1.den KP BMV Liberecka

24.04.2016 06:40

Borská volejbalová pohádka začíná...

Sobota 23.dubna 2016; 15:15 hodin

Výsledkové zrcadlo KP v BMV

Žlutý minivolejbal...

   1.Dukla Liberec 1

   2.Dukla Liberec 3

   3.Sokol Mnichovo Hradiště 1

   4.Kočky 3 Nový Bor (Masaříková Týna+ Ryšavá Anička)

   5.Dukla Liberec2

   6.Kočky 4 Nový Bor (Kolč Jan+ Krajmerová Simona)

   7.Dukla Liberec 4

   8.Bižu Jablonec 1

   9.Kočky 5 Nový Bor (Nedvědová Terezka+ Pulkrábková Viktorka)

 10.Slovan Varnsdorf 2

 11.Sokol Mnichovo Hradiště 2

 12.Bižu Jablonec 2

 13.Ještědská Liberec

 14.Slovan Varnsdorf 1

 15.Slovan Varnsdorf 3

 16.Dukla Liberec 5

 17.Dukla Liberec 6

 18.Klokánci 1 Nový Bor (Patka Kryštof+ Nováková Viktorka)

 19.Kočky 2 Nový Bor (Kropáček František+ Kolč David)

 20.Orlíci 1 Nový Bor (Trč Ondřej+ Hrabík David)

 21.Kočky 1 Nový Bor (Vlková Lucinka+ Lebrušková Kristýnka)

 22.Klokánci 5 Nový Bor (Danielová Nikola+ Korolus Tomáš)

 23.Orlíci 4 Nový Bor (Skalická Anička+ Hladíková Míša)

 24.Orlíci 3 Nový Bor (Růžičková Nikola+ Vlčková Emilka+ Havlas Kája)

 25.Klokánci 2 Nový Bor (Čechová Viktorka+ Murswieková Káťa)

 26.Kocouři Nový Bor (Masařík Jakub+ Mitiska Matěj)

 27.Klokánci 3 Nový Bor (Povondrová Karolínka+ Vobrubová Týna)

 28.Klokánci 4 Nový Bor (Stuchlík Vítek+ Kočová Eliška)

Oranžový minivolejbal...

   1.Dukla Liberec 2

   2.Slovan Varnsdorf 1

   3.Dukla Liberec 1

   4.Slovan Varnsdorf 3

   5.Orlíci 3 Nový Bor (Bao Dina Týna+ Stehlík Jan)

   6.Ještědská Liberec 5

   7.Sokol Mnichovo Hradiště 1

   8.Klokánci 3 Nový Bor (Bitalová Gabča+ Štroblová Terka)

   9.Orlíci 1 Nový Bor (Hromádka Jan+ Krchov Matěj)

 10.Dukla Liberec 4

 11.Sokol Mnichovo Hradiště 2

 12.Orlíci 9 Nový Bor (Štichhauer Danny+ Johne Michael)

 13.Bižu Jablonec 1

 14.Klokánci 2 Nový Bor (Hňoupková Káťa+ Šesták Adam)

 15.Bižu Jablonec 3

 16.Dukla Liberec 3

 17.Ještědská Liberec 2

 18.Klokánci 5 Nový Bor (Deák Kryštof+ Puhr Marek)

 19.Bižu Jablonec 2

 20.Orlíci 6 Nový Bor (Laušmanová Bára+ Štysová Viktorka)

 21.Vratislavice 1

 22.Orlíci 7 Nový Bor (Vlková Adélka+ Borská Victorka)

 23.Sokol Mnichovo Hradiště 3

 24.Orlíci 8 Nový Bor (Nováková Natálka+ Šolínová Maruška)

 25.Orlíci 4 Nový Bor (Nováková Jarmilka+ Šmejkal Adam)

 26.Slovan Varnsdorf 2

 27.Klokánci 1 Nový Bor (Langrová Terka+ Drábová Beata)

 28.Ještědská Liberec 1

 29.Orlíci 2 Nový Bor (Abel Kryštof+ Brych Lukáš)

 30.Ještědská Liberec 3

 31.Ještědská Liberec 4

 32.Orlíci 5 Nový Bor (Hladík Adam+ Pittauer Filip)

Komentář gestora Volejbalové akademie naleznete zde