AKADEMIE NOVÝ BOR Nejúspěšnější klub F- BMV v Jindřichově Hradci 2018

Akademie Nový Bor v Jindřichově Hradci potvrdila, že patří k absolutní špičce českého barevného mini...

 

Česká liga barevného mini

12. ledna 2019...

Úterý 27. listopadu 2018_15:15 hodin

   AKADEMIE PŘIPRAVUJE NA LEDEN 2019 MIMOŘÁDNÝ PROJEKT LIGY BAREVNÉHO MINIVOLEJBALU V HALÁCH ZŠ KAMENICKÝ ŠENOV... MEDAILEDESET HVĚZDIČEK V KAŽDÉ BARVĚ... POUZE BARVY ŽLUTÁ- ORANŽOVÁ A ČERVENÁ...

pozveme...

Liberecký kraj, Vavřinec Kladno, SK Slavii Praha, VK Šanov Teplice, VSK Spartak Děčín, TJ Sokol Mnichovo Hradiště, Schrödingerův institu Varnsdorf, ZŠ Vilémov, UD Hamr, Volejbal Ústí nad Labem, Baník Sokolov, Volejbal Sokolov, BVC Chodov, SK Volejbal Ústí n. L., Sokol Mšené lázně...

co nabízíme...

☼ 10 hracích ploch

☼ Bufet

☼ Barevný minivolejbal v barvách žluté- oranžové a červené...

☼ Pro první tři družstva medaile, diplomy...

☼ 10 hvězdiček... V každé barvě bude vyhodnoceno deset hvězdiček českého minivolejbalu...

☼ V každé barvě 25 družstev...

propozice a přihláška 

 Česká liga minivolejbalu_12. ledna 2019.pdf

přihlášená družstva_25 družstev v barvě

12 žlutý Akademie 10x, Vavřinec Kladno 2x,
12 oranžový Akademie 10x, Vavřinec Kladno 2x,
  8 červený Akademie 6x, Vavřinec Kladno 2x,

 

 

Úterník...

Úterý 27. listopadu 2018_10:10 hodin

  RADIM MITISKA VČERA (23:02) POSLAL VÝSLEDKOVOU LISTINU 2. KOLA BAREVNÉHO FESTIVALU NA JISKŘE NOVÝ BOR... ORGANIZACE BAREVNÉHO KLÁNÍ SE ZÚČASTNILO ÚCTYHODNÝCH 30 POŘADATELŮ...

   MATEMATIKA ZÍSKANÝCH MEDAILÍ TRANSPARENTNÍM ZPŮSOBEM PROKAZUJE ŠIKOVNOST NAŠICH AKADEMIKŮ... 

   MEDAILOVÉ HODNOCENÍ SE TÝKÁ POUZE BAREV, KTERÝCH SE AKADEMIE MOHLA ZÚČASTNIT (žlutá- oranžová- červená)... NESOUTĚŽILI JSME V BARVĚ ZELENÉ A MODRÉ, PROTOŽE V SOBOTU PROBÍHALA ŽÁKOVSKÁ LIGA.  A NAŠI PÁŤÁCI A ŠESŤÁCI  HRAJÍ ŠESTKOVÝ VOLEJBAL... TUDÍŽ OPĚT DOŠLO KE KONFLIKTU KRAJSKÝCH SOUTĚŽÍ... KVALITNÍ ŽÁKOVSKOU LIGU (SK Slavia Praha, Volejbal Ústí n. L.,  Vavřinec Kladno, Sokol Mnichovo Hradiště, VK Šanov Teplice...)  VYHRÁLA PRÁVĚ AKADEMIE NOVÝ BOR... 

"MRŇOUSKOVÉ, BLAHOPŘEJEME... AKADEMIE, JEN TAK DÁL..."

pořadí klubů na krajském Festivalu_medaile

  klub 1.místo 2. místo 3. místo celkem
1 Akademie NB 5 3 5 13
2 Bižu Jablonec 1 1 1 3
3 Ještědská Liberec 1 1 1 3
4 Slovan Varnsdorf 0 0 3 3
5 Loko Liberec 1 0 0 1
  BV Vratislavice 1 0 0 1
7 TJ Turnov 0 1 0 1
  UD Hamr 0 1 0 1
  Jiskra NB 0 1 0 1
10 SI Rumburk 0 0 0 0
  Dukla Liberec 0 0 0 0
  Slavia Liberec 0 0 0 0

 

   Mrzí mne neúčast dalších šikulů pro nemoc (Kravcovová Denisa, Sládečková Tereza, Bolorsaitkhan Solongo, Naranbath Orgil, Kříž Matěj, Králová Saša, Weiss David...)

 

2.kolo krajského FESTIVALU BMV

Sobota 24. listopadu 2018_Hala TJ Jiskra Nový Bor F. Arnošta_Mitiska Radim

 

Červený minivolejbal... 

   ČERVENÝ MINIVOLEJBAL JE UŽ KLASICKÝM MINIVOLEJBALEM... PRO ÚSPĚCH MUSÍ HRÁČ PROKÁZAT ZVLÁDNUTÍ ZÁKLADNÍHO ŘEMESLA, ODBITÍ PRSTY (podání i mezihra)... TATO SOUTĚŽ I NA 2. KOLE FESTIVALU  PROBÍHALA JAKO SPORTOVNÍ SOUTĚŽ... UMÍSTĚNÍ NA PRVNÍCH TŘECH MÍSTECH PROKAZUJE SPRÁVNOST KONCEPČNÍ PRÁCE AKADEMIE...

výsledkové zrcadlo Akademiků...

1 Hladíková Kateřina+ Pokorná Veronika  TT
2 Buriánová Viktorka+ Kolč Martin TT
3 Jurásková Annabel+ Velasco Sofie TT
11 Kočová Eliška+ Neumanová Anežka TT
14 Matějková Danielka+ Myška Marek Žralok+ TT
16 Daníčková Eliška+ Bao Anna Žralok+ TT
17 Matějková Ivana+ Doležalová Markéta Žralok+ TT

 

 

2.kolo krajského FESTIVALU BMV

Sobota 24. listopadu 2018_Hala TJ Jiskra Nový Bor F. Arnošta_Mitiska Radim

 

Oranžový minivolejbal... 

   ORANŽOVÉHO MINIVOLEJBALU SE ZÚČASTNILO  28 DRUŽSTEV... ZDE MĚLA AKADEMIE ŠEST DRUŽSTEV... MEZI VÍTĚZE SE PŘEKVAPIVĚ ZAPSALI POUZE NAŠI KLUCI... MICHAL VINCE JE NOVÁČKEM... JOSEF STEHLÍK JE NOVÁČKEM...  HERNÍ SYSTÉM A VYHODNOCENÍ BYLO STEJNÉ JAKO VE ŽLUTÉM MINIVOLEJBALU... 

vítězové_zlato...

Akademie Nový Bor 3 Myška Marek+ Kolč Martin  TT
Akademie Nový Bor 5 Stefanovský Pavel+ Vince Michal  TT+ Žralok
Loko Liberec 3    
Bižu Jablonec 3    

stříbro...

Akademie Nový Bor 6 Daníčková Eliška+ Stehlík Josef Žralok+ SOVA
Bižu Jablonec 1    
TJ Turnov 2    
Jiskra Nový Bor 4    

bronz...

Akademie Nový Bor 2 Bártová Lucie+ Golecká Magda TT
Akademie Nový Bor 4 Matějková Danielka+ Bao Anna Žralok+ TT
Slovan Varnsdorf 1    
Slovan Varnsdorf 3    

další umístění...

7. místo Akademie Nový Bor 1 Sentivanová Anežka+ Cháb Kristián Žralok+ TT

 

 

2.kolo krajského FESTIVALU BMV

Sobota 24. listopadu 2018_Hala TJ Jiskra Nový Bor F. Arnošta_Mitiska Radim

    

Žlutý minivolejbal... 

   ŽLUTÉHO FESTIVALU SE ZÚČASTNILO CELKOVĚ 17 DRUŽSTEV... AKADEMIE POSTAVILA DRUŽSTEV SEDM... POŘADATEL ZVOLIL KLASICKÝ FESTIVALOVÝ SYSTÉM "HODNĚ BAREVNÉ RADOSTI"... TUDÍŽ NEBYLO VYHLÁŠENO NEJLEPŠÍ DRUŽSTVO SOUTĚŽE, ALE VÍTĚZOVÉ NADSTAVBOVÝCH SKUPIN... SKVĚLE SI VEDLI NOVÁČCI Z KAMENICKÉHO ŠENOVA... ELIŠKA A VANESSKA DĚLAJÍ MINIVOLEJBAL NECELÉ DVA MĚSÍCE...

vítězové_zlato...

Akademie Nový Bor 7 Buriánová Viktorka+ Bednářová Veronika  TT
Akademie Nový Bor 6 Schimmelová Eliška+ Votroubková Vanessa  Žraloci KŠ
BV Vratislavice    
Ještědská  Liberec 1    

stříbro...

Akademie Nový Bor 3 Stupková Ellen+ Petráčková Adéla SOVIČKY ČL
UD Hamr    
Bižu Jablonec 1    
Ještědská Liberec 3  

bronz...

Akademie Nový Bor 2 Radoňský Jiří+ Kaufman Kryštof SOVIČKY ČL
Akademie Nový Bor 5 Sentivanová Anna+ Grušpierová Eliška Žraloci KŠ
Slovan Varnsdorf    
Ještědská Liberec 2

další umístění...

4. místo Akademie Nový Bor  4 Matějková Ivana+ Máchová Adéla Žraloci
4. místo Akademie Nový Bor 1 Valíčková Simona+ Tůmová Patrície Žraloci
 

 

 

Krajský FESTIVAL v BMV...

Zítra výsledky 2. kola na Jiskře...

Neděle 25. listopadu 2018_20:20 hodin

   DNES JSEM KOMUNIKOVAL S RADIMEM MITISKOU (ředitel KF BMV) A TEN MI PŘISLÍBIL ZASLÁNÍ PODROBNÝCH VÝSLEDKŮ SOBOTNÍHO KLÁNÍ NA JISKŘE ZÍTRA...

Miluji vítězství, nenávidím porážky...

  Dnes jsem si tuto pravdu opět uvědomil při finále Žákovské ligy s Volejbalem Ústí nad Labem... 

  Na výsledky  FESTIVALU  se těším především kvůli SOVIČKÁM Česká Lípa a ŽRALOKŮM Kamenický Šenov... Ve fotogalerii od Jany Buriánové na Rajčeti jsem zjistil, že vedle již inzerovaných skvělých výsledků, máme ještě další medailová umístění jak ve žluté tak v oranžové barvě... Například vítězství dvojice Pavel Stefanovský a Michal Vince v oranžovém minivolejbalu, či vítězství Elišky Schimmelové a Vanessky Votroubkové ve žluté barvě... Jsem natěšený... Když si vezmu, že děti v České Lípě (na Slovance) a v Kamenickém Šenově trénují volejbal necelé dva měsíce, tak to je opravdu super...

"Máme krásné děti, máme krásné Akademiky.."

 

Krajský festival na Jiskře

 Krajské kolo BMV_Jiskra 2018.pdf 

První nominace...

Pondělí 19. listopadu 2018_07:07 hodin

   NOMINACI URČUJE GESTOR AKADEMIE... POUZE DAVID HLADÍK (TRENÉR TYGŘIC A TYGRŮ NOVÝ BOR) MŮŽE PROVÉST DROBNÉ ZMĚNY V NOMINACI ČERVENÉ SKUPINY... DALŠÍ ZMĚNY MOHOU BÝT VYNUCENY NEMOCÍ... 

žlutý minivolejbal_2. třída a mladší_8 družstev 

Akademie 1 Buriánová Viktorka+ Bednářová Veronika TT
Akademie 2 Votroubková Vanessa+ Schimmelová Eliška Žraloci
Akademie 3 Sentivanová Anna+ Grušpierová Eliška Žraloci
Akademie 4 Sládečková Tereza+ Matějková Ivana Žraloci
Akademie 5 Stupková Ellen+ Petráčková Adéla SOVIČKY
Akademie 6 Radoňský Jiří+ Kaufman Kryštof SOVIČKY
Akademie 7 Valíčková Simona+ Máchová Adéla Žraloci
Akademie 8 Tůmová Patrície+ Králová Alexandra Žraloci

oranžový minivolejbal_3. třída a mladší_8 družstev 

Akademie 1 Kolč Martin+ Kravcovová Denisa TT
Akademie 2 Daníčková Eliška+  Myška Marek Žraloci
Akademie 3 Matějková Danielka+ Stehlík Josef Žralok+ SOVIČKA
Akademie 4 Stefanovský Pavel+ Vince Michal TT
Akademie 5 Bao Anna+ Pětioký Vojtěch TT
Akademie 6 Škoda Adam+ Solongo Žralok+ SOVIČKA
Akademie 7 Bártová Lucie+ Golecká Magda TT
Akademie 8 Cibulková Viktorka+ Maule Anežka Kočky

červený minivolejbal_4. třída a mladší_10 družstev 

Akademie 1 Hladíková Kateřina+ Pokorná Veronika TT
Akademie 2 Buriánová Viktorka+ Kolč Martin TT
Akademie 3 Velasco Sofie+ Jurásková Annabel TT
Akademie 4 Myška Marek+ Kravcovová Denisa Akademie
Akademie 5 Daníčková Eliška+ Bao Anna TT
Akademie 6 Matějková Danielka+ Pětioký Vojtěch  Žraloci
Akademie 7 Kočová Eliška+ Neumanová Anežka Akademie
Akademie 8 Matějková Ivana+ Doležalová Markéta Žralok+ TT
Akademie 10 Cibulková Viktorka+ Maule Anežka Kočky

 

 

Českolipský SATELIT číslo 2

Krásný Satelit číslo 2...

Sobota 03. listopadu 2018_15:15 hodin

   I DNES (SO 03.) MĚLA AKADEMIE DALŠÍ VELICE VYDAŘENOU AKCI... VE ŽLUTÉ BARVĚ 14, V ORANŽOVÉ BARVĚ 18... PŘEDEVŠÍM POTĚŠILA ČETNOST DRUŽSTEV VE ŽLUTÉ BARVĚ, PROTOŽE ŽLUŤÁSKŮ MÁME RELATIVNĚ MÁLO... ŽLUTÝ TURNAJ BYL V PODSTATĚ TURNAJEM NOVÁČKŮ V AKADEMII... SUMASUMÁRUM 32 DRUŽSTEV VE DVOU BARVÁCH... PLNÁ TĚLOCVIČNA, VYHLÁŠENÍ 16 HVĚZDIČEK, DIPLOMY, VLAJEČKY, TRIČKA, SLADKOSTI, MANDARINKY...  MAXIMÁLNÍ PODPORA RODIČŮ!!! CO VÍCE SI PŘÁT... POTĚŠILA I HOJNÁ ÚČAST LIGOVÉ SKUPINY (8 HRÁČŮ A HRÁČEK...)...

Výsledková zrcadlo...

žlutý mini

1 Sládečková Tereza+ Havlíková Aneta
2 Stupková Ellen+ Bao Anna
3 Vince Michal+ Frömel Jan
4 Sentivanová Anna+ Kravcovová Denisa
5 Votroubková Vanessa+ Myška Marek
6 Valíčková Simona+ Doležalová Markéta
7 Petráčková Adéla+ Hekšová Barbora
8 Radoňský Jiří+ Fedor Dominik
9 Grušpierová Eliška+ Matějková Danielka
10 Oplová Denisa+ Jurásková Annabel
11 Sentivanová Anežka+ Kaufman Kryštof
12 Králová Saša+ Matějková Ivanka
13 Chocová Kristýna+ Daníčková Eliška
14 Kukuczová Karolína+ pendl

oranžový  mini

1 Jurásková Annabel+ Bao Dina
2 Doxanská Natálie+ Říhová Kateřina
3 Havlíková Aneta+ Myška Marek
4 Stehlík Josef+ Frömel Jan
5 Daníčková Eliška+ Hekšová Barbora
6 Sentivanová Anežka+ Dušánková Viktorka
7 Doležal Jakub+ Dušánková Vendulka
8 Kravcovová Denisa+ Štěpánková Kateřina
9 Slávková Kateřina+ Šedivá Barbora
10 Šmejkal Adam+ Fedor Dominik
11 Knöchel Leoš+ Očirača Orgil
12 Pětioký Vojtěch+ Pilnajová Kateřina
13 Doležalová Markéta+ Neumanová Anežka
14 Bao Anna+ Jelínková Kateřina
15 Sládečková Tereza+ Šachová Eliška
16 Sentivanová Anna+ Matějková Ivanka
17 Grušpierová Eliška+ Matějková Danielka
18 Naranbat Orgil+ Ujang Ujang

Hvězdičky Satelitu číslo 2...

žlutý mini

Vince Michal  Žraloci
Radoňský Jiří SOVIČKY
Sentivanová Anna Žraloci
Grušpierová Eliška Žraloci
Valíčková Simona Žraloci
Petráčková Adéla SOVIČKY
Stupková Ellen SOVIČKY
Votroubková Vanessa Žraloci

oranžový mini

Havlíková Aneta SOVY
Stehlík Josef SOVY
Jurásková Annabel Tygřice
Pětioký Vojtěch Tygři
Frömel Jan Tygři
Neumanová Anežka mžky
Štěpánková Barbora SOVY
Hekšová Barbora SOVY

Radost sledovat...

  Objevila se celá  řada nových šikulů v Akademii... Abych jich nejmenovat šestnáct (hvězdičky Satelitu) vyberu z nich výjimečnou trojku... Když si vezmu, že naši jmenovaní nováčci dělají volejbal něco přes měsíc, tak to je super... 

  Eliška Grušpierová... 2. třída. Žije volejbalem, neustále pozitivní, usměvavá, vitální, umí se do něj ponořit, pohyblivá, výborný obránce... Jako první se přihlásila na letní soustředění (LOT 2019), je přihlášená na červený camp... Nádherný človíček...

  Anetka Havlíková... 5. třída.. Také krásný človíček. Velice mi herním projevem připomíná Elišku Jarošovou... Rozený strateg, technicky velice vnímavá, umí se ponořit do hry... 

  Pepča Stehlík... 4. třída... Další Stehlík v Akademii. Vedle Honzíka další šikula... Pepča je pracovitý, šikovný, milý... Pepík je králem SOV Slovanka Česká Lípa...

 

Borská liga minivolejbalu 1

 1. kola Borské ligy se zúčastnilo 94 dětí  ve třech barvách...  

Z hráčů jsou rodiče...

Sobota 27. října 2018_16:16 hodin...

   TAK JSEM SI DNES ZAVZPOMÍNAL NA SVOJI PROFESIONÁLNÍ TRENÉRSKOU KARIERU V ÚSTÍ NAD LABEM (SKP SEVER ÚSTÍ NAD LABEM A VK SETUZA ÚSTÍ NAD LABEM)... JANA MOŠNIČKOVÁ, GÁBINA AVENARIUSOVÁ (Zvonková)  ČI MICHAL KUBÍČEK DNES NA BLM DOPROVÁZELI SVOJE DCERY... KRÁSNÉ VZPOMÍNÁNÍ...

  MYSLÍM SI, ŽE SPOLUPRÁCE MEZI AKADEMIÍ A VOLEJBALEM ÚSTÍ NAD LABEM BUDE VÝRAZNÝM PŘÍNOSEM PRO OBA KLUBY... REZERVY STÁLE JEŠTĚ MÁME VE SPOLUPRÁCI S SKV ÚSTÍ NAD LABEM (KLUCI)...

Velké poděkování...

  Dnešní Borské ligy se zúčastnilo 94 dětí... Je na místě při takového akci poděkovat všem těm, kteří při ní pomáhali... Chci poděkovat paní SládečkovéZdeňce Nevoralové za vedení bufetu. Ligové skupině za pomoc při rozhodování zápasů (Šmejkal, Myška Michal, Bao, Jarošová, Uyen, Půlkrabová Natka...)... Skvělý je trvalý zájem maminky Grušpierové, která nechybí na žádném tréninku, na žádné akci... Mám žraločí asistentku... A bez konstant Akademie by to nešlo: David Hladík, Vladimír Říha, Vladimír Nevoral...

Úspěch je o lásce k volejbalu...

  Dnes jsem si opět uvědomil, jak velký až propastný  je rozdíl v přístupu k volejbalu u ligové  tréninkové  skupiny a skupiny  mladších žákyň... Z ligové skupiny byly na BLM dá se napsat  všechna děvčata (Dina- Eliška- Linda, Kačka a Týnka jsou na srazu reprezentace...). A přitom děvčátka nehrála, pouze vytvářela servis mladším a méně zkušeným Akademikům... A kde byla Eliška Šachová, Veronika Pavlů (dodatečně omluvena pro nemoc...), Kačka Slávková, Viktorka Dušánková, Vendulka  Dušánková, Terezka Ramišová (ta byla omluvena pro nemoc)...  Trenérské zklamání...

  Proto je asi tak obrovský  rozdíl v tom, co předvádí ligová skupina (vítězství v Žákovské lize, 2. místo v kraji) a mladšími žákyněmi (poslední místo  v kraji, nezvládnutá ruka, nezvládnuté podání, jiné zájmy než kvalitní volejbal...)...  Ono totiž stále platí (ve sportu zvlášť), že nic není zadarmo... Začínám pomalu, ale jistě uvažovat o zrušení účasti neambiciozní Akademie Kamenický Šenov v Žákovské lize a nabídnutí cenného místa  kvalitní  Slavii Praha...

Výsledkové zrcadlo...

   Omlouvám se Volejbalu Ústí nad Labem, že ve výsledkové listině Borské ligy  nejsou jména jejich hráček... Bohužel jsem někam založil jejich soupisky...

 žlutý minivolejbal...

1 Žraloci Kamenický Šenov Schimmelová Eliška+ Sládečková Tereza
2 SOVIČKA a Žralok Kaufman Kryštof+ Daníčková Eliška
3 Žralok a Tygr Půlkrabová Anny+ Knöchel Leoš
4 SOVIČKA a Tygřice Radoňský Jiří+ Bednářová Veronika
5 ZŠ Vilémov 2  Čermáková Julie+ Švítorková Tereza
6 Žralok+ Tygřice Chocová Kristýna+ Hladíková Kateřina
7 Žraloci Kamenický Šenov Král Štěpán+ Matějková Danielka
8 Žraloci Kamenický Šenov Grušpierová Eliška+ Matějková Ivanka
9 Žraloci Kamenický Šenov Sentivanová Anna+ Votroubková Vanessa
10 Žralok + Tygr Pátek Jan+ Myška Marek
11 Žralok+ Tygřice Valíčková Simona+ Bao Anna
12 Žraloci Kamenický Šenov Králová Saša+ Máchová Adéla
13 ZŠ Vilémov 1   

 oranžový minivolejbal...

1 VOSA a Tygřice Sprengerová Rosálie+ Pokorná Veronika
2 Tygři Nový Bor Pětioký Vojtěch+ Kolč Martin
3 Žraloci Kamenický Šenov Matějková Ivana+ Doxanská Natálie
4 Žralok a Tygr Matějková Danielka+ Knöchel Leoš
5 Žralok a Tygřice Sládečková Tereza+ Hladíková Kateřina
6 SOVA a Žralok Havlíková Aneta+ Máchová Kristýna
7 SOVA a Tygřice Ládrová Šarlota+ Jurásková Annabel
8 SOVA a Tygr Hekšová Barbora+ Myška Marek
9 Ústí n. L. 4  Čtvrtečková Tereza+ Vondrušková Věra
10 Ústí n. L. 8  Kubíčková Karolína+ Mendlová Viktorka
11 Ústí n. L. 3  Břízová Adéla+ Sedláčková Tereza
12 VOSA a Tygřice Balázsová Adéla+ Bao Anna
13 Ústí n. L. 6  Avenariusová Sofie+ Zlámalová Karolína
14 Ústí n. L. 5  Lukšíková Nela+ Zlámalová Kateřina
15 Ústí n. L. 7  Dopitová Lenka+ Bártová Alena
16 Žraloci Kamenický Šenov Daníčková Eliška+ Grušpierová Eliška
17 Ústí n. L. 2 Mikotová Sabina+ Plívová Adéla
18 Vilémov 1 Čermáková Julie+ Švítorková Tereza
19 Vilémov 2  
20 Ústí n. L. 1 Švecová Barbora+ Bulínová Klára
21 Žraloci Kamenický Šenov Votroubková Vanessa+ Sentivanová Anna

 červený minivolejbal...

1 Tygřice a mžci Hladíková Kateřina+ Kolč Jan
2 Tygřice Nový Bor Jurásková Annabel+ Kolč Martin
3 Žraloci Kamenický Šenov Máchová Kristýna+ Doxanská Natálie
4 Ústí n. L. 4  Tóthová Eliška+ Vysoudilová Veronika
5 Žralok a mžci Matějková Danielka+ Jeník Petr
6 Žralok+ Tygr Daníčková Eliška+ Myška Marek
7 Ústí n. L. 1  Zahradníková Bára+ Dvořáková Zuzana
8 Ústí n. L. 2  Ullrichová Sanny+ Mouchová Tereza
9 Tygřice Nový Bor Kočová Eliška+ Pokorná Veronika
10 Ústí n. L. 5  Tóthová Tereza+ Maruštíková Míša
11 Žralok a VOSA Matějková Ivanka+ Lamačová Barbora
12 Ústí n. L. 3  Benešová Nikola+ Břízová Anna
13 Ústí n. L. 6 Plívová Kristýna+ Břízová Adéla

Hvězdičky 2. kola Borské ligy...

žlutý   oranžový   červený  
Schimmelová Eliška ŽR Pětioký Vojtěch TT Jurásková Annabel TT
Bednářová Veronika TT Kolč Martin TT Myška Marek TT
Votroubková Vanessa ŽR Matějková Daniela ŽR Daníčková Eliška ŽR
Grušpierová Eliška ŽR Matějková Ivana ŽR Jeník Petr mžci
Radoňský Jiří SO Pokorná Veronika  TT Kočová Eliška TT
Bao Anna TT Hladíková Kateřina TT Tothová Eliška UL
Půlkrabová Anny ŽR Čtvrtečková Tereza UL Vysoudilová Veronika UL
Čermáková Julie VI Vondrušková Věra UL Ullrichová Sahny UL
Švítorková Tereza VI Kubíčková Karolína UL Benešová Nikola UL
Sentivanová Anna ŽR Břízová Adéla UL Mouchová Tereza UL

Účast nicmoc...

  Chybělo hodně  Tygřic a Tygrů (reprezentační skupina Akademie) a právě Borská liga je jejich soutěží... Pavel Stefanovský, Toník Fiala, Honza Frömel, Standa Hocek, Martin Popelka, Kristián Cháb, Markéta Doležalová, Sofie Velasco, Anežka Neumanová, Viktorka Buriánová, Nikola Danielová...

2. kolo Borské ligy je až v roce 2019...

   Až v roce 2019 bude pokračovat Borská liga 2. kolem (12. ledna 2019). Myslím si, že všechny barvy se posunou za 3 měsíce do zcela jiné úrovně (dojde k progresu  především u Žraloků a SOV, kde je mnoho nováčků a nyní mají za sebou pouhý měsíc tréninkové činnosti...)...

 

Borská liga minivolejbalu 1

 Už v tuto chvíli (09:51) je přihlášeno 21 hostujících družstev... Paráda...

  

Sobota 27. října 2018

pokyny_09- 15 hodin

Termín sobota 27. října 2018
Místo konání ZŠ Kamenický Šenov
Svoz nám. Míru NB v 07:45 hodin
Další diplomy- medaile- sladkosti- bufet

časový harmonogram...

žlutý minivolejbal 09- 11 hodin
oranžový minivolejbal 11- 13 hodin
červený minivolejbal 13- 15 hodin

účastníci BLM...

  Včera přihlásil 3 družstva do žlutého a 3 družstva do oranžového mini Slávek Bican (ZŠ Velký Šenov)... Očekávám přihlášku Volejbalu Ústí nad Labem (Zahradník Ruda, Mošničková Jana),  TJ Sokol Mšené lázně (Ellman Zdeněk, Bradková Šárka...), UD Hamr (Čonková Alena),  VSK Spartak Děčín (Herclík Josef)...

  Mimořádně se těším na účast našich šikovných  SOV Slovanka, SOVIČEK Slovanka, M- Žraloků Kamenický Šenov, VOS Cvikov...

zatím přihlášená družstva_09:29 hod.

žlutý minivolejbal_09- 11_3

3x ZŠ Velký Šenov (Bican Slávek)...

oranžový minivolejbal_11- 13_10

3x ZŠ Velký Šenov (Bican Slávek), 7x Volejbal Ústí nad Labem (Mošničková Jana)

červený minivolejbal_13- 15_8

8x Volejbal Ústí nad Labem (Zahradník Ruda)

hvězdičky Borské ligy...

10x v každé barvě...

  

zájemci o účast na BLM 2 volejte, pište

  604-104-453 či Akademie.NB@gmail.com...

 

 

Krajský festival v barevném mini...

 

Překvapení...

Úterý 23. října 2018_08:08 hodin

   PRVNÍ KRAJSKÉ KLÁNÍ V BAREVNÉM MINI MÁME ZA SEBOU... TYGŘICE A TYGŘI JSOU NAŠÍ ELITNÍ TRÉNINKOVOU SKUPINOU A JSOU ELITOU I V RÁMCI LIBERECKA... POTĚŠILI ŽRALOCI KAMENICKÝ ŠENOV... PŘEDEVŠÍM SE NEZTRATILI NOVÁČCI, KTEŘÍ MAJÍ ZA SEBOU POUZE MĚSÍC TRÉNINKOVÉ PRÁCE... ŠIKULKOVÉ...

  

žlutý minivolejbal... 

   Vítězství "Buríska" mne nepřekvapilo. "Burísek" v rámci České republiky už skoro dva roky neprohrál... Vloni s Martinem Kolčem a nyní s Verunkou... Spíše jsem s ním počítal. Šťastná byla především Verunka Bednářová... Viktorka je jediným Akademikem, který zvládá všechny barvy BMV a navíc již hraje i čtyřkový, šestkový volejbal... Neskutečné... 

   Ale skvěle si vedli Žraloci Kamenický Šenov Eliška Schimmelová a Vanesska Votroubková... Nádherná dvojice. Už nyní se těším na jejich vývoj... Šikovné, inteligentní, krásné... Skvěle si vedla i další nováčkovská žraločí dvojice Eliška Grupierová a Anička Sentivanová... Trenérská radost... A to se prvního kola KF- BMV nezúčastnily nádherné SOVIČKY  ze Slovanky Česká Lípa...

červený minivolejbal...

  Červená barva je TOP barvou barevného minivolejbalu... Prstová, nepřerušovaná hra... Tato barva již "smrdí" volejbalem... A právě v TT máme moooc zajímavé "čtvrťáčky"... Blahopřeji k celkovému vítězství  výjimečné dvojici Verunka Pokorná a Annabel Jurásková...  Zvláště příjemně překvapilo umístění dvojice Žralok Kravcovová Deniska a Tygřík Myška Marek... Dokázali porazit jak Kačku Hladíkovou s Viktorkou Buriánovou  tak Sofii Velasco a Martina Kolče... Šikulkové...

 

Krajský festival v barevném mini

Varnsdorf_ne 21. října 2018

Výsledky...

žlutý minivolejbal

1 Akademie 1 Buriánová Viktorka+ Bednářová Veronika
2 Bižu Jablonec 1  
3 Dukla Liberec 2  
6 Akademie 2 Votroubková Vanessa+ Schimmelová Eliška
7 Akademie 4 Sládečková Tereza+ Matějková Iva
8 Akademie 3 Sentivanová Anna+ Grušpierová Eliška
14 Slovan Varnsdorf  

červený  minivolejbal

1 Akademie 2 Pokorná Veronika+ Jurásková Annabel
2 SI Varnsdorf 1  
3 Dukla Liberec 4  
5 Akademie 5 Pětioký Vojtěch+ Frömel Jan+ Danielová Nikola
6 Akademie 4 Kravcovová Denisa+ Myška Marek
7 Akademie 1 Hladíková Kateřina+ Buriánová Viktorka
8 Akademie 3 Velasco Sofie+ Kolč Martin
10 Akademie 7 Kočová Eliška+ Neumanová Anežka
15 Akademie 6 Daníčková Eliška+ Matějková Danielka

 

 

Krajský festival v barevném mini

 Fotogalerii Zdeňky Hladíkové a Janiny Buriánové  naleznete v logu F- BMV... 

  

Varnsdorf 21. října 2018...

Neděle 21. října 2018_20:20 hodin

   AKADEMIE OBSADILA VE VARNSDORFU POUZE TŘI BARVY. ŽLUTOU- ORANŽOVOU A ČERVENOU... DOŠLO TOTIŽ KE KOLIZI TERMÍNŮ SE ŽÁKOVSKOU LIGOU 2019... ZADAŘILO SE VE VŠECH BARVÁCH A AKADEMICI SI ODVÁŽÍ VE VŠECH BARVÁCH VÍTĚZSTVÍ- TROJE ZLATÉ MEDAILE... VEDOUCÍ VÝPRAVY AKADEMIE JANINA BURIÁNOVÁ BYLA ALE ROZLADĚNÁ...

Vítězství ve všech barvách...

žlutý minivolejbal

Buriánová Viktorka+ Bednářová Veronika

oranžový minivolejbal

Kolč Martin+ Pětioký Vojtěch

červený minivolejbal

Pokorná Veronika+ Jurásková Annabel

To snad neeee...

 Družstva Akademie kaučovali: Janina Buriánová, Petra Ivaničová, Zdeňka Hladíková, Blanka Müllerová, Mirek Myška... 

  Tým Akademie si stěžoval na...

 Za Duklu Liberec hrála ve žluté barvě vysoká hráčka s ročníkem narození 2007 (5. třída)...

 Obrácené výsledky Akademie v tabulkách (žlutá a červená barva...)

 V jednotlivých barvách (oranžová a červená) rozhodčí nedodržovali pravidla... V oranžové barvě někteří hráči míče házeli místo pinkali... V červené barvě míč odbíjeli spodem, obrácený košíček- plácání spodem...

  Prostě ach jo...

 

DNES PRO DĚTI PODSEDÁKY

První nominace na Varnsdorf...

Neděle 21. října 

Volejbalová akademie Nový Bor...

Potvrzeno... Řídící 1. kola krajského festivalu v BMV Petr Damnitz zaslal přehled přihlášených družstev... Ve žluté barvě jich je 14, v oranžové 23 a v červené barvě 25...  

Zelené ani modré barvy se Akademie nemůže zúčastnit, protože zkušenější 5.- 6. třída hraje ve stejném termínu  Žákovskou ligu v šestkovém volejbalu...

pokyny...

Termín KF- BMV ne 21. října 2018
Vedoucí akce Buriánová Janina
Sraz nám.Míru NB  07:45

nominace dle barev...

žlutý minivolejbal_2. třída a mladší

Akademie 1 Buriánová Viktorka+ Bednářová Veronika TT
Akademie 2 Votroubková Vanessa+ Schimmelová Eliška Žraloci
Akademie 3 Sentivanová Anna+ Grušpierová Eliška Žraloci
Akademie 4 Sládečková Tereza+ Matějková Ivana Žraloci

oranžový minivolejbal_3. třída a mladší

Akademie 1 Kolč Martin+ Pětioký Vojtěch TT
Akademie 2 Kravcovová Denisa+ Daníčková Eliška Žraloci
Akademie 3 Matějková Danielka+ Doležalová Markéta Akademie
Akademie 4 Stefanovský Pavel+ Vince Michal TT

červený minivolejbal_4. třída a mladší

Akademie 1 Hladíková Kateřina+ Buriánová Viktorka TT
Akademie 2 Pokorná Veronika+ Jurásková Annabel TT
Akademie 3 Velasco Sofie+ Kolč Martin TT
Akademie 4 Myška Marek+ Kravcovová Denisa Akademie
Akademie 5 Frömel Jan+  Pětioký Vojtěch+ Danielová Nikola TT
Akademie 6 Daníčková Eliška+ Matějková Danielka Žraloci
Akademie 7 Kočová Eliška+ Matějková Ivana+ Neumanová Anežka Akademie

komentář...

  Je to první přesnější (rozdělení do družstev) nominace na neděli... V nominaci na 1. kolo krajského festivalu budou zatím chybět především SOVIČKY Česká Lípa... Zde máme za sebou pouze tři tréninky... Kosmetické změny případně provede Hladík David (hlavní trenér Tygřic a Tygrů Nový Bor)... Finální podobu provede ve Varnsdorfu dle účasti na místě Janina Buriánová... Do nominace určitě nebudou zasahovat rodiče... Dle informace od řídícího festivalu ve Varnsdorfu Petra Damnitze je možné, že počet družstev především v červené barvě bude snížen dle počtu přihlášených... Toto se dozvíme ale až v pátek 19. října 2018... 

 

Festival_Liberecko_BMV 2019

Varnsdorf ne 21. října 2018

STARTUJE KRAJSKÝ FESTIVAL V BAREVNÉM MINIVOLEJBALU... DÍKY KOLIZI TERMÍNŮ F- BMV A ŽÁKOVSKÉ LIGY 2019 NEOBSADÍME ZELENOU A MODROU BARVU... SOUTĚŽ ORGANIZUJE PETR DAMNITZ S RODINOU... VÝPRAVU AKADEMIE BUDE ZASTŘEŠOVAT BURIÁNOVÁ JANINA...

První širší nominace na F- BMV 2019...

žlutý minivolejbal_3

Buriánová Viktorka, Bednářová Veronika, Votroubková Vanessa, Schimmelová Eliška, Sentivanová Anna, Grušpierová Eliška

oranžový minivolejbal_4

Kolč Martin, Doležalová Markéta, Bao Anna, Stefanovský Pavel, Pětioký Vojtěch, Daníčková Eliška, Kravcovová Denisa, Matějková Ivanka, Matějková Danielka, Sládečková Tereza, Bolorsaikhan Solongo

červený minivolejbal_10

Kolč Martin, Doležalová Markéta, Bao Anna, Stefanovský Pavel, Pětioký Vojtěch, Daníčková Eliška, Kravcovová Denisa, Matějková Ivanka, Matějková Danielka, Sládečková Tereza, Hladíková Kateřina, Velasco Sofie, Pokorná Veronika, Buriánová Viktorka, Neumanová Anežka, Danielová Nikola, Fiala Antonín, Myška Marek, Jurásková Annabel, Kočová Eliška, Frömel Jan

První nominace na Žákovskou ligu 2019_2

Akademie Nový Bor_Šín Milan

Jarošová Eliška, To Tú Uyen Linda, Tomašová Tereza, Tarabová Julie, Němečková Kristýna, Wernerová Klára, Sýbová Marika, Říhová Kateřina

Akademie Kamenický Šenov_Ivaničová Petra

Pavlů Veronika, Bao Dina, Ramišová Tereza, Dušánková Viktorka, Dušánková Vendulka, Pokorná Natálie, Úradníková Karolína, Šlamborová Lea, Slávková Kateřina, Máchová Kristýna, Šachová Eliška

Akademie Nový Bor- kluci_Hladík David

Stehlík Jan, Hladík Daniel, Pokorný Jiří, Hladík Adam, Šmejkal Adam, Burián Vojtěch, Kolč Jan, Jeník Petr, Flugr Pavel, Trnka Jaromír, Semak David, Rejna Josef, Myška Marek

 

Festival minivolejbalu

Jindřichův Hradec 

Sobota 31. března 2018_09:09 hodin

 2. širší nominace (1.- 3. června 2018)

   Do Jindřichova Hradce vyrazíme v pátek 1. června 2018... V autobuse je 43 míst, v autech 21 (1+6)... Jako kaučové pojedou  Šín Milan, Hladík David, Buriánová Janina, Říha Vladimír, Němečková Jitka, Ivaničová Petra, Jeník Petr, maminka Krausová a jako zdravotník  Hladíková Zdena... Dopravu dalšími auty přislíbili: Hladík David, Jeník Petr, Pavlů Jan...

 

žlutý minivolejbal

1 Buriánová Viktorka+ Kolč Martin
2 Daníčková Eliška+ Hartl Vít
3 Matějková Daniela+ Doležalová Markéta
4 Matějková Ivana+ Bednářová Veronika
5 Pětioký Vojta+ Stefanovský Pavel

 

oranžový minivolejbal

1 Pokorná Veronika+ Hladíková Kateřina
2 Černý Kristián+ Myška Marek
3 Jurásková Annabel+ Velasco Sofie
4 Neumanová Anežka+ Fiala Antonín
5 Krausová Valerie+ Pánková Leona
6 Váchová Eliška+ Rejnová Michaela

 

červený  minivolejbal

1 Pavlů Veronika+ Kolč Jan
2 Ramišová Tereza+ Jeník Petr
3 Flugr Pavel+ Pokorná Natálie
4 Horníková Zuzana+ Cibulková Viktorka
5 Sprengerová Rosálie+  Zemková Tereza
6 Balázsová Adéla+ Vávra Tomáš

 

zelený  minivolejbal

1 Bao Dina+ Jarošová Eliška+ Němečková Kristýna
2 Burián Vojtěch+ Stehlík Jan+ Šmejkal Adam
3 Hladík Adam+ Pittauer Filip+ Půlkrabová Natálie
4 Dušánková Viktorka+ Dušánková Vendula+ Šachová Eliška
5 Chrpová Adéla+ Škodová Tereza+ Bartoňová Natálie

modrý minivolejbal děvčat

1 Říhová Kateřina+ To Tú Uyen Linda+ Tarabová Julie
2 Tomašová Tereza+ Jelenčiaková Tina+ Šlamborová Lea
3 Úradníková Karolína+ Sýbová Marika+ Slávková Kateřina

 

 

Borská liga číslo 4

Sobota 5. května 2018_ZŠ Kamenický Šenov

   Tradičně krásné "barevné" turnaje Akademie... Vysoká sportovní úroveň, solidní počet družstev, pomoc od mladších žákyň a mladších žáků, sladkosti, diplomy, medaile... Mooc potěšili svojí účastí naši hosté... Volejbal Ústí nad Labem, TJ Sokol Lázně Mšené...

výsledkové zrcadlo

 

žlutý minivolejbal

1 Kolč Martin+ Hladíková Kateřina
2 Fiala Antonín+ Myška Marek
3 Vodroušková Věra+ Ramišová Tereza
4 Doležalová Markéta+ Pětioký Vojtěch
5 Stefanovský Pavel+ Olšar Antonín
6 Sládečková Tereza+ Bartoňová Natálie
7 Rejnová Michaela+ Rejna Josef
8 Janovský Marek+ Doxanská Natálie
9 Škoda Adam+ Knöchel Leoš
10 Matějková Ivanka+ Kravcovová Denisa
  Matějková Danielka+ Daníčková Eliška
  Volejbal Ústí nad Labem

 

oranžový  minivolejbal

1 Daníčková Eliška+ Ramišová Tereza
2 Sládečková Tereza+ Jarošová Eliška
3 Balázsová Adéla+ Jeník Petr
4 Škodová Tereza+ Kolč Jan
5 Matějková Ivanka+ Dušánková Vendulka
6 Kravcovová Deniska+ Pavlů Veve
7 Rejna Josef+ Pětioký Vojtěch
8 Hrůzek Ondřej+ Caha Oliver
9 Chrpová Adéla+ Fiala Antonín
10 Bartoňová Natálie+ Pokorná Veronika
11 Sprengerová Růže+ Hladíková Kateřina
12 Půlkrabová Natálie+ Jankovský Marek
13 Matějková Danielka+ Dušánková Viktorka
14 Vítková Tereza+ Doležalová Markéta
15 Marek Radim+ Myška Marek
16 Šachová Eliška+ Olšar Antonín
17 Volejbal Ústí nad Labem
18 Rejnová Michaela+ Velasco Sofie
19 Škoda Adam+ Knöchel Leoš
20 Doxanská Natálie+ Stefanovský Pavel

 

červený minivolejbal

1 Dušánková Viktorka+ Jarošová Eliška
2 Dušánková Vendulka+ To Tú Uyen Linda
3 Kolč Martin+ Kolč Jan
4 Bartoňová Natálie+ Bao Dina
5 Šachová Eliška+ Pavlů Veronika
6 Škodová Tereza+ Ramišová Tereza
7 Vítková Tereza+ Říhová Kateřina
8 Olšar Antonín+ Jeník Petr
9 TJ Sokol Lázně Mšené
10 Matějková Ivanka+ Šmejkal Adam
11 Marek Radim+ Knöchel Leoš
12 Kravcovová Denisa+ Hladíková Kateřina
13 Daníčková Eliška+ Pokorná Veronika
14 Matějková Danielka+ Pittauer Filip
  Doležalová Markéta+ Velasco Sofie

Hvězdičky dnešního kola...

žlutý mini oranžový mini červený mini
Hladíková Kateřina Pokorná Veronika Jarošová Eliška
Pětioký Vojtěch Sprengerová Rosálie Pavlů Veve
Vondrušková Věra Matějková Danielka Kolč Jan
Kolč Martin Plívová Justýna Matějková Ivanka
Myška Marek Chrpová Adéla Daníčková Eliška
Sládečková Tereza Caha Oliver Šachová Eliška
Olšar Toník Rejna Josef Kušniarová Tereza
Doležalová Markéta Velasco Sofie Kušniarová Kristýna

 

KP BMV v K. Šenově

PŠL 17_Výsledky

Turnaje Akademie...   Deník pro Terku Pátek 27. dubna 2018_20:20 hodin   Dnešní turnaje byly mimořádné... Především první turnaj v BB3... Nové základní postavení 1-2, spolupráce ve třech hráčích, tenisové podání na 4,5 metru, odbití prsty pod úhlem, první míč hraný bagrem,...

F- BMV_Jindřichův Hradec_1.- 3. června 2018

  Festival minivolejbalu Jindřichův Hradec  Neděle 20. května 2018_20:20 hodin  4. širší nominace (1.- 3. června 2018)    Do Jindřichova Hradce vyrazíme v pátek 1. června 2018... V autobuse je 43 míst, v autech 21 (1+6)... Jako kaučové pojedou  Šín Milan,...

Pátek jinak v KaŠ_23. března 2018

  Pátek 23. března 2018...    Opět krásný pátek v podání Akademie v Kamenickém Šenově... Na F2 bylo  37 Akademiků a na druhém turnaji (BB2) jich bylo  20... Bagrball byl sice pro řadu dětí obrovskou zkouškou, ale první turnaj mají za sebou......

F-BMV_výsledky 4. kola

4. F- BMV v Jablonci... Městska sportovní hala_ U přehrady 4747/20 _ Jablonec nad Nisou   Rosteme... Neděle 28. ledna 2018_18:18 hodin         Jablonec  28.01.2018_Červený minivolejbal... 32 družstev (1.- 4. místo  Akademie)...   Co byl pro mne dnes...

4. kolo F-BMV 2018_1. nominace Akademie

  F- BMV v Jablonci...   Reprezentace... Středa 24. ledna 2018_06:06 hodin Neděle 28. 01.2018 F- BMV Jablonec 7:00  Kalinova ul.     Během dneška vyvěsím 1. nominaci Akademiků do nedělního (28.) Jablonce... Samozřejmě nepojede 30...

2. kolo BLM 2018_2. nominace

Festival v barevném mini 2. kolo Borské ligy v minivolejbalu 1. nominace... Pokyny... Datum sobota 27. ledna 2018 Místo ZŠ Kamenický Šenov (velká hala) Žlutý mini 09- 11 hodin Oranžový mini 11- 13 hodin Červený mini 13- 16...

F- BMV_3. kolo_Skvělý tým...

3. kolo Festivalu  BMV...     Skvělý tým... Neděle 10. prosince 2017  18:18 hodin Obrovské poděkování   Janině Buriánové (perníkové medaile- pískání- úklid), Zdeně Hladíkové (náš ministr financí- pískání- příprava cen- úklid), Denise Růžičkové...

3. kolo F-BMV_Kamenický Šenov_2018_12_10

3. kolo F- BMV v Kamenickém Šenově     Výsledkové zrcadlo...      žlutý     oranžový    červený     zelený     modrý   1 Akademie 1 Akademie 1 Akademie...

F- BMV_3. kolo_přihlášená družstva

   Neděle 10. prosince 2017 Haly ZŠ Kamenický Šenov  časový harmonogram žlutý minivolejbal 9- 12 hodin oranžový minivolejbal 11,30- 15 hodin červený minivolejbal 9- 12 hodin modrý minivolejbal 5 (zelený) 11,30- 15 hodin modrý...

3 F- BMV_1. nominace

  Festival BMV v Kamenickém Šenově... 1. nominace... Pátek 24. listopadu 2017_08:08 hodin F- BMV 10. prosince 2017 ZŠ Kamenický Šenov Časový harmonogram... 09- 11,30 žlutý a červený minivolejbal 12- 15 oranžový- zelený a modrý...

1 | 2 >>