LOT Horní Libchava 2019...

  
  Volejbalová soustředění Akademie jsou otevřená... Mohou se zúčastnit děti ze Stráže p.R., Jiskry Nový Bor, Slovanu Varnsdorf, Lokomotivy Česká Lípa, Schrödingerova institutu Rumburk, TJ Sokolu Mšené lázně, Vavřince Kladno...
 
Horní Libchava 2019...
03.- 10. 08. 2019 barevný minivolejbal Šín, Hladík
10.- 17. 08. 2019 šestkový volejbal, čtyřky Šín, Hladík
17.- 24. 08. 2019 šestkový volejbal Šín, Hladík, Šťastný

Přihláška na LOT 2019...

 LOT 2019 Horní Libchava_pokyny.pdf 

 

Letní soustředění v roce 2019

  ŽLUTĚ  zvýrazněné děti již mají zaplacené soustředění...

Přihlášení Akademici...

  5 5 5
  03.- 10.08.2019 10.- 17.08.2019 17.- 24.08.2019
1 Grušpierová Eliška Daníčková Eliška To Tú Uyen Linda
2 Radoňský Jiří Jurásková Annabel Daníčková Eliška
3 Sentivanová Anna Pilnajová Kateřina Šachová Eliška
4 Sentivanová Anežka Pilnaj Jaroslav Jarošová Eliška
5 Kaufman Kryštof Šedivá Barbora Němečková Kristýna
6      
7      
8      
9      
10      
11      
12      
13      
14      
15      
16      
17      
18      
19      
20      
21      
22      
23      
24      
25      
26      
27      
28      
29      
30    

 

 

Jedna akce končí a další...

Oranžový camp 23.- 24. 02. 2019

Pondělí 12. listopadu 2018_08:08 hodin

  JEDNA KRÁSNÁ AKCE SKONČILA A AKDEMIE SPOLEČNĚ S VAVŘINCEM KLADNO PŘIPRAVUJE DALŠÍ CAMP... ÚČAST NA CAMPU I TENTOKRÁTE NABÍDNEME DO VARNSDORFU, STRÁŽE, ALE TAKÉ VOLEJBALU ÚSTÍ NAD LABEM... ZAMĚŘENÍ NÁSLEDUJÍCÍHO CAMPU BUDE NA NÁCVIK ODBITÍ PRSTY, ŽONGLOVÁNÍ S MÍČEM, MÍČKEM, LIGOVÝ KOLOTOČ A FIALOVÝ MINIVOLEJBAL... KAPACITA CAMPU BUDE 48 MRŇOUSKŮ... 

Co nás čeká, co nás nemine...

 CAMP je prioritně pro 1.- 5. třídu ZŠ

☼ CAMPU se mohou zúčastnit i starší začátečníci (SOVY Česká Lípa...)

 Program bude zaměřen na nácvik odbití prsty (P10, O11, SK, střehy, přesuny, barevné Kolotoče...)

 V soutěžích kvality bude fialový mini, bumerangová cvičení...

 Pádovou přípravu (žíněnky, Belgie, kombinace žíněnky- míče, míčky...)

 V neděli ukončíme fialovým turnajem dvojic  F2 o medaile a diplomy (Snajpr turnaje...)

 Kdo se přihlásí jako první??? Tuším, že...

☼ Kolik se přihlásí dětí z Vavřince Kladno?   Na Kladně je účast na CAMPU vedena jako dlouhodobá  motivační soutěž k tréninkové a herní činnosti... O účast na CAMPU v Kamenickém Šenově je na Kladně  obrovský zájem...  Petr slibuje ještě početnější výpravu na OC  než byla ta na ČERVENÉM CAMPU... Na ČC  bylo osm Kladeňáků... Maximální kapacita OC je 48 dětí... 

 Velkou účast předpokládám u SOVIČEK Česká Lípa, mladších ŽRALOKŮ Kamenický Šenov, SOV Česká Lípa....

 

Červený CAMP skončil...

poděkování...

  Po skončení tohoto krásného CAMPU chci poděkovat všem dospělákům, kteří výrazně pomohli ke zdárnému průběhu i výsledku CAMPU... 

   Tradičně Davidovi Hladíkovi... Dobré duši Akademie... Spolehlivým  Vladimírům  Říhovi a  Nevoralovi... Nové trenérce Drahomíře GrušpierovéMirkovi MyškoviZdeňce HladíkovéZdeňce Nevoralové... A to nejlepší jsem si nechal na konec... Jsme opravdu moooc rádi, že do hal v Kamenickém Šenově dorazil skvělý Vavřinec Kladno...

"Petře a Věro Šťastní, moooc děkujeme..."

To je "vono"...

Neděle 11. listopadu 2018_14:14 hodin

výsledkové zrcadlo...

 červený minivolejbal 

1 Helebrantová Zuzana+ Říhová Kateřina  
2 Daníčková Eliška+ Pavlů Veronika  
3 Malíková Jitka+ Jarošová Eliška  
4 Hladíková Kateřina+ Dušánková Viktorka  
5 Buriánová Viktorka+ Slávková Kateřina  
6 Mandelová Anna+ Šlamborová  Lea  
7 Máchová Kristýna+ Dušánková Vendulka  
8 Krečová Ema+ Burián Vojtěch  
9 Pokorná Veronika+ Neumanová Anežka  
10 Voříšková Štěpánka+ Šachová Eliška  
11 Jurásková Annabel+ Velasco Sofie  
12 Vlková Veronika+ Úradníková Karolína  
13 Myška Marek+ Lainerová Markéta  

 oranžový minivolejbal 

1 Pilnajová Kateřina+ Šedivá Barbora  
2 Máchová Adéla+ Knöchel Leoš  
3 Straková Linda+ Foglová Eliška  
4 Petrusová Magda+ Kočová  Eliška  
5 Grušpierová Eliška+ Hekšová Barbota

hvězdičky červeného campu...

Šlamborová Lea Pavlů Veronika Šedivá Barbora
Mandelová Anna Kočová Eliška Hekšová Barbora
Helebrantová Zuzana Voříšková Štěpánka Grušpierová Eliška
Dušánková Viktorka Slávková Kateřina Jurásková Annabel
Máchová Kristýna Malíková Jitka Velasco Sofie
Pavlů Veronika Šedivá Barbora Myška Marek

další campové ceny...

Lovec Bublonů Pokorná Veronika
Snajpr červeného mini Jarošová Eliška
Dívka  campu Krečová Ema

LIGA v Kolotoči_sobota

  1. liga 2. liga 3. liga 4. liga
1 Říhová Kateřina Mandelová Anna Jurásková Annabel Knöchel Leoš
2 Jarošová Eliška Hladíková Kateřina Malíková Jitka Hekšová Barbora
3 Úradníková Karolína Burián Vojtěch Lainerová Markéta Petrusová Magdalena
  Šlamborová Lea Šachová Eliška Krečová Ema Pilnajová Kateřina
5 Pavlů Veronika Velasco Sofie Helebrantová Zuzana Šedivá Barbora
6 Dušánková Vendulka Neumanová Anežka Kočová Eliška Voříšková Štěpánka
7 Dušánková Viktorka Slávková Kateřina Vlková Veronika Grušpierová Eliška
8 Buriánová Viktorka Myška Marek Bao Anna Foglová Eliška
9 Pokorná Veronika Máchová Kristýna Straková Linda Máchová Adéla