8. kolo Žákovské LIGY 2019

18.→19. května 2019 v Kamenickém Šenově

 Žákovská liga 2019_8. kolo.pdf 

  Skvělý, sympatický Volejbal Ústí nad Labem, tradiční účastník LIGY

Těšíme se i na Ústí n.L.

nejlepší tři družstva si i tentokráte odvezou z Kamenického Šenova Poháry

→ vítěz celého okruhu získá putovní pohár za sezonu 2018→2019

v sobotu bude bohužel chybět Karolína Úradníková→ kapitánka družstva (akce KCM)

 

Pozvánka na Žákovskou ligu 2019

Přečtěte si dnes v  i-noviny.cz 

Pátek 17. května 2019→ 06:06

pokyny

Datum neděle 19. května 2019
Místo ZŠ Kamenický Šenov
Sraz nám.Míru NB  08:00 
Bufet Hladíková Jana
Foto Nevoral Vladimír
Video Říha Vladimír
Auta Hladík, Říha, Nevoral, Šín...

nominace

Akademie→ dívky→ Šín

Úradníková Karolína, Jarošová Eliška, Uyen Linda, Tomašová Tereza, Němečková Kristýna, Říhová Kateřina, Tarabová Julie, Šlamborová Lea

Akademie→ kluci→ Hladík

Stehlík Jan, Šmejkal Adam, Hladík Adam, Pokorný Jiří, Trnka Jaromír, Hladík Daniel, Burián Vojtěch, Kolč Jan, Flugr Pavel, Jeník Petr

Akademie Kamenický Šenov→ Němečková

Pavlů Veronika, Pokorná Natálie, Ramišová Tereza, Vildová Eliška, Wernerová Klára, Slávková Kateřina, Šachová Eliška, Daníčková Eliška, Máchová Kristýna

tabulka po 1. dnu

sobota 18. května 2019

1 Akademie→ dívky 5 5 0 0 0 10:0 15
2 Volejbal Ústí n.L. 5 3 2 0 0  10:2 13
3 Akademie→ kluci 5 3 0 1 1 7:4 10
  TJ Sokol Mn. Hradiště 5 3 0 1 1 7:4 10
5 VK Šanov Teplice 5 3 0 0 2 6:4  9
6 Vavřinec Kladno "A" 5 1 0 0 4 2:8  3
7 Akademie→ KŠ 5 0 0 0 5 0:10 0
  Vavřinec Kladno "B" 5 0 0 0 5 0:10 0

líbilo se mi

→ viditelný progres Akademie→ kluků

→ neskutečná bomberka  "Kačena divoká"

→ výjimečná nahrávačka Linda Uyen (ultrarychlá střelba s Kačenou)

→ účinný útok ze zóny III u Týnky Němečkové

→ nechytatelná plachta→ Lea Šlamborová a Terezka Tomašová

→ účast kapitánky družstva Káji Úradníkové (dorazila po tréninku KCM v Liberci)

→ skvělý herní pohyb Honzy Stehlíka→radost pohledět→ Honza roste...

→ výrazné zlepšení polařské činnosti

LIGA 8→180519 Vladimír Nevoral

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

OP4→ 12052019 Vladimír Nevoral

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přehled článků na "barevkách"

LOT 2019→Záloha 1.500 korun

Letní ozdravný tábor 2019 Záloha na LOT 2019 Čtvrtek 24. dubna 2019→08:08    Tímto připomínám rodičům, že je třeba do konce měsíce dubna 2019 zaplatit zálohu na letní...

Nový Bor→Úspěch se neodpouští???

 Nový Bor → macešské město Úspěch se neodpouští??? Středa 24. dubna 2019→10:10 Účelová neinvestiční dotace na jednorázovou akci...    Dnes tj. ve středu 24. dubna 2019 jsem byl...

Reprezentace ČR, KCM...

    Reprezentace ČR  ročník 2006 Pozvánka na sraz pondělí 22. dubna 2019→08:08

Republikové Festivaly BMV v roce 2019

    Festivaly BMV  v ČR 2019    Zlato a bronz ze žluté barvy na KF BMV na Dukle Liberec   Brno→Jindřichův Hradec→Liberec

DTA→úterý 23. dubna 2019

Tréninky Akademie Nový Bor... V Akademii trénuje 8 tréninkových skupin a v nich celkem 125 Akademiků...  Nový Bor na Přebor České republiky 2019.pdf    Kluci z...

MČR 2019→Tréninky 17. týden

    MČR  mladších žákyň a žáků 2019 3.- 5. května 2019→Bílovec→Hradec Králové 17. týden 2019 (22.→28.) Pondělí 22. dubna 2019→18:18  Příprava na...

ČLM 4→Zrušená...

Česká  liga minivolejbalu  Zrušené 4. kolo    Jak jsem se dnes dozvěděl (akademická objednávka hal proběhla 10. července 2018), tak o tomto víkendu (27.- 28.04.2019) dostal...

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

 

 

FOTOGRAFIE

VLADIMÍR NEVORAL

To nejdůležitější

Odkazy na články jsou v obrázcích pod tématickým názvem informace... Důkazem odkazu je změna čárky v ručičku při použití myši...

KALENDÁŘ TURNAJŮ

2018/2019

květen 2019

 Turnaje 

so 18. Žákovská liga 8 K. Šenov
ne 19. Žákovská liga 8 K. Šenov
ne  26. Turnaj sžky Čížkovice

Čížkovice  26. 05. 2019

→ VTK Čížkovice

→ VTK Čížkovice kky

→ SKV Ústí n.L.

→ Akademie Nový Bor

→ ???

→ TJ Sokol Mšené lázně

→ Veros Chomutov
 → ???
 

Krásné citáty pro Vás

 Neděle 19. května 2019 

Ivo, Celestýn

Žákovská liga 8

Tajemství života ???

 

"Důvěra  

je jako papír. Jakmile ho jednou zmuchláš, už ho nikdy perfektně nenarovnáš"...

 

*Petr Havránek, Myšlenka v kapse

 

ŽEBŘÍČKY

2018/2019

TRÉNINKY

2018/2019

PŘÍSPĚVKY

2018/2019

KALENDÁŘ

2018/2019

LIBERECKO 2019_mládež_03_19.pdf

 

POMÁHAJÍ...

Akademii Nový Bor

GESOU z.s.

LASVIT s.r.o.

PRECIOSA

Město Kamenický Šenov

 

 

    

Město Nový Bor

Město Cvikov

Město Česká Lípa

Zajímavé webovky

    BVC Chodov     VK Svitavy      Volejbal Ústí 

Zajímavé webovky

Šanov Teplice      SKV Ústí n.L.        Baník Sokolov

Zajímavé webovky

  

      Dukla           Vavřinec Kladno  Loko Česká Lípa

Zajímavé webovky

  

      Jirkov                 Hlincovka              Kralupy   

TABULKY

KP Liberecka mžci 2019

1 Dukla Liberec 
2 Volejbalová akademie NB 
3 TJ Sokol Mnichovo Hradiště 

 

TABULKY

KP Liberecka mžky 2019

1 Dukla Liberec "A"
2 Volejbalová akademie NB "A"
3 Bižuterie Jablonec "A"
4 BV Vratislavice
5 Volejbalová akademie NB "B"
6 TJ Turnov
7 Dukla Liberec "B"
8 Bižuterie Jablonec "B"

 

TABULKY

KP Liberecka sžky 2019

1 Dukla Liberec "B"
2 Ještědská Liberec
3 TJ Turnov
4 Dukla Liberec "A"
5 Volejbalová akademie NB
6 BV Vratislavice "A"
7 Sokol Mnichovo Hradiště
8 Bižuterie Jablonec
9 Nové Město pod Smrkem
10 Loko Česká Lípa
11 USK Liberec
12 BV Vratislavice "B"
13 Törik Doksy
14 TJ Jiskra Nový Bor

 

TABULKY

Okresní přebor čtyřek 2019

1 Akademie NB "A" 48
2 Akademie NB "C" 41
3 Akademie NB "B" 37
  Loko Česká Lípa "A" 37
5 UD Hamr- Stráž p.R. 35
  Loko Česká Lípa "C" 35
7 Akademie NB "D" 32
8 Loko Česká Lípa "D" 28
9 Jiskra NB "C" 25
10 Akademie NB "E" 23
11 Loko Česká Lípa "B" 22
12 Jiskra NB "A" 17
13 Sokol M. Hradiště 12
14 Jiskra NB "B"  7
15 Akademie NB "F"  5
16 Jiskra NB "D"  5

 

TABULKY

Kvalifikace MČR mžci 2019

13.-14. dubna 2019, Česká Lípa

1 SKV Ústí n. L.
2 Slavia Liberec
3 Volejbalová akademie NB 
4 Aero Odolena Voda
5 Loko Česká Lípa
6 Volleyball Nymburk

Postup→MČR mžci...

32 družstev→postup 16 družstev

TABULKY

MČR mžci 2019→ Hradec Králové

 
1 VK Příbram
2 Dukla Liberec
3 Lvi Praha
4 České Budějovice
5 Znojmo
6 Ústí nad Labem
7 Frýdlant
8 Volejbal Brno
9 Slavia Liberec
10 Jirkov
11 Ostrava
12 Hradec Králové
13 Velké Meziříčí
14 Kolín
15 Kojetín
16 Akademie Nový Bor

Stehlík, Hladík A, Hladík D, Šmejkal, Flugr, Trnka, Pokorný, Burián, Kolč, Jeník