KP mladších žáků 2019

Pokyny

Termín neděle 17. února 2019
Místo sokolovna Mn. Hradiště
Sraz nám. Míru NB  09:30
Auta Hladík, Kolč, Jeník

 

 

Žákovská liga 6

Kladno slaví...

Sobota 16. února 2019_21:21 hodin

   VAVŘINEC KLADNO PROŽIL V KAMENICKÉM ŠENOVĚ OPOŽDĚNÉ VÁNOCE... DRUŽSTVO "A" ZVÍTĚZILO, DRUŽSTVO "B" SKONČILO PŘED KAMENICKÝM ŠENOVEM, CAROLINE FORMÁNKOVÁ BYLA OPĚT VYHODNOCENA NEJLEPŠÍ HRÁČKOU KOLA, BLOKAŘKOU TURNAJE BYLA ZVOLENA SAŠA ŠESTÁKOVÁ A TRENÉREM TURNAJE SE STALA KLADENSKÁ TRENÉRKA VĚRA ŠŤASTNÁ... 

Pořadí v 6. kole...

1 Vavřinec Kladno "A"
2 Akademie- dívky
3 Volejbal Ústí n. L.
4 VK Šanov Teplice
5 TJ Sokol Mn. Hradiště
6 Akademie- kluci
7 Vavřinec Kladno "B"
8 Akademie Kam. Šenov

 

  

 Žákovská liga 2019

Pořadí po 5. kole

 

    1 2 3 4 5 6 7 8  
1 Akademie- dívky 14 14 14 14 10       66
2 Volejbal Ústí n.L. "A" 10 10 10 7 3       40
3 Vavřinec Kladno "A" 0 3 5 10 14       32
4 Sokol Mnichovo Hradiště 5 7 7 5 7       31
5 VK Šanov Teplice 0 5 4 4 5       18
6 Akademie- kluci 3 4 3 3 4       17
7 Volejbal Ústí n.L. "B" 7 0 0 0 0       7
8 Akademie Kamenický Šenov 1 1 1 2 1       6
9 Bižuterie Jablonec 2 2 0 0 0       4
  Schrödinger Varnsdorf 4 0 0 0 0       4
11 SK Slavia Praha 0 0 2 0 0       2
  Vavřinec Kladno "B" 0 0 0 0 2       2
13 TJ Jiskra Nový Bor 0 0 0 1 0       1

 

Předkolo kvalifikace- postup na  PČR mžky 

Kamenický Šenov  6.- 7. dubna 2019

 

Zbývá  49  dnů...

Širší nominace Akademie (bude reprezentovat 12 hráček)...

Bao Dina, Jarošová Eliška, To Tú Uyen Linda, Pokorná Natálie, Pavlů Veronika, Tomašová Tereza, Wernerová Klára, Tarabová Julie, Pelcová Magdalena, Ramišová Tereza, Slávková Kateřina, Šachová Eliška, Němečková Kristýna, Říhová Kateřina, Neumanová Anežka, Lamačová Barbora, Cibulková Viktorka, Pokorná Veronika...

ČLM 3_1 09_02_2019 V. Nevoral

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přehled článků na "barevkách"

3. nominace na 4. kolo Borské ligy

  1. třída (21)… Orli 1 (Mánek Josef+ Korolus Tomáš) Orli 2 (Křivanová Terka+ Neumanová Anežka) Orli 3 (Nováková Viktorka+ Čechová Viktorka) Orli 4 (Koudelková Kačka+ Hloušková Anička) Orli 5...

ÚKOLOVNÍK: pátek 3.června 2016

  T ý d e n   Borské ligy... Trénink ORLÍKŮ  (13,30- 14,30) Trénink ORLŮ  (14,30- 15,30) První nominace na 4.kolo Borské ligy Příprava 4.kola Borské ligy Aktualizace new...

PÁTEK 3.června: dnešní LOV BODŮ

  Na tréninku Orlíků i Orlů máme dnes turnaje Příprava na zítřejší 4.kolo Borské ligy Dnešní LOV BODŮ... Účast na tréninku, potřeby................  35 bodů Účast na dalším...

ÚKOLOVNÍK: čtvrtek 2.června 2016

  Týden  B o r s k é   l i g y ...   Čtvrtek 2.června 2016 Čtvrtek 2.června 2016; 4:14 hodin RT TUČŇÁKŮ  Arnultovice  (6,45- 7,45) Trénink KLOKÁNKŮ Nový Bor...

2. nominace na 4.kolo Borské ligy

  1. třída (21)… Orli 1 (Mánek Josef+ Korolus Tomáš) Orli 2 (Křivanová Terka+ Neumanová Anežka) Orli 3 (Nováková Viktorka+ Čechová Viktorka) Orli 4 (Koudelková Kačka+ Hloušková Anička) Orli 5...

REKORDY: běh přes švihadlo...

  REKORDY Volejbalové akademie Běh přes švihadlo... Čtvrtek 2.června 2016; 17:37 hodin Žebříček...    1.Vlková Adélka....  84m    2.Bao Dina Týna... ...

REKORDY: prstová s kontrolkou

  REKORDY Volejbalové akademie Prstová s kontrolkou... Čtvrtek 2.června 2016; 17:17 hodin Žebříček...    1.Bao Dina Týna.... 29x       Haas ...

LOV BODŮ- měsíc červen 2016

  LOV BODŮ v měsíci červnu 2016 Volejbalový test měsíce června 2016 VTM1: Prsty nad sebe Naplnění Desatera správného odbíjení prsty Počet odbití nad sebe ve šňůře 1.třída...  10-...

15.trénink Klokanů Nový Bor

  1 5 . t r é n i n k   Klokanů Nový Bor Ilustrační foto Terka Ramíková se dočkala... Čtvrtek 2.června 2016; 16:36 hodin Matematika tréninku... Den: čtvrtek 2.června...

Červnové Žebříčky...

  Startujeme  Žebříčky měsíce června    Středa 1.června 2016; 11:11 hodin Žebříčky Ježků a Tučňáků pokračují... Žebříčky jsou měsíční. Výjimku tvoří Žebříčky Ježků a...

3.ranní trénink Tučňáků

  Vítězí DAN a PAVEL Čtvrtek 2.června 2016; 9:09 hodin Matematika rána... Den: čtvrtek 2.června 2016   Čas:  6,45- 7,45 hodin Asistent: paní učitelka Stránská Hana Tučňáci:...

Mimořádné úterý ve Skalici u České Lípy

  P ě t   h o d i n   ve Skalici... Matematika dne... Den: úterý 31.května 2016   Čas: 14- 19 hodin Ježci Skalice: Sýnová Marika, Molnár Dominik, Absolonová Soňa, Tesler...

Třetí ranní trénink Tučňáků Arnultovice

  T ř e t í  ranní trénink Tučňáků...   Vítězí DAN a PAVEL Čtvrtek 2.června 2016; 9:09 hodin Matematika rána... Den: čtvrtek 2.června 2016   Čas:  6,45- 7,45...

<< 137 | 138 | 139 | 140 | 141 >>

 

 

FOTOGRAFIE

VLADIMÍR NEVORAL

To nejdůležitější

Odkazy na články jsou v obrázcích pod tématickým názvem informace... Důkazem odkazu je změna čárky v ručičku při použití myši...

ŽEBŘÍČKY

2018/2019

TRÉNINKY

2018/2019

PŘÍSPĚVKY

2018/2019

 

KKD_Každá kačka dobrá

Účet 115-4040530207/0100
VS  2019 

Aktuální přehled dárců

03.01.2019 Šín Milan 1.000
22.12.2018 Vánočák-startovné 2.400
04.01.2019 Bao Anna 200
04.01.2019 Bao Dina 500
07.01.2019 Kaufman Karel 3.000
07.10.2019 Slávka Milan 1.000
07.01.2019 Janichová Monika 300
07.01.2019 Říha Vladimír 400
08.01.2019 Pilnajová Michaela 1.000
09.01.2019 Říha Vladimír 1.000
10.01.2019 Stehlík Petr 3.000
13.01.2019 Trč Josef 500
14.01.2019 Bao matka 700
16.01.2019 Knöchlovi 500
21.01.2019 Kolektiv Ateliers 10.000
22.01.2019 Novotná Pavlína 3.000
11.02.2019 Neumanová Alice 1.000
celkem    29.500 

Akademie moooc děkuje...

Krásné citáty pro Vás

 Sobota 16. února 2019  

Ljuba, Danuta

Žákovská liga číslo 6

Tajemství života ???

 

"Důvěra  

je jako papír. Jakmile ho jednou zmuchláš, už ho nikdy perfektně nenarovnáš"...

 

*Petr Havránek, Myšlenka v kapse

 

KALENDÁŘ TURNAJŮ

2018/2019

únor 2019

 Turnaje 

15. Veselý pátek 7 Šenov
16. so Žákovská liga 6 Šenov
17. ne KP mžci_M. Hradiště M. Hradiště
22. Veselý pátek Šenov
23. so Orange camp Šenov
24. ne Orange camp Šenov
       

 

 

POMÁHAJÍ...

Akademii Nový Bor

GESOU z.s.

LASVIT s.r.o.

PRECIOSA

Město Kamenický Šenov

 

 

    

Město Nový Bor

Město Cvikov

Město Česká Lípa

Další foto Akademie

BUK

nabízí...

Zajímavé webovky

  

      Dukla           Vavřinec Kladno  Loko Česká Lípa