Okresní přebor ve čtyřkách...

Kvalifikace 1. prosince 2018...

Středa 10. října 2018_17:17 hodin

Už je to upečeno...

  Dnes jsme se dohodli s Jardama (Loko Česká Lípa- kluci, Jaroslav Javůrek, Jaroslav Linhart) na kalendáři OP4 pro sezonu 2018/2019...

kvalifikace so 1. prosince 2018
1. kolo ne 20. ledna 2019
2. kolo ne 03. února 2019
3. kolo ne 17. března 2019
4. kolo ne 12. května 2019

Účastníci...

Loko Česká Lípa, TJ Jiskra Nový Bor, UD Hamr- Stráž p. R., Volejbalová akademie Nový Bor, TJ Sokol Mnichovo Hradiště...

 

Šenovská trojka_1. kolo...

Neděle 23. září 2018_Kamenický Šenov

 

Vítězný Schrödinger Varnsdorf...

  RODINNÁ ŠENOVSKÁ TROJKA. POTĚŠILA ÚČAST VOLEJBALU ÚSTÍ A SCHRÖDINGERA VARNSDORF. KVALITNÍ MODRÉ TROJKY. SKVĚLÉ DIVÁCKÉ FINÁLE 1. KOLA...

organizace...

Řídící soutěže Šín Milan
Hlavní rozhodčí Hladík David
Bufet Hladíková Zdeňka
Fotograf Nevoral Vladimír

 

celkové pořadí v 1. kole Šenovské 3

1 SI Varnsdorf 1 Němečková Kristýna+ Pokorná Natálie+ Krausová Valerie
2 Akademie NB Myška Marek+ Burián Vojtěch+ Müllerová Blanka
3 SI Varnsdorf 2 Tomašová Tereza+Wernerová Klára+Bučková Tereza
4 Akademie NB Pokorná Veronika+ Pavlů Veve+ Slávková Kateřina
5 SI Varnsdorf 3 Tarabová Julie+ Flugr Pavel
6 Akademie NB Buriánová Viktorka+ Stehlík Jan+ Dušánková Vendulka
7 Akademie NB Velasco Sofie+ Uyen Linda+ Dušánková Viktorka
8 Akademie NB Kolč Martin+ Kolč Jan+ Šmejkal Adam
9 Akademie NB Jurásková Annabel+ Říhová Kateřina+ Ramišová Tereza
10 Akademie NB Hladíková Kateřina+ Jarošová Eliška+ pendl
11 Akademie NB Knöchel Leoš+ Jeník Petr+ Hladík Adam
12 Akademie NB Daníčková Eliška+ Sýbová Marika+ Šachová Eliška
13 Volejbal Ústí "A" Zahradníková Bára+ Dvořáková Zuzka+ Nosková Markéta+ Procházková Bára
14 Volejbal Ústí "B" Maruštíková Michaela+ Bednářová Markéta+ Plívová Justýna

jedenáct hvězdiček Šenovské trojky...

Ústí nad Labem Zahradníková Barbora
Ústí nad Labem Maruštíková Michaela
Varnsdorf Krausová Valerie
Varnsdorf Bučková Tereza
Varnsdorf Flugr Pavel
Akademie Kolč Martin
Akademie Hladíková Kateřina
Akademie Slávková Kateřina
Akademie Pavlů Veronika
Akademie Jurásková Annabel
Akademie Ramišová Tereza

hodnocení...

  1. kolo určitě splnilo svoje poslání... Velkým přínosem je především pro Tygřice a Tygry a  mladší žákyně... Oživením soutěže byla účast Volejbalu Ústí nad Labem (čtvrťandy) i Schrödingeru Varnsdorf...  Soutěž je vedena na principu rozdávání dárků... Dárky věnují svojí hrou, svým chováním  především členové ligové skupiny...  

Proto tímto děkuji za pomoc při  učení  volejbalu  Týnce Němečkové, Terezce Tomašové, Siky Tarabové, Elišce Jarošové, Lindě Uyen, Marice Sýbové, Kačeně 

Divoké  Říhové, Vojtovi Buriánovi, Honzovi Stehlíkovi, Adámkovi Šmejkalovi, Adámkovi Hladíkovi,...

OP čtyřky Česká Lípa

Šenovská trojka 2018

  Dvacítka... Neděle 27. května 2018_14:14 hodin    Dnešní turnaj byl především přípravou na Jindřichův Hradec... Bohužel chyběli nominovaní hráči do trojek (zelený a modrý...

Páteční šenovská liga 20

  Mraveniště... Sobota 19. května 2018_07:07 hodin_PŠL 20    Blíží se konec školního roku, ale zájem o akademický volejbal neutuchá... Na prvním pátečním turnaji bylo 36 Akademiků a na druhém 28... Paráda... Radost mám především z VOS... Krásně se...

Šenovská trojka 2018_2. kolo

    Šenovská trojka číslo 2 Neděle 6. května 2018_09- 13 hodin_1. a 2. liga_trojkový minivolejbal Trenérský  sen  Neděle 6. května 2018_14:14 hodin    Dnes jsem si několikrát říkal, zda sním či bdím... Druhé kolo Šenovské trojky totiž bylo snové......

OP čtyřky_vyhodnocení sezony 2017/2018

  Okresní liga ve čtyřkách Skončil další turnajový okruh... Akademie prokázala další progres...     Rosteme... Neděle 22. dubna 2018_18:18 hodin   Za rok jsme prokázali neskutečný volejbalový progres... Stačí porovnat  loňské pořadí  s tím letošním... Vloni...

OP čtyřky_3. kolo

3. kolo okresní ligy ve čtyřkách     1+1... Neděle 08. dubna 2018_15:15 hodin    Dnešní kolo bylo pokažené neúčastí tří družstev Jiskry Nový Bor...  Řídící soutěže se to dozvěděl až dnes ráno v 8,15 hodin... Takže ve 3. lize byla pouze dvě...

Šenovská trojka_1. nominace_2. kolo_2018_05_06

Šenovská trojka 6. května 2018   První nominace... 1. liga 1 Akademie  1 Bao, Němečková, Úradníková 2 Akademie 2 Jarošová, Šlamborová, Tarabová 3 Akademie  3 Stehlík, Pokorný, Šmejkal 4 Akademie 4 Tomašová, Jelenčiaková,...

OL4_3. kolo_2018_04_08

  3. kolo okresní ligy ve čtyřkách 1+1... Neděle 08. dubna 2018_15:15 hodin    Dnešní kolo bylo pokažené neúčastí tří družstev Jiskry Nový Bor...  Řídící soutěže se to dozvěděl až dnes ráno v 8,15 hodin... Takže ve 3. lize byla pouze dvě družstva místo...

OP4_3. kolo_3. nominace

  OP ve čtyřkách 3. kolo   3. nominace...  8. dubna 2018 ZŠ Lada Česká Lípa 9- 15 1. liga... Akademie A  Říhová - Uyen- Němečková- Úradníková- Bao Šín Akademie D  Burián - Stehlík- Šmejkal- Pittauer-...

OP4_2. kolo_1. nominace

  Okresní přebor čtyřek... 1. nominace Neděle 11. března 2018 1. liga... Akademie A Uyen- Úradníková- Němečková- Bao- Říhová Akademie B  Jarošová- Tomašová- Šlamborová- Sýbová- Jelenčiaková- Tarabová 2. liga... Akademie B Burián- Stehlík-...

OP4_1. kolo_oficiální výsledky od J. Linharta

Okresní přebor  čtyřek...     Výsledky 1. kola

1 | 2 | 3 >>

TABULKY 3. kola OP4 Jiří Pokorný

3. kolo Skalické čtyřky 11.03. Vladimír Nevoral