Seznamy NBA 2016

13.07.2016 12:03

Volejbalová akademie

Seznamy platné k dubnu 2016

  • Tím se myslí seznamy pro příští školní rok
  • Kdo se narodil po 1. 7. patří do nižší třídy
  • V seznamech nejsou děti, které skončily s volejbalem...
  • V seznamech není tréninková skupina předškoláků (Mitiska)
 
  1. třda 2. třída 3. třída 4. třída D 4. třída  K 5. třída D 5. třída K 6. třída D 6. třída K  
1 Fiala Čechová Bílá Bao Abel Borská Kudláček Šolínová Borovička  
2 Vaňourek Fialová Eiseltová Fantová Hladík A Fučíková Hromádka Voldřichová Daněk  
3 Haasová Fuksová Hňoupková Hájková Stehlík Koudelková  Pokorný Fojtová A Hlavačík  
4 Buriánová Hladíková K Holec Nováková J Ledecký Křivanová Haas Fojtová E Janouch  
5 McGrath Hladíková M Hrabík Hrochová Pech Majstrová Bušek Neprašová Johne  
6   Hloušková Krajmerová Ježková Pittauer Nováková N Černý A Sochová Krchov  
7   Horníková Laušmanová Koutová Šmejkal Haklová Š Horák M Machačová Majcher  
8   Jirsák Masaříková Prošková Vincenc Synková Plutnar Vopasková Štichhauer  
9   Koudelková Pokorná Paličková Zeman Štysová Svoboda  Malatincová Absolon  
10   Křivanová Ryšavá Ramíková Brych Vlková Bořil Hrabcová Čech  
11   Mánek Skalická Šťástková Deák Adamcová Jásek Tancošová Palkovič  
12   Nováková V Trč Vlčková Havlas Kopecká Pechek Strejčková Klvánek  
13   Černý M Vlková L Vosičková Burián Marholdová Petratschek Funke Mahdal  
14   Jakoubek Kunc Absolonová Kreibich Mynářová Schindler Pelcová    
15   Kočová Murswieková Bernatová Puhr Stejskalová Svoboda      
16   Kreps Pánek Hňoupková Kovařík Jeřábková Tesler      
17   Stuchlík Povondrová Drábová B Kozák Vaňková Hladík D      
18   Vobrubová Růžičková Vaňourková Hocek Fliegelová Knöchel      
19   Brokešová Ujková Štroblová Hokynář Ricková Šesták      
20   Černý K Voborská Bitalová Novák A Sýbová Kudláček      
21   Doležalová Blažek   Vetešník Třísková        
22   Molnár Kříž   Vopasek Baselová        
23   Pechková Ramisch   Lebruška Paulíková        
24   Říha Skála   Jerman Říhová        
25   Šimek Vachtová     Tregnerová        
26   Jelínek Pulkrábková     Langrová        
27   Pomeisl Nedvědová     To Tú Uyen        
28   Soukupová Kadlec     Turková        
29   Vokál Lebrušková     Hlavačíková        
30   Voldřich Kolč     Kyslíková        
31   Zahradníčková Bouda     Malicherčíková        
32   Neumannová Jalovecká     Pečená        
33     Kropáček              
34     Tiefenbachová              
35     Horvát F              
36     Cháb              
37     Vomlela              
38     Jarošová