matěj
3 Votroubková Vanesa Sládečková Tereza
4 Grušpierová Eliška Stupková Ellen
5 Sentivanová Anna Petráčková Adéla
6 Radoňský Jiří Máchová Adéla
7 Kaufman Kryštof Bílý Samuel
8 Krumlová Nela Smitová Lucie
9 Jonová Lenka Valíčková Simona
10 Králová Saša Matějková Danielka
11 Kadlečková Sára Daníčková Eliška
12 Pátek Jan Sentivanová Anežka
13 Bulijat Helena Kukuczová Karolína
14 Divišová Barbora Fojtík Matyáš
15 Weiss David Tůmová Petrície
16 Amešný Tomáš Chocová Kristýna
17 Starý Alžěta Šoltys Vojtěch
18 Vince Michal Bendová Nikola
19 Bernášková Natálie Oplová Denisa
20 Válková Pavla Kravcovová Denisa

Oranžový minivolejbal_11- 13 hodin

1 Kolč Martin Buriánová Viktorka
2 Bao Anna Bártová Lucie
3 Pětioký Vojtěch Myška Marek
4 Bednářová Veronika Kočová Eliška
5 Hladíková Kateřina Golecká Magda
6 Moravčíková Karolína Jurásková Annabel
7 Stefanovský Pavel Popelka Martin
8 Doležalová Markéta Máchová Adéla
9 Schimmelová Eliška Pokorná Veronika
10 Sládečková Tereza Votroubková Vanesa
11 Daníčková Eliška Stehlík Josef
12 Kříž Matěj Radoňský Jiří
13 Stupková Ellen Havlíková Aneta
14 Petráčková Adéla Hekšová Barbora
15 Vince Michal Vitouš Dominik
16 Bolorsaikhan Solongo Ládrová Šarlota
17 Naranbat Orgil Ochirragchaa Orgil
18 Matějková Danielka Weiss David
19 Matějková Ivanka Králová Saša
20 Pilnajová Kateřina Štěpánková Barbora
21 Tůmová Petra Grušpierová Eliška
22 Panoch Jiří Šedivá Barbora
23 Havlíková Tereza Doležal Jakub
24 Sentivanová Anna Maule Anežka

Červený minivolejbal_13- 15 hodin

1 Hladíková Kateřina Pokorná Veronika
2 Buriánová Viktorka Jurásková Annabel
3 Kolč Martin Velasco Sofie
4 Myška Marek Daníčková Eliška
5 Bártová Lucie Neumanová Anežka
6 Maule Anežka Matějková Danielka
7 Bao Anna Kočová Eliška
8 Golecká Magda Pětioký Vojtěch
9 Moravčíková Karolína Doležalová Markéta
10 Frömel Jan Máchová Kristýna
11 Havlíková Aneta Štěpáková Barbora
12 Hekšová Barbora Stehlík Josef
13 Naranbat Orgil Kolč Jan
14 Jeník Petr Ochirragchaa Orgil
15 Pavlů Veronika Matějková Ivanka
16 Ramišová Tereza Cibulková Viktorka