2.nominace na 3.kolo ŠLLM

15.11.2015 15:42

2.NOMINACE NA 3.KOLO ŠLLM 2015

MRŇOUSKOVÉ, KOČKY A TYGŘICE VARNSDORF

Pátek 13.listopadu 2015; 17:41 hodin

neděle 15.listopadu 2015

... žlutý minivolejbal ...

  1.Kočky 1: Litavová Anička+ Kováčová Adélka

  2.Kočky 2: Pokorná Naty+ Tarabová Julie

  3.Kočky 3: Hladík Dan+ Kováčová Tonička

  4.Kočky 4: Hladíková Veronika+ Hrabčáková Kristýna

  5.Kočky 5: Cermanová Vanessa+ Bartíková Tereza

  6.Kočky 6: Flugr Pavel+ Milerová Andy

  7.Kočky 7: Zímová Týna+ Opočenská Saša+ Ďurčeková Saša


... červený minivolejbal ...

1.Tygřice 1: Taliánová Natalí+ Tomašová Terka

2.Tygřice 2: Ivaničová Štěpánka+ Hladíková Veronika

3.Tygřice 3: Juščak Mário+ Müller Martin

4.Tygřice 4: Homolová Natálka+ Stefuraková Ella

5.Tygřice 5: Ratuský Michal+ Vondrysková Denisa

6.Tygřice 6: Neubauerová Káťa+ Habl Tomáš

sobota 14.listopadu 2015

... oranžový minivolejbal ...

  1.Kočky 1: Hladíková Veronika+ Tomašová Terka

  2.Kočky 2: Kováčová Adélka+ Hladík Dan

  3.Kočky 3: Horvátová Sabina+ Kováčová Tonička

  4.Kočky 4: Tarabová Julča+ Stefuraková Ella

  5.Kočky 5: Bartíková Tereza+ Litavová  Anička

  6.Kočky 6: Flugr Pavel+ Pokorná Naty

  7.Kočky 7: Cermanová Vanessa+ Ďurčeková Saša

  8.Kočky 8: Ratuský Michal+ Müller Martin

  9.Kočky 9: Habl Tomáš+ Vondrysková Denisa

10.Kočky 10: Homolová Natálka+ Neubauerová Káťa

11.Kočky 11: Hrabčáková Kristý+ Zímová Týna

... modrý minivolejbal ...

1.Tygřice 1: Taliánová Natalí+ Ivaničová Štěpánka+ Juščak Mário

T Y G Ř I C E   N O V Ý   B O R ...

3.nominace na 3.kolo  ŠLLM 2016

... červený minivolejbal ...

1.TNB 1: Drábová Stella+ Čechová Káťa

2.TNB 2: Smítková Nikola+ Ježková Hana

3.TNB 3: Slezáková Bára+ Hlaváčková Laura

4.TNB 4: Hrušková Šárka+ Lebrušková Káťa

5.TNB 5: Vydrová Valerie+ Pelcová Majda


... modrý minivolejbal ...

1.TNB 1: Ježková Hana+ Drábová Stella+ Čechová Káťa

2.TNB 2: Slezáková Bára+ Smítková Nikola+ Hlaváčková Laura

3.TNB 3: Hrušková Šárka+ Lebrušková Káťa+ Stefuraková Ella