Kvalifikace okresu ve čtyřkách

"Akademie je tým..."

Sobota 1. prosince 2018_15:15 hodin_Česká Lípa_ZŠ Lada

   DNES JSEM MĚL KONEČNĚ, A TO POPRVÉ, POCIT, ŽE VŠECHNA DRUŽSTVA AKADEMIE VYSTUPUJÍ JAKO TÝM!!! JAKO JEDNA AKADEMIE!!! KLUCI AČ HRÁLI AŽ OD 11 HODIN, NECHYBĚLI NA ZÁPASECH SKUPINY A, B (ty se hrály od 9 hodin) A BYLI SLYŠET... DĚVČÁTKA JIM TO POZDĚJI VRÁTILA MÍROU VRCHOVATOU!!! 

A TAK BY TO MĚLO BÝT...

"Akademie, jsme tým..."

Zrcadlo kvalifikace...

skupina A

1 Akademie "A" Nový Bor_šín 6
2 Loko Česká Lípa "C" 4
3 Akademie "E" Nový Bor 1
4 Jiskra Nový Bor "D" 1

skupina B

1 Akademie "B" Nový Bor_němečková 5
2 Loko Česká Lípa- dívky 5
3 Akademie "F" Nový Bor 2
4 Jiskra Nový Bor "A" 0

skupina C

1 Akademie "C" Nový Bor_hladík 4
2 Loko Česká Lípa "A" 4
3 Jiskra Nový Bor "B" 4
4 UD Hamr- Stráž p. R. 0

skupina D

1 Akademie "D" Nový Bor_šín 6
2 Loko Česká Lípa "B" 4
3 Sokol Mnichovo Hradiště 2
4 Jiskra Nový Bor "C" 0

Soupisky jednotlivých družstev Akademie...

Akademie "A" Jarošová (5.), Němečková (6.), Říhová (7.), Ramišová (5.)
Akademie  "B" Uyen (7.), Tomašová (7.), Wernerová (7.), Bao (6.)
Akademie "C" Hladík A (6.), Pokorný (7.), Kolč J (5.), Myška (4.), Kolč M (3.)
Akademie "D" Burián (6.), Stehlík (6.), Hladík D (7.), Šmejkal (6.)
Akademie "E" Slávková (6.), Šachová (6.), Pavlů (5.), Neumanová (4.), Daníčková (3.)
Akademie "F" Pokorná Ve (4.),  Buriánová  (2.), Hladíková (4.), Flugr (5.)

1. kolo OP4_20. ledna 2019_Česká Lípa...

1. liga Akademie A, B, C, D... Loko Česká Lípa  A, B, C, D
2. liga Akademie E, F... UD Hamr, Sokol M. Hradiště, Jiskra A, B, C, D

Turnajové glosy...

☼ Hvězdičkami Akademie byli: Ramišová Terezka (4.), Kolč Martin (3.), Šmejkal Adam (6.), Daníčková Eliška (3.), Buriánová Viktorka (2.), Pokorná Verunka (4.)...

☼ Akademie "F" Nový Bor:  S mrňousky (2.- 4. třída ZŠ) to sice nebyla dnes žádná hitparáda, ale ani žádný propadák... Velice dobrá zkušenost... Buriánová Viktorka (2. třída), Hladíková Kačka (4. třída), Pokorná Verča (4. třída), Flugr Pavel (5. třída)... Průměrný věk tohoto družstva byla necelá  4. třída... A to je paráda...

OP čtyřky Česká Lípa

OP4_kvalifikace_pokyny

Okresní přebor ve čtyřkách 2019 Kvalifikace 1. prosince 2018  Rozpis kvalifikace_OP4.pdf    ŘÍDÍCÍM SOUTĚŽE JE LINHART JAROSLAV... BUDE SE HRÁT VE DVOU LIGÁCH  PO OSMI DRUŽSTECH (1. A 2. LIGA)... SYSTÉMEM POSTUP- SESTUP... JEDNOTLIVÁ KOLA SE BODUJÍ A NA KONCI SOUTĚŽE...

Šenovská 3_2_výsledky

Šenovská trojka číslo 2    Česká Lípa je přínosem... Neděle 28. října 2018_14:14 hodin I DNES POKRAČOVAL  KRÁSNÝ ÚSTECKÝ VÍKEND . ÚSTEČÁCI JSOU SUPER... DNES POTĚŠILA I LOKOMOTIVA ČESKÁ LÍPA... SPOLEČNÁ KLÁNÍ NOVÝ BOR- VARNSDORT- ÚSTÍ NAD LABEM - KLADNO- ČESKÁ...

Šenovská 3_2_pokyny

Šenovská trojka číslo 2    Neděle 28. října 2018 Středa 24. září 2018_10:10 hodin pokyny_09- 13 hodin Termín neděle 28. října 2018 Místo konání ZŠ Kamenický Šenov Svoz nám. Míru NB v 07:45 hodin Další diplomy- sladkosti-...

OP4_termíny kol

Okresní přebor ve čtyřkách... Kvalifikace 1. prosince 2018... Středa 10. října 2018_17:17 hodin Už je to upečeno...   Dnes jsme se dohodli s Jardama (Loko Česká Lípa- kluci, Jaroslav Javůrek, Jaroslav Linhart) na kalendáři OP4 pro sezonu...

Šenovská 3_1_výsledky

Šenovská trojka_1. kolo... Neděle 23. září 2018_Kamenický Šenov   Vítězný Schrödinger Varnsdorf...   RODINNÁ ŠENOVSKÁ TROJKA. POTĚŠILA ÚČAST VOLEJBALU ÚSTÍ A SCHRÖDINGERA VARNSDORF. KVALITNÍ MODRÉ TROJKY. SKVĚLÉ DIVÁCKÉ FINÁLE 1. KOLA... organizace... Řídící soutěže Šín...

Šenovská trojka 2018

  Dvacítka... Neděle 27. května 2018_14:14 hodin    Dnešní turnaj byl především přípravou na Jindřichův Hradec... Bohužel chyběli nominovaní hráči do trojek (zelený a modrý...

Páteční šenovská liga 20

  Mraveniště... Sobota 19. května 2018_07:07 hodin_PŠL 20    Blíží se konec školního roku, ale zájem o akademický volejbal neutuchá... Na prvním pátečním turnaji bylo 36 Akademiků a na druhém 28... Paráda... Radost mám především z VOS... Krásně se...

Šenovská trojka 2018_2. kolo

    Šenovská trojka číslo 2 Neděle 6. května 2018_09- 13 hodin_1. a 2. liga_trojkový minivolejbal Trenérský  sen  Neděle 6. května 2018_14:14 hodin    Dnes jsem si několikrát říkal, zda sním či bdím... Druhé kolo Šenovské trojky totiž bylo snové......

OP čtyřky_vyhodnocení sezony 2017/2018

  Okresní liga ve čtyřkách Skončil další turnajový okruh... Akademie prokázala další progres...     Rosteme... Neděle 22. dubna 2018_18:18 hodin   Za rok jsme prokázali neskutečný volejbalový progres... Stačí porovnat  loňské pořadí  s tím letošním... Vloni...

OP čtyřky_3. kolo

3. kolo okresní ligy ve čtyřkách     1+1... Neděle 08. dubna 2018_15:15 hodin    Dnešní kolo bylo pokažené neúčastí tří družstev Jiskry Nový Bor...  Řídící soutěže se to dozvěděl až dnes ráno v 8,15 hodin... Takže ve 3. lize byla pouze dvě...

1 | 2 | 3 | 4 >>

TABULKY 3. kola OP4 Jiří Pokorný

3. kolo Skalické čtyřky 11.03. Vladimír Nevoral