LOT 2018

  Volejbalová soustředění Akademie jsou otevřená... Mohou se zúčastnit děti ze Stráže p.R., Jiskry Nový Bor, Slovanu Varnsdorf, Lokomotivy Česká Lípa, Schrödingerova institutu Rumburk, TJ Sokolu Lázně Mšené...
 
Turnusy
1 04.- 11.08.2018 Šín- Hladík- Ivaničová- Růžičková- Hladíková 1.- 4. třída
2 11.- 18.08.2018 Šín- Hladík- Ivaničová- Buriánová- Hladíková 3.- 7. třída
3 18.- 25.08.2018 Šín- Hladík- Ivaničová- Němečková ligová skupina

 

 

Letní soustředění v roce 2018

  ŽLUTĚ  zvýrazněné děti již mají zaplacené soustředění...

Přihlášky, platby...

Pátek 18. května 2018

  19 32 31
  04.- 11.08.2018 11.- 18.08.2018 18.- 25.08.2018
1 Jurásková Annabel Jurásková Annabel Slávková Kateřina
2 Daníčková Eliška Knöchel Leoš Říhová Kateřina
3 Kočová Eliška Slávková Kateřina Půlkrabová Natálie
4 Růžička Mikuláš Daníčková Eliška Lamačová Barbora
5 Matějková Daniela Říhová Kateřina Úradníková Karolína
6 Matějková Ivanka Půlkrabová Natálie Šlamborová Lea
7 Kravcovová Denisa Chrpová Adéla Bao Dina
8 Sládečková Tereza Bao Dina To Tú Uyen Linda
9 Křivská Pavlína Pětioký Vojtěch Sýbová Marika
10 Bobáková Nela Rejna Josef Šmejkal Adam
11 Kozmová Anna Pavlů Veronika Hladík Adam
12 Kozmová Nela Bártová Lucie Jarošová Eliška
13 Třísková Lucie Pokorná Veronika Burián Vojtěch
14 Doležalová Markéta Hladíková Kateřina Pokorný Jiří
15 Bednářová Veronika Velasco Sofie Kolč Jan
16 Weiss David Knejzlíková Tereza  Jeník Petr
17 Škoda Adam Petráková Kateřina  Pittauer Filip
18 Makulová Antonnete Šachová Eliška Stehlík Jan
19 Novotná Klára Müllerová Blanka Vávra Tomáš
20 Bao Anna Ramišová Tereza Müllerová Blanka
21 Pětioký Vojtěch Horníková Zuzana Marek Radim
22 Stefanovský Pavel Rejnová Michaela Němečková Kristýna
23 Petratschková Klára Michálková Ema Tomašová Tereza
24 Petratschková Natálie Černý Kristián Tarabová Julie
25 Tůmová Petra Špačková Sára Jelenčiaková Tina
26 Tůmová Patrície Dušánková Vendulka Pokorná Natálie
27 Myška Marek Dušánková Viktorka Sprengerová Rosálie
28 Caha Oliver Kolč Martin Trnka Jaromír
29 Wedlich Vojtěch Votruba Ondřej Škodová Tereza
30 Loulová Tereza Škodová Eva Bartoňová Natálie
31 Hašková Andrea Vítková Tereza Balazsová Adéla
32 Cibulková Viktorka Buriánová Viktorka Hovorka Lukáš
33 Němečková Kateřina Vaňková Kristýna Flugr Pavel
34 Hrůzek Ondřej Semak David Studničný Adam
35 Ježík Petr   Zemková Tereza
36 Daniel Jakub   Dušánková Vendulka
37 Žižková Anna   Dušánková Viktorka
38 Větrovský Daniel     
39 Máchová Kristýna     
40 Magomedov Adam    
41      
42      
43      
44      
45.