Vitamín B-17 léčí rakovinu

16.08.2015 08:23


Píše se hodně článků o nových objevech v lékařství. Některé jsou skutečné a některé pouze vymyšlené, aby se prodali nové přípravky, viz vakcína, za kterou náš stát zaplatil velkou sumu.

Člověk dnes neví, čemu má věřit.

Přeposílám tento e-mail, protože lékaře, který mi tento mejl poslal, znám osobně a má kontakty na Dr. Erbena. Úsudek si ale, udělejte sami.Jindra.+ B 17 Je to vůbec možné????Doktoři, je to zlost na farmac.produkty či lobismus ?Nevím, jestli se dá něco 100 let utajit, ale že jsou FDA nenažrané bestie je známo.(FDA - Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (anglicky: Food and DrugAdministration, FDA) je vládní agentura Spojených států amerických, resortuzdraví a služeb (United States Department of Health and Human Services), kteráje zodpovědná za kontrolu a regulaci potravin, doplňků stravy, léčiv (pro lidi izvířata), kosmetických přípravků, lékařských přístrojů a biofarmaceutických akrevních produktů v USA. )MUDr. Karel ErbenJe dobré to vědět!!Samozřejmě, že je lepší to NEPOTŘEBOVAT, ale co když v okolí někomu tímpomůžeme??!!Každopádně stojí za přečtení a zamyšlení, zdraví je tonejdůležitější, co máme a týká se to nás všech.Nastoupil jsem v Českém rozhlase a dneska u nás byl pan doktor Erben.Byl s ním rozhovor v jednom pořadu.Řekl že FDA, což je celosvětový úřad pro kontrolu léků zatajuje informaceo existenci léčiva, které dokáže vyřešit většinu civilizačních chorob.Jedná se o vitamín B-17.Dokáže spolehlivě zlikvidovat rakovinu.Tutlali to dlouho, ale už se ta informace nedá zastavit.

Ve většině světa je zákaz volného prodeje tohoto léčiva.Proč?Běžte na chemoterapii a žerte nadosmrti prášky, zdravotnictví jenejlepší byznys.Jediné místo na světě, kde se B-17 vyrábí je Mexiko.Američani s rakovinou jezdili do města Tijuana v Mexiku.A tam se vyléčili ze všech fází rakoviny.Dopadlo to hromadnou žalobou na FDA v Americe a pacienti vyhráli. Amerika bude muset chtě nechtě ten lék uvolnit.

U nás ? Až naprší a uschne !!!

Tady vám pořád budou tvrdit že chemka je jediná možnost. Mimochodem tenhle lék objevil jeden maník v roce 1917 !!!!!!!!! Sto let tutlání, co na to říct..Svině, hyeny ..... ??? Nejbližší nemocnice kde B-17 používají je klinika v Hannoveru. Stránky na Mudr Erbena: https://www.karelerben.cz/ Vede tam poradnu a na stránkách jsou kompletní informace jeho studie.Poradí dávkování a vše kolem toho. Telefon na pana doktora : 607 689 959(doufám že jsem si ho dobře napsal, asi bude i na stránkách). Volat od půl deváté večer až do desáté. Vyřizuje telefony po pracovní době z domova. Stránky, kde se dá lék koupit přímo z Mexika od  výrobců:https://www.cytopharmaonline.com/MuDr Erben doporučuje kombinovat s pojídáním jader z meruňek. Pozor jen 3 x 4 jádra denně, obsahují kyanovodík. Tahle metodapochází z Himalájí kde rakovina neexistuje !!!!!!!!!!!!Dá se to používat i jako prevence, kde se riziko snižuje o 2 třetiny, v kombinaciB-17 s meruňkami snižují riziko až o sto procent.Je to vlastně všelék v kombinaci s potravinami které mají vhodné složeni.Proti cukrovce, alzheimeru, parkinsonu.A v podstatě všemu co vás napadne.Co to všechno znamená? Kvalitní budoucnost aplnohodnotný život. To je skutečná revoluce!!! Mám z toho husí kůži.Stránky pana Erbena pročíst důkladně !!!Pomůže to vám i blízkým.A co na to naše veřejnoprávní médium Česká televize?Mlčí ! Umlčel bych je navždy.