Česká  liga minivolejbalu 

Zrušené 4. kolo

   Jak jsem se dnes dozvěděl (akademická objednávka hal proběhla 10. července 2018), tak o tomto víkendu (27.- 28.04.2019) dostal přednost v halách ZŠ Kamenický Šenov stolní tenis... 

 

Tréninky Akademie Nový Bor...

V Akademii trénuje 8 tréninkových skupin a v nich celkem 125 Akademiků...

 Nový Bor na Přebor České republiky 2019.pdf 

  Kluci z Akademie budou hrát na MČR mladších žáků...

Úterý 23. dubna 2019

  Dnes odesílá Akademie objednávku služeb na SK Slavii Hradec Králové při MČR mladších žáků...

  Je třeba doplnit Rejstřík na MŠMT o data 12 Akademiků... Rozdání přihlášek do Akademie...

  LIGA se dnes rozdělí na kluky (Kamenický Šenov) a děvčata (Varnsdorf)... U děvčat se zaměříme na pádový dril, vybírání míče dle specializací (udržení míče ve hřišti), timing u metru (zapojení blokařů do ÚK), blokařské přesuny a podání↔příjem podání...

        

tělocvična čas tréninková skupina trenér
ZŠ Kamenický Šenov 16- 17:30  mžky_LIGA   Hladík
Edisonova Varnsdorf 17- 18:30  LIGA- dívky  Šín, Němečková

  

Svozy... 

Nový Bor→ Kam. Šenov_mžky_LIGA- K  15:35   Hladík, Pavlů 
Nový Bor→Varnsdorf→ Nový Bor  16:30  Říha, Šín 

  

 MČR  mladších žákyň a žáků 2019

3.- 5. května 2019→Bílovec→Hradec Králové

17. týden 2019 (22.→28.)

Pondělí 22. dubna 2019→18:18

 Příprava na Republiku finišuje... Proto je třeba zkvalitnit→zintenzivnit tréninky a speciálně se zaměřit na nedostatky jak u kluků, tak u děvčat... Ale alfou a omegou obou příprav bude tradičně příjem a přihrávka...

  Pouze středeční trénink na Sklářské průmyslovce v Novém Boru bude tento týden společný pro kluky a pro děvčata... V dalších dnech se tréninková příprava rozdělí... Předpokládám, že ve středu dorazí Jirka stejně jako Honzík (s malým zpožděním z kroužku)...

  Dále předpokládám, že po Velikonočních svátcích, všichni si 5 dnů odpočinuli, bude na trénincích 100% docházka... 

děvčata Akademie

úterý 23. Varnsdorf 17→18:30 nám. Míru 16:30
středa 24. Wolkerova NB 17:30→19  
pátek 26. Šenov 16→17:30 nám. Míru 15:40

kluci Akademie

úterý 23. Šenov 16→17:30 nám. Míru 15:35
středa 24. Wolkerova NB 17:30→19  
čtvrtek 25. Skalice u ČL 17→18:30 nám.Míru 16:45

tréninková nominace

děvčata

Jarošová, Říhová, Slávková, Uyen, Úradníková, Pelcová, Němečková J., Němečková K., Tomašová, Tarabová, Pokorná, Wernerová, Flugr, Bao

kluci

Stehlík, Šmejkal, Jeník, Pokorný, Kolč j., Hladík A, Hladík D, Myška Ma, Myška Mi, Trnka, Burián, Pavlů, Ramišová, Šachová, Vildová, Daníčková

   Už v tuto chvíli má zájem o vycestování do Bílovce 18 lidí... Pořadatel má povinnost postarat se o 15 lidí... Takže se rozhodne až ve středu...

  

 Festivaly BMV  v ČR 2019

   Zlato a bronz ze žluté barvy na KF BMV na Dukle Liberec

 

Brno→Jindřichův Hradec→Liberec

    Zlato ze zelené  barvy na KF BMV na Dukle Liberec

  

 Reprezentace ČR  ročník 2006

Pozvánka na sraz

pondělí 22. dubna 2019→08:08

   

Kvalifikace o postup na MČR mžky 2019

 Složení skupin na Finále→MČR 2019.pdf

  Šťastné účastnice MČR mžky 2019... Zleva Siky, Eliška, Klárka, Majda, Kačka, Natka, Kačena, Týnka, Terka a Linda

 Akademické krásky na kvalifikaci o MČR mžky v Kam. Šenově...

KV MČR mžci→13.04.2019 V. Nevoral

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přehled článků na "barevkách"

DTA→pondělí 1. dubna 2019

Tréninky Akademie Nový Bor...   Každý  trénink  přineste ke kontrole tréninkové deníky (mžky- LIGA)...     Skvělý Volejbal Ústí nad Labem......

Žákovská liga 7→pokyny

Žákovská liga číslo 7 Pokyny... Den neděle 31. března 2019 Místo ZŠ Kamenický Šenov Sraz nám. Míru NB  07:45    Dnes...

DSPNW→sobota 30. března→LIGA

 Dnes  si přečtete na webu  Sobota  30. března 2019 ↔ Žebříčky Akademie    Žebříčky jsou aktualizované... ↔ Žákovská liga číslo...

DTA→pátek 29. března 2019

Tréninky Akademie Nový Bor...  V Akademii trénuje 8 tréninkových skupin  a v nich celkem 165 Akademiků...   Medailoví  Žraloci a Sovičky se radují ze...

DTA→čtvrtek 28. března 2019

   Tréninky Akademie Nový Bor...  V Akademii trénuje 8 tréninkových skupin  a v nich celkem 165 Akademiků...    Čtvrtek 28. března...

DSPNW→středa 27. března↔7. LIGA

 Dnes  si přečtete na webu  Středa  27. března 2019 ↔ Žebříčky Akademie ↔ Žákovská liga číslo 7   Žákovská liga 2019_7. kolo.pdf  ♣ Všichni...

DTA→středa 27. března 2019

Tréninky Akademie Nový Bor...  V Akademii trénuje 8 tréninkových skupin a v nich celkem 165 Akademiků...  Vítězové zelené barvy na KF BMV na Dukle Liberec: Péťa, Veve,...

Začali jsme s obranou...

Jsme  na správné cestě  Začali jsme s obranou Úterý 26. března 2019    Na dnešním tréninku v Kamenickém Šenově byla dvacítka Akademiků... Jako asistenti trenéra...

DSPNW→úterý 26. března↔obrana

 Dnes  si přečtete na webu  Úterý  26. března 2019 ↔ Žebříčky Akademie     Akademické Žebříčky jsou velice pracné, ale  jsou nejspravedlivějším...

Vladimíre, děkujeme...

   Vladimíre, děkujeme... AKADEMIE DĚKUJE... Úterý 26. března 2019→ 07:37    Akademie je šťastná, že má ve svých řadách oba Vladimíry... Vladimíra...

DTA_úterý 26. března 2019

Tréninky Akademie Nový Bor... V Akademii trénuje 8 tréninkových skupin a v nich celkem 165 Akademiků...   Úterý 26. března...

BIBLE→ pondělní střediskové tréninky

 BIBLE  Akademie...    Kauč  Eliška Jarošová se svými medailovými "žluťásky" Pondělní tréninky 25. března 2019 střediskové tréninky→Česká Lípa S O V I Č K...

DTA_pondělí 25. března 2019_KF BMV

Tréninky Akademie Nový Bor...   Každý  trénink  přineste ke kontrole tréninkové deníky (mžky- LIGA)...    Smečař Matěj (SOVIČKA)  na Dukle...

4.KF BMV_Výsledky

 4. Krajský Festival  v BMV   9 družstev→ 7 medailí Neděle 24. března 2019→18:18    Člověk se celý život učí... 27→10→8   Ve volejbalu jsem toho už opravdu hodně...

4.KF BMV_Dukla Liberec_nominace

 4. Krajský Festival  v BMV Pozváno 10 družstev Pátek 22. března 2019_05:05 hodin    Tak to je šok... Akademie přihlásila na 4. kolo Festivalu 27 družstev a...

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

 

 

FOTOGRAFIE

VLADIMÍR NEVORAL

To nejdůležitější

Odkazy na články jsou v obrázcích pod tématickým názvem informace... Důkazem odkazu je změna čárky v ručičku při použití myši...

KALENDÁŘ TURNAJŮ

2018/2019

duben 2019

 Turnaje 

po 22. volno  
so 27. volno  
ne 28. volno  

Zkratky

K- mžky kvalifikace ml. žačky
K- mžci kvalifikace ml. žáci
Česká liga mini Česká liga minivolejbalu
Š3 Šenovská trojka

 

Krásné citáty pro Vás

 Úterý 23. dubna 2019 

Vojtěch, Gerhard

Vojtěch Burián, Vojtěch Šoltýs

volný víkend

Tajemství života ???

 

"Důvěra  

je jako papír. Jakmile ho jednou zmuchláš, už ho nikdy perfektně nenarovnáš"...

 

*Petr Havránek, Myšlenka v kapse

 

ŽEBŘÍČKY

2018/2019

TRÉNINKY

2018/2019

PŘÍSPĚVKY

2018/2019

KALENDÁŘ

2018/2019

LIBERECKO 2019_mládež_03_19.pdf

 

POMÁHAJÍ...

Akademii Nový Bor

GESOU z.s.

LASVIT s.r.o.

PRECIOSA

Město Kamenický Šenov

 

 

    

Město Nový Bor

Město Cvikov

Město Česká Lípa

Zajímavé webovky

  

      Dukla           Vavřinec Kladno  Loko Česká Lípa

Zajímavé webovky

    BVC Chodov     VK Svitavy      Volejbal Ústí 

TABULKY

KP Liberecka mžci 2019

1 Dukla Liberec 
2 Volejbalová akademie NB 
3 TJ Sokol Mnichovo Hradiště 

 

TABULKY

KP Liberecka mžky 2019

1 Dukla Liberec "A"
2 Volejbalová akademie NB "A"
3 Bižuterie Jablonec "A"
4 BV Vratislavice
5 Volejbalová akademie NB "B"
6 TJ Turnov
7 Dukla Liberec "B"
8 Bižuterie Jablonec "B"

 

TABULKY

KP Liberecka sžky 2019

1 Dukla Liberec "B"
2 Ještědská Liberec
3 TJ Turnov
4 Dukla Liberec "A"
5 Volejbalová akademie NB
6 BV Vratislavice "A"
7 Sokol Mnichovo Hradiště
8 Bižuterie Jablonec
9 Nové Město pod Smrkem
10 Loko Česká Lípa
11 USK Liberec
12 BV Vratislavice "B"
13 Törik Doksy
14 TJ Jiskra Nový Bor

 

TABULKY

Žákovská liga 2019 po 7. kole

1 Akademie- dívky 90
2 Vavřinec Kladno "A" 56
3 Volejbal Ústí n.L. "A" 51
4 Sokol Mnichovo Hradiště 38
5 VK Šanov Teplice 30
6 Akademie- kluci 25
7 Akademie Kam.Šenov 9
8 Volejbal Ústí n.L. "B" 7
9 Vavřinec Kladno "B" 5
10 Bižuterie Jablonec 4
  Schrödinger Varnsdorf 4
12 SK Slavia Praha 2
13 TJ Jiskra Nový Bor 1

 

TABULKY

Okresní přebor čtyřek 2019

1 Akademie NB "A" 48
2 Akademie NB "C" 41
3 Akademie NB "B" 37
  Loko Česká Lípa "A" 37
5 UD Hamr- Stráž p.R. 35
  Loko Česká Lípa "C" 35
7 Akademie NB "D" 32
8 Loko Česká Lípa "D" 28
9 Jiskra NB "C" 25
10 Akademie NB "E" 23
11 Loko Česká Lípa "B" 22
12 Jiskra NB "A" 17
13 Sokol M. Hradiště 12
14 Jiskra NB "B"  7
15 Akademie NB "F"  5
16 Jiskra NB "D"  5