Nejbližší akce...

   Sledujte denně opakovaně  "Barevky" a budete vědět  veškeré akademické novinky jako první... 

"Kdo pravidelně sleduje "Barevky", tak ví a roste. "

Akce prosince  2018- ledna 2019

       3.12.2018        8.- 9.12.2018   15.12.2018      12.01.2019              prosinec 2018

 Mikulášský turnaj    Žákovská liga       Satelit             Česká liga                             

 

Satelit číslo 4 v Lípě...

 Sobota 15. prosince 2018 _Slovanka

  SATELIT PRIORITNĚ PRO SOVIČKY, SOVY A ŽRALOKY... V ROLI PROFESORŮ MINIVOLEJBALU BUDOU OPĚT PŮSOBIT TYGŘICE, TYGŘI, MLADŠÍ ŽÁKYNĚ, LIGOVÁ SKUPINA... ZA ÚČAST JE 500 BODŮ DO ŽEBŘÍČKU... A KONEC ŽEBŘÍČKU BUDE 20. PROSINCE 2018...

Časový harmonogram...

žlutý minivolejbal 09- 11 hodin
oranžový minivolejbal 11- 13 hodin
fialový minivolejbal 13- 15 hodin

Svoz z Nového Boru...

sobota 15.12.2018 nám.Míru NB   07:45  Šín, Říha, Knöchel

Krajský přebor mládeže 2019

Neděle 16. prosince 2018

Nominace...

Akademie Nový Bor- děvčata_sžky

Jarošová, Uyen, Úradníková, Tomašová, Němečková, Říhová, Šlamborová, Tarabová, Wernerová, Pokorná

Akademie Nový Bor- kluci_mžci

Burián, Stehlík, Šmejkal, Hladík A, Hladík D, Pokorný, Flugr, Kolč J

Žákovská liga číslo 4

Sobota a neděle 8.- 9. prosince 2018_ZŠ Kamenický Šenov

Pořadí, ceny 4. kola...

 

"Akademie, jen tak dál..."

Medaile Akademie 2019...

Pondělí 10. prosince 2018_08:08 hodin

LIGA 4_2. den Vladimír Nevoral

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

LIGA 4 Vladimír Nevoral

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přehled článků na "barevkách"

OP4 2019_Česká Lípa_1. nominace

Okresní přebor ve čtyřkách 2019 Kvalifikace 1. prosince 2018  Rozpis kvalifikace_OP4.pdf    ŘÍDÍCÍM SOUTĚŽE JE LINHART JAROSLAV... BUDE SE HRÁT VE DVOU LIGÁCH  PO OSMI...

DTA_středa 21. listopadu

Tréninky Akademie Nový Bor...  V Akademii trénuje 9 tréninkových skupin a v nich celkem 167 Akademiků...  Středa 21. listopadu...

Bufet Akademie

Vážení rodiče, pomůžete nám??? Obsluha bufetu na víkend... Středa 21. listopadu 2018_06:36 hodin   Tuto sobotu a neděli (24.- 25. listopadu 2018)  proběhne na ZŠ Kamenický...

SOVY Slovanka_Výbuch na Slovance

Okénko do Akademie_SOVY Slovanka Další výbuch... Tentokrát na Slovance Úterý 20. listopadu 2018_05:05    VČERA JSME MĚLI OPĚT KRÁSNÝ TRÉNINK NA SLOVANCE (16- 17:15)... NA SOVÁCH...

DTA_úterý 20. listopadu

Tréninky Akademie Nový Bor... V Akademii trénuje 9 tréninkových skupin a v nich celkem 167 Akademiků... Úterý 20. listopadu...

Krajský FESTIVAL na Jiskře_nominace

Krajský festival na Jiskře  Krajské kolo BMV_Jiskra 2018.pdf  Druhá  nominace... Pátek 23. listopadu 2018_12:12 hodin    NOMINACI URČUJE GESTOR...

DTA_pondělí 19. listopadu

Tréninky Akademie Nový Bor...   Každý  pátek  přineste ke kontrole tréninkové deníky (mžky- LIGA)...  Pondělí 19. listopadu...

Články jsou skryté v obrázcích

Články jsou "skryté" v obrázcích   Ve fotografiích jsou odkazy... Jakmile na ně kliknete, objeví se článek... Jakmile se při pohybu myši po obrázku (fotografii) ...

<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10 >>

 

 

FOTOGRAFIE

VLADIMÍR NEVORAL

To nejdůležitější

Odkazy na články jsou v obrázcích pod tématickým názvem informace... Důkazem odkazu je změna čárky v ručičku při použití myši...

ŽEBŘÍČKY

2018/2019

TRÉNINKY

2018/2019

PŘÍSPĚVKY

2018/2019

Krásné citáty pro Vás

 Pátek  14. prosince 2018 

 Satelit Česká Lípa 4, KP

Lýdie

Tajemství života ???

"Tajemství úspěchu v životě člověka je být připravený na příležitost, když přijde."

Benjamin Disraeli

 

KALENDÁŘ TURNAJŮ

2018/2019

prosinec 2018

 Turnaje 

pátek 14. Veselý pátek 50. Kam. Šenov
sobota 15. Satelit 4 Slovanka ČL
neděle 16. KP mžci Ještěd. Lbc
neděle 16. KP sžky USK Slavia 
sobota 22. Vánoční šestky Kam. Šenov

 

 

POMÁHAJÍ...

Akademii Nový Bor

GESOU z.s.

 

LASVIT s.r.o.

 EMIL ŠŮLA podlahy

 INTEDOOR

Město Kamenický Šenov

 

 

    

 

 

Město Nový Bor

Město Cvikov

 

Město Česká Lípa

ORANŽOVÝ CAMP

23.- 24. 02. 2019

Přihlášky na 604.104.453

   MALÝ DÁREK_SAMOLEPKA AKADEMIE PRO PRVNÍ DESÍTKU PŘIHLÁŠENÝCH AKADEMIKŮ...

 .. zbývá 17 míst 

1 Daníčková Eliška mžky_Akademie
2 Grušpierová Eliška Žraloci Akademie
3 Pilnajová Kateřina SOVY Česká Lípa
4 Pilnaj Jaroslav SOVY Česká Lípa
5 Sentivanová Anna Žraloci Akademie
6 Sentivanová Anežka Žraloci Akademie
7 Bao Anna TT
8-27  Vavřinec Kladno  20x
28 Tůmová Petra Žraloci Akademie
29 Tůmová Patrície Žraloci Akademie
30 Knöchel Leoš TT
31 Schimmelová Eliška Žraloci Akademie

Zajímavé webovky

      Dukla           Vavřinec Kladno       VK Kralupy

Zajímavé webovky

Šanov Teplice      SKV Ústí n.L.        Baník Sokolov