Republikové festivaly BMV 2019

Liberec 15.- 16. června 2019

   Dnes (18.) jsem hovořil s republikovým koordinátorem barevného minivolejbalu Kubou Lejskem a ten mi potvrdil, že se republikové kolo BMV bude konat v Liberci... 

Tréninky Akademie Nový Bor...

  Každý  trénink  přineste ke kontrole tréninkové deníky (mžky- LIGA)... 

Pondělí 18. března 2019

        

Před námi krajský Festival BMV (ne 24.)

   Festival proběhne na Dukle Liberec a konečně se budeme moci zúčastnit jak zelené tak modré barvy...

 

tělocvična čas tréninková skupina  trenér
ZŠ Slovanka Česká Lípa 15:00- 16:00  Mladší SOVY  Šín, Říhová
ZŠ Slovanka Česká Lípa 16:00- 17:15  Starší SOVY   Šín, Říhová
Průmka_Wolkerova NB 16:45- 17:45  Tygřice a Tygři  Hladík
Průmka_Wolkerova NB 17:45- 18:45  Mladší žákyně  Šín
Průmka_Wolkerova NB 18:45- 19:50  Ligová skupina  Šín

 

 Dnes  si přečtete na webu

 Pondělí  18. března 2019

→ Žebříčky Akademie jedou...

→ Širší nominace na KF BMV na Dukle Liberec

   Nominace bude určitě užší, než je ta vyvěšená, protože pořadatel razantním způsobem omezil počet zúčastněných družstev a bude se snažit, aby se mohly zúčastnit všechny přihlášené kluby...  Početní strop zúčastněných družstev ve žluté- oranžové a červené  barvě je 16. V zelené a modré barvě se může zúčastnit maximálně 8 družstev... 

   Akademie má zatím přihlášených 27 družstev (8-8-6-2-3)... Čekám, že nám pořadatel počty razantně seškrtá... Z čehož vyplývá, že nám vezme do každé barvy asi 2- 3 družstva...

Časový harmonogram KF BMV...

08:30→ 11:30 žlutý, oranžový mini
12:00→ 15:00 červený, zelený, modrý mini

   Nominaci  může upravit  (červená barva) pouze trenér Tygřic a Tygrů  Hladík David...

žlutý minivolejbal

Akademie 1 Buriánová Viktorka+ Schimmelová Eliška
Akademie 2 Votroubková Vanesa+ Bednářová Veronika
Akademie 3 Radoňský Jiří+ Kříž Matěj
Akademie 4 Sládečková Tereza+ Matějková Ivana
Akademie 5 Stupková Ellen+ Petráčková Adéla
Akademie 6 Grušpierová Eliška+ Sentivanová Anna
Akademie 7 Králová Alexandra+ Krumlová Nela
Akademie 8 Čunátová Nela+ Eichlerová Nela

oranžový minivolejbal

Akademie 1 Kolč Martin+ Kravcovová Denisa
Akademie 2 Daníčková Eliška+  Myška Marek
Akademie 3 Matějková Danielka+ Golecká Magda
Akademie 4 Stefanovský Pavel+ Vince Michal
Akademie 5 Bao Anna+ Pětioký Vojtěch
Akademie 6 Vitouš Dominik+ Panoch Jiří
Akademie 7 Bártová Lucie+ Stehlík Josef
Akademie 8 Bolorsaikhan Solongo+ Bílý Samuel

červený minivolejbal

Akademie 1 Hladíková Kateřina+ Pokorná Veronika
Akademie 2 Buriánová Viktorka+ Kolč Martin
Akademie 3 Velasco Sofie+ Jurásková Annabel
Akademie 4 Myška Marek+ Golecká Magda
Akademie 5 Daníčková Eliška+ Kravcovová Denisa
Akademie 6 Matějková Danielka+ Cibulková Viktorka
Akademie 7 Neumanová Anežka+ Bao Anna
Akademie 8 Matějková Ivana+ Maule Anežka
Akademie 10 Pětioký Vojtěch+ Doležalová Markéta
Akademie 11 Moravčíková Karolína+ Popelka Martin
Akademie 12 Naranbat Orgil+ Ochirrakchaa Orgil
Akademie 13 Hekšová Barbora+ Stehlík Josef
Akademie 14 Schimmelová Eliška+ Pilnajová Kateřina
Akademie 15 Máchová Kristýna+ Šedivá Barbora

zelený minivolejbal

Akademie 1 Pokorná Na+ Ramišová+ Pavlů
Akademie 2 Kolč J+ Flugr+ Jeník

modrý minivolejbal

Akademie 1 Němečková+ Jarošová+ Slávková+ Uyen 
Akademie 2 Stehlík Jan+ Burián+ Šmejkal+ Hladík A
Akademie 3 Wernerová+ Šachová+ Lamačová

Pokyny

Datum ne 24. března 2019
Místo Dukla Liberec
Sraz 07:00  nám. Míru Nový Bor
Auta Hladík (6), Říha(4), Nevoral (4), Šín (4)

   Tímto žádám rodiče o pomoc s převozem dětí do Liberce... Zatím ale nevím, kolik dětí povezeme, neboť uzávěrka přihlášek je ve čtvrtek a záleží kolik nám vezme pořadatel družstev do soutěže... Můj odhad je, že nám vezme cca 10 družstev, což představuje nějakých 26- 30 dětí... Zatím máme pokrytý převoz 18 dětí...

Děkuji...

 OP4  3. kolo Česká Lípa

Výsledky...

Datum neděle 17. března 2019
Místo Lada Česká Lípa

 

 

Předkolo kvalifikace- postup na  PČR mžky 

Kamenický Šenov  6.- 7. dubna 2019

 

Zbývá  19  dnů...

Širší nominace Akademie (bude reprezentovat 12 hráček)...

Bao Dina, Jarošová Eliška, To Tú Uyen Linda, Pokorná Natálie, Pavlů Veronika, Tomašová Tereza, Wernerová Klára, Tarabová Julie, Pelcová Magdalena, Ramišová Tereza, Slávková Kateřina, Šachová Eliška, Němečková Kristýna, Říhová Kateřina...

OP4_3 ne 17032019 Vl. Říha

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

OP4_3 ne 17032019 V. Nevoral

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

KP sžky so 16032019 Vl. Nevoral

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

KP mžci 16032019 Vl. Nevoral

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přehled článků na "barevkách"

REKORDY: prstová s kontrolkou

  REKORDY Volejbalové akademie Prstová s kontrolkou... Čtvrtek 2.června 2016; 17:17 hodin Žebříček...    1.Bao Dina Týna.... 29x       Haas ...

LOV BODŮ- měsíc červen 2016

  LOV BODŮ v měsíci červnu 2016 Volejbalový test měsíce června 2016 VTM1: Prsty nad sebe Naplnění Desatera správného odbíjení prsty Počet odbití nad sebe ve šňůře 1.třída...  10-...

15.trénink Klokanů Nový Bor

  1 5 . t r é n i n k   Klokanů Nový Bor Ilustrační foto Terka Ramíková se dočkala... Čtvrtek 2.června 2016; 16:36 hodin Matematika tréninku... Den: čtvrtek 2.června...

Červnové Žebříčky...

  Startujeme  Žebříčky měsíce června    Středa 1.června 2016; 11:11 hodin Žebříčky Ježků a Tučňáků pokračují... Žebříčky jsou měsíční. Výjimku tvoří Žebříčky Ježků a...

3.ranní trénink Tučňáků

  Vítězí DAN a PAVEL Čtvrtek 2.června 2016; 9:09 hodin Matematika rána... Den: čtvrtek 2.června 2016   Čas:  6,45- 7,45 hodin Asistent: paní učitelka Stránská Hana Tučňáci:...

Mimořádné úterý ve Skalici u České Lípy

  P ě t   h o d i n   ve Skalici... Matematika dne... Den: úterý 31.května 2016   Čas: 14- 19 hodin Ježci Skalice: Sýnová Marika, Molnár Dominik, Absolonová Soňa, Tesler...

Třetí ranní trénink Tučňáků Arnultovice

  T ř e t í  ranní trénink Tučňáků...   Vítězí DAN a PAVEL Čtvrtek 2.června 2016; 9:09 hodin Matematika rána... Den: čtvrtek 2.června 2016   Čas:  6,45- 7,45...

4.kolo Borské ligy ve Skalici u České Lípy

4 . k o l o   B O R S K É   LIGY... Obec plná sportu Skalice u České Lípy Vás zve na Turnaj k mezinárodnímu dni dětí Hraje se v sobotu 4.června 2016 1. Řízení soutěže Tuto soutěž...

<< 183 | 184 | 185 | 186 | 187

 

 

FOTOGRAFIE

VLADIMÍR NEVORAL

To nejdůležitější

Odkazy na články jsou v obrázcích pod tématickým názvem informace... Důkazem odkazu je změna čárky v ručičku při použití myši...

ŽEBŘÍČKY

2018/2019

TRÉNINKY

2018/2019

PŘÍSPĚVKY

2018/2019

Krásné citáty pro Vás

 Pondělí 18. března 2019 

Eduard, Eduarda

Krajský festival BMV

Tajemství života ???

 

"Důvěra  

je jako papír. Jakmile ho jednou zmuchláš, už ho nikdy perfektně nenarovnáš"...

 

*Petr Havránek, Myšlenka v kapse

 

KALENDÁŘ TURNAJŮ

2018/2019

březen 2019

 Turnaje 

so 23. volno  
ne 24. KF BMV Dukla Liberec
so 30. volno  
ne 31. Žákovská liga 7 Kamenický Šenov

 

 

POMÁHAJÍ...

Akademii Nový Bor

GESOU z.s.

LASVIT s.r.o.

PRECIOSA

Město Kamenický Šenov

 

 

    

Město Nový Bor

Město Cvikov

Město Česká Lípa

Zajímavé webovky

  

      Dukla           Vavřinec Kladno  Loko Česká Lípa

Zajímavé webovky

    BVC Chodov     VK Svitavy      Volejbal Ústí 

TABULKY

KP Liberecka mžci 2019

1 Dukla Liberec 
2 Volejbalová akademie NB 
3 TJ Sokol Mnichovo Hradiště 

 

TABULKY

KP Liberecka sžky 2019

1 Dukla Liberec "B"
2 Ještědská Liberec
3 TJ Turnov
4 Dukla Liberec "A"
5 Volejbalová akademie NB
6 BV Vratislavice "A"
7 Sokol Mnichovo Hradiště
8 Bižuterie Jablonec
9 Nové Město pod Smrkem
10 Loko Česká Lípa
11 USK Liberec
12 BV Vratislavice "B"
13 Törik Doksy
14 TJ Jiskra Nový Bor

 

TABULKY

Žákovská liga 2019

1 Akademie- dívky 76
2 Volejbal Ústí n.L. "A" 47
3 Vavřinec Kladno "A" 46
4 Sokol Mnichovo Hradiště 35
5 VK Šanov Teplice 23
6 Akademie- kluci 20
7 Volejbal Ústí n.L. "B" 7
8 Akademie Kam. Šenov 7
9 Vavřinec Kladno "B" 4
10 Bižuterie Jablonec 4
  Schrödinger Varnsdorf 4
12 SK Slavia Praha 2
13 TJ Jiskra Nový Bor 1