24.1.2016: KP6- nepovedená neděle

24.01.2016 17:10

  

Krajský přebor starších žákyň

N E P O V E D E N Á   N E D Ě L E ...

Neděle 24.1.2016; 13:13 hodin

První kapitola

   Už příprava na neděli naznačovala, že tato neděle nebude standardní... Začnu dopravou na turnaje. Myslím si, že zodpovědnost za vození dětí by se neměla týkat pouze šesti rodin... Konkrétně se jedná o Drábovi- Ježkovi- Hlaváčkovi- Čermákovi- Slezákovi a Čechovi. Dnes nás "vysvobodily"  rodiny Hlaváčkovi a Ježkovi...

Druhá kapitola

   Do Jablonce nad Nisou jsme odjeli v pěti!!! Abychom mohli hrát, museli jsme si půjčit Lucku Myslíkovou (družstvo Nový Bor A)... Jaký program dnes měli (11): Baslová Bára- Smítková Nikola- Tiefenbachová Andrea- Čechová Kateřina- Slezáková Bára- Holčuková Zuzana- Vydrová Valerie- Lebrušková Kateřina- Krajmerová Veronika- Kolčová Kateřina- Čermáková Nikola...? Jak je možné, že děvčata nemohou? Rozpis turnajů na celou sezonu předal děvčatům v září  2015 Radim Mitiska!!!  Byl jsem u toho... Takže padne sníh a volejbal nás nezajímá? Tak to se mi jako trenérovi nezamlouvá!!! Kde je týmová sounáležitost? Kde je povinnost k ostatním? Nesouhlasím s takovýmto přístupem. Na prvním místě je škola, tomu rozumím. Ale na druhém místě v plánování musí být volejbal!!!

Třetí kapitola

   Dnes jsme odehráli dva zápasy. Slovan Varnsdorf 0-2  (-6, -15)  Vrtule Frýdlant 1-2 (21, -18,-10). Hodnotit výkon slovně raději nebudu...  Bylo to pro mne neskutečně silné trenérské zklamání.  Snad Vám něco naznačí bodové hodnocení výkonu jednotlivých hráček (1- 10 bodů)


Cerhová Eliška ......... 7 bodů

Drábová Stella .......... 5 bodů

Myslíková Lucka.......  4 body

Ježková Hana...........  3 body

Hrušková Šárka........   3 body

Hlaváčková Laura ...... 3 body


Čtvrtá kapitola

   Podobnou situaci již nechci zažít a dle toho budou vypadat moje opatření... Vytvořme skupiny rekreačního a skupiny výkonnostního volejbalu. Nikdo nikoho z volejbalu nevyhání... Na rekreační volejbal chodíš přehnaně řečeno kdy chceš. A u toho já, jako trenér být nemusím... U výkonnostního volejbalu je docházka na trénink a turnaje povinnost!!! To je jediná možná cesta ke sportovnímu úspěchu!!!  Volba by měla být na hráčce (rodině). Svobodně se rozhodni... "Chceš být v reakčním nebo výkonnostním volejbalu? Rozhodni se, ale svoje rozhodnutí dodržuj!!!"