1.nominace na KP v BMV

17.04.2016 09:28

Úvodník gestora VAB

  • Je před námi další mimořádná akce
  • Na této akci poměříme síly se špičkou libereckého kraje. Dorazí k nám kluby jako je Dukla Liberec, Ještědská Liberec, Sokol Mnichovo Hradiště, Vratislavice, Turnov, Jablonec nad Nisou, Slovan Varnsdorf,...
  • Krajské kolo je postupovou záležitosti na oblastní kolo BMV. Z každé barvy postupuje dál 7 družstev...
  • Nominaci Koček Nový Bor dělá trenér Masařík Jan. Vyvěsil jsem pouze nástřel...


Druhá  nominace

     

Žlutý minivolejbal

Kočky 1 (Krajmerová Simona+ Kolč Jan)

Kočky 2 (Masaříková Kristýna+ Lebrušková Kristýna)

Kočky 3 (Kropáček František+ Nedvědová Terezka

Kočky 4 (Pulkrábková Viktorka+ Tiefenbachová Ella)

Kočky 5 (Vlková Lucie+ Ryšavá Anička)

Klokánci 1 (Patka Kryštof+ Pánek Lukáš)

Klokánci 2 (Růžičková Nikola+ Haasová Anežka)

Klokánci 3 (Povondrová Karolína+ Vobrubová Kristýna)

Klokánci 4 (Stuchlík Vítek+ Kočová Eliška)

Klokánci 5 (Danielová Nikola+ Moravčíková Krolínka)

Orlíci 1 (Trč Ondřej+ Hrabík David)

Orlíci 2 (Holec Vojtěch+ Korolus Tomáš)

Orlíci 3 (Eiseltová Natálka+ Křivanová Terezka)

Orlíci 4 (Slánská Nela+ Skalická Anna+ Hladíková Míša)

Orlíci 5 (Fiala Toník+ Mánek Pepa)

Oranžový minivolejbal

Klokánci 1 (Burián Vojtěch+ Drábová Beata)

Klokánci 2 (Hňoupková Káťa+ Šesták Filip)

Klokánci 3 (Bitalová Gabča+ Štroblová Terezka)

Klokánci 4 (Lebruška Dominik+ Kreibich Adam)

Klokánci 5 (Deák Kryštof+ Puhr Marek)

Klokánci 6 (Černý Adam+ Bušek David)

Klokánci 7 (Hrochová Anežka+ Koutová Markétka)

Klokánci 8 (Vlčková Emílie+ Ramíková Tereza+ Plutnar Jan)

Klokánci 9 (Svoboda Lukáš+ Brych Lukáš)

Klokánci 10 (Kopecká Dáňa+ Jeřábková Hanička+ Stejskalová Vendulka)

Orlíci 1 (Pech Adam+ Ledecký Vojtěch)

Orlíci 2 (Vincenc Robin+ Abel Kryštof)

Orlíci 3 (Bao Dina Týna+ Stehlík Jan)

Orlíci 4 (Fučíková Anička+ Šmejkal Adam)

Orlíci 5 (Hladík Adam+ Pittauer Filip)

Orlíci 6 (Langrová Terezka+ Prokop Pavel)

Orlíci 7 (Krchov Matěj+ Křivanová Klárka)

Orlíci 8 (Laušmanová Bára+ Štysová Viktorka)

Orlíci 9 (Hromádka Jan+ Borovička Kuba)

Orlíci 10 (Vlková Adélka+ Borská Victorie)

Orlíci 11 (Fantová Kristýna+ Šolínová Maruška)

Orlíci 12 (Štichhauer Danny+ Koudelková Eliška)

Červený minivolejbal

Tygřice 1 (Pelcová Majda+ Haas Vítek)

Tygřice 2 (Pokorný Jirka+ Mahdal Ruda)

Tygřice 3 (Drábová Beata+ Funke Viki)

Tygřice 4 (Langrová Terka+ Malatincová Nela)

Tygřice 5 (Hňoupková Káťa+ Strejčková Lucie)

Tygřice 6 (Voldřichová Julie+ Šolínová Maruška+ Klvánek Adam)

Tygřice 7 (Vosičková Josefína+ Pečená Anička)