3.nominace na 3.kolo Borské ligy

07.05.2016 05:49

3.kolo Borské ligy

Sobota 7.května 2016; 05:55 hodin

1.třída (10)...

Orli 1 (Mánek Josef+ Korolus Tomáš)

Orli 2 (Křivanová Terka+ Neumanová Anežka)

Orli 3 (Nováková Viktorka+ Čechová Viktorka)

Orli 4 (Koudelková Kačka+ Hloušková Anička)

Orli 5 (Fialová Anička+ Hladíková Káťa)

Orli 6 (Holec Vojtěch+ Fiala Toník)

Klokani 1 (Povondrová Karolína+ Vobrubová Týna)

Klokani 2 (Stuchlík Vítek+ Kočová Eliška)

Klokani 3 (Danielová Nikola+ Haasová Anežka)

Klokani 4 (Hlavinka Max+ Černý Michal)

2.třída (10)...

Kočky 1 (Krajmerová Simča+ Vlková Lucinka)

Kočky 2 (Masaříková Týna+ Ryšavá Anička)

Kočky 3

Klokani 1 (Kunc Ondra+  Murswieková Káťa)

Klokani 2 (Patka Kryštof+ Růžičková Nikola)

Orli 1 (Hrabík David+ Trč Ondřej)

Orli 2 (Laušmanová Bára+ Horníková Zuzka)

Orli 3 (Eiseltová Natálka+ Nováková Viktorka)

Orli 4 (Pokorná Karolína+ Zeman Jakub)

Orli 5 (Halamová Verča+ Holec Vojta )

3.třída (14)...

Orli 1 (Nováková Jarmilka+ Bao Dina Týna)

Orli 2 (Šmejkal Adam+ Hladík Adam)

Orli 3 (Krajmerová Simča+ Nováková Viktorka)

Orli 4 (Masaříková Týna+ Hňoupková Káťa)

Orli 5 (Laušmanová Bára+ Pittauer Filip)

Orli 6 (Ledecký Vojtěch+ Pech Adam)

Orli 7 (Fantová Týna)+ pendl)

Klokani 1 (Burián Vojtěch+ Drábová Beata)

Klokani 2 (Šesták Filip+ Horák Matěj)

Klokani 3 (Bušek David+ Černý Adam)

Klokani 4 (Bitalová Gabča+ Štroblová Terezka)

Klokani 5 (Puhr Marek+ Turková Terka)

Klokani 6 (Adamcová Karolína+ Svoboda Lukáš)

Klokani 7 (Šťástková Jitka+ Kreibich Adam)

4.- 5.třída (24)...

Klokani 1 (Vosičková Josefína+ Pečená Anička)

Klokani 2 (Haas Vítek+ Drábová Beata)

Klokani 3 (Hňoupková Káťa+ Funke Viki)

Klokani 4 (Fojtová Adélka+ Grosmanová Káťa)

Klokani 5 (Fojtová Eliška+ Marholdová Johy)

Klokani 6 (Kyslíková Majda+ Mynářová Lenka)

Klokani 7 (Malatincová Nela+ Jeřábková Hana)

Klokani 8 (Kopecká Dáňa+ Štroblová Terka)

Klokani 9 (Bitalová Gabča+ Chaurová Káťa)

Orli 1 (Mahdal Ruda+ Nováková Jarmilka)

Orli 2 (Pelcová Majda+ Langrová Terka)

Orli 3 (Štichhauer Danny+ Hromádka Jan)

Orli 4 (Johne Michael+ Borovička Jakub)

Orli 5 (Šmejkal Adam+ Janouch Tomáš)

Orli 6 (Bao Dina Týna+ Hladík Adam)

Orli 7 (Pokorný Jiří+ Křivanová Jiří)

Orli 8 (Vlková Adélka+ Voldřichová Julie)

Orli 9 (Šolínová Maruška+ Borská Victorka)

Orli 10 (Nováková Natálka+ Strejčková Lucie)

Orli 11 (Pittauer Filip+ Koudelková Eliška)

Orli 12 (Daněk Tomáš+ Laušmanová Bára)

Lázně Mšené 1

Lázně Mšené 2

Lázně Mšené 3