1.nominace na 3.kolo Šluknovsko-Lužické ligy minivolejbalu 2016

11.11.2015 09:32

1.NOMINACE NA 3.KOLO ŠLLM 2015

MRŇOUSKOVÉ, KOČKY A TYGŘICE VARNSDORF

Sobota 7.listopadu 2015; 19:25 hodin

neděle 15.listopadu 2015

... žlutý minivolejbal ...

  1.Kočky 1: Horvátová Sabina+ Kováčová Adélka

  2.Kočky 2: Pokorná Naty+ Tarabová Julie

  3.Kočky 3: Švirbelová Julča+ Kováčová Tonička

  4.Kočky 4: Litavová Anička+ Hrabčáková Kristýna

  5.Kočky 5: Hladík Dan+ Bartíková Tereza

  6.Kočky 6: Flugr Pavel+ Cermanová Vanessa

  7.Kočky 7: Zímová Týna+ Opočenská Saša

  8.Kočky 8: Ďurčeková Saša+ Šebková Terezka

  9.Kočky 9: Milerová Andy+ Tomancová Karolína

... červený minivolejbal ...

1.Tygřice 1: Taliánová Natalí+ Tomašová Terka

2.Tygřice 2: Ivaničová Štěpánka+ Němečková Týna

3.Tygřice 3: Juščak Mário+ Müller Martin

4.Tygřice 4: Hanykýřová Natálka+ Stefuraková Ella

5.Tygřice 5: Ratuský Michal+ Vondrysková Denisa

6.Tygřice 6: Neubauerová Káťa+ Habl Tomáš

7.Tygřice 7: Hladíková Veronika+ Homolová Natálka

sobota 14.listopadu 2015

... oranžový minivolejbal ...

  1.Kočky 1: Němečková Týna+ Tomašová Terka

  2.Kočky 2: Švirbelová Julie+ Hladík Dan

  3.Kočky 3: Horvátová Sabina+ Kováčová Tonička

  4.Kočky 4: Tarabová Julie+ Kováčová Adélka

  5.Kočky 5: Bartíková Tereza+ Litavová Anička

  6.Kočky 6: Flugr Pavel+ Pokorná Naty

  7.Kočky 7: Cermanová Vanessa+ Ďurčeková Saša

  8.Kočky 8: Ratuský Michal+ Müller Martin

  9.Kočky 9: Habl Tomáš+ Vondrysková Denisa

10.Kočky 10: Homolová Natálka+ Neubauerová Káťa

11.Kočky 11: Hrabčáková Kristý+ Zímová Týna

... modrý minivolejbal ...

1.Tygřice 1: Taliánová Natalí+ Ivaničová Štěpánka+ Juščak Mário

2.Tygřice 2: Hanykýřová Natálka+ Hladíková Veronika+ Stefuraková Ella

T Y G Ř I C E   N O V Ý   B O R ...

2.nominace na 3.kolo  ŠLLM 2016

... červený minivolejbal ...

1.TNB 1: Cerhová Eliška+ Holčuková Zuzana

2.TNB 2: Drábová Stella+ Čechová Káťa

3.TNB 3: Smítková Nikola+ Ježková Hana

4.TNB 4: Tiefenbachová Andy+ Hlaváčková Laura

5.TNB 5: Slezáková Bára+ Čermáková Nikola

6.TNB 6: Hrušková Šárka+ Trubáková Štěpánka

7.TNB 7: Vydrová Valerie+ Pelcová Majda


... modrý minivolejbal ...

1.TNB 1: Cerhová Eliška+ Drábová Stella+ Čechová Káťa

2.TNB 2: Ježková Hana+ Smítková Nikola+ Holčuková Zuzana

3.TNB 3: Slezáková Bára+ Hlaváčková Laura+ Tiefenbachová Andy

4.TNB 4: Hrušková Šárka+ Trubáková Štěpa+ Čermáková Nikola1 Lebrušková Káťa