4. Krajský Festival  v BMV

Pozváno pouze deset družstev

Pátek 22. března 2019_05:05 hodin

   Tak to je šok... Akademie přihlásila na 4. kolo Festivalu 27 družstev a do soutěže je jich přijatých 10!!! Nejhorší je situace v červené, zelené a modré barvě... Koho vybrat? Rozhodne dnešní kvalifikační turnaj v Kamenickém Šenově od 16 do 17:30 hodin...

   Závěr je jasný!!! Chceš reprezentovat Akademii na Dukle? Přijeď se "poprat" o nominaci do Kamenického Šenova od 16 hodin...

   Všichni účastníci krajského Festivalu musí mít s sebou  kartičku pojištěnce...

 žlutý mini  3 družstva
 oranžový mini  3 družstva
 červený mini  2 družstva
 zelený mini  1 družstvo
 modrý mini  1 družstvo

Nominace...

 žlutý minivolejbal 

Akademie 1 Radoňský Jiří+ Votroubková Vanesa
Akademie 2 Stupková Ellen+ Petráčková Adéla
Akademie 3 Bednářová Verča+ Grušpierová Eliška+ Králová Saša

 oranžový minivolejbal 

Akademie 1 Kravcovová Denisa+ Kolč Martin
Akademie 2 Schimmelová Eliška+ Daníčková Eliška
Akademie 3 Pětioký Vojtěch+ Sládečková Tereza+ Myška Marek

 červený minivolejbal 

Akademie 1 Pokorná Veronika+ Hladíková Kateřina+ Kolč Martin
Akademie 2 Kravcovová Denisa+ Daníčková Eliška+ Myška Marek

 zelený minivolejbal 

  Tak a je rozhodnuto... Protože se někteří Akademici nezúčastnili dnešního nominačního turnaje, pomohli s konečným rozhodnutím...

Akademie  Pavlů Veve-Jeník Petr-Pokorná Natálie- Slávková Káťa

 modrý mini 

  V modrém mini bylo rozhodování ještě těžší... Nakonec dostal přednost Adam Hladík před Adámkem Šmejkalem, který v podstatě nechodil měsíc na tréninky (zdraví)...

Akademie  Jarošová Eliška-Němečková Týnka-Stehlík Jan-Hladík Adam

Pokyny KF BMV

Datum neděle 24. března 2019
Místo Dukla Liberec_Jeronýmova 558
Sraz Nový Bor, nám.Míru  07:15 
Auta Hladík(6), Říha(4), Stupka(3), Šín(4), Schimmelová(3), Sládečková (1)

 

 

Předkolo kvalifikace- postup na  PČR mžky 

Kamenický Šenov  6.- 7. dubna 2019

 

Zbývá  15 dnů...

Širší nominace Akademie (bude reprezentovat 12 hráček)...

Bao Dina, Jarošová Eliška, To Tú Uyen Linda, Pokorná Natálie, Pavlů Veronika, Tomašová Tereza, Wernerová Klára, Tarabová Julie, Pelcová Magdalena, Ramišová Tereza, Slávková Kateřina, Šachová Eliška, Němečková Kristýna, Říhová Kateřina...

Kvalifikace o postup na  MČR mladších žáků 

Česká Lípa  13.- 14. dubna 2019

OP4_3 ne 17032019 Vl. Říha

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

OP4_3 ne 17032019 V. Nevoral

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přehled článků na "barevkách"

PROGRAM v pátek 14. října 2016

"Darujte svému dítěti   k v a l i t n í   dárek-  VOLEJBALOVOU AKADEMII V NOVÉM BORU"   Pátek 14. října 2016 Opravuje se hala ve Skalici u České Lípy (topení) Počínaje...

RANNÍ SOUTĚŽ 41. týden

D i a m a n t y    volejbalové AKADEMIE... Tento týden vítězí ORLI... Čtvrtek  13. října 2016; 08:18 hodin   ÚT 11. Klokani 6 ST...

PROGRAM čtvrtek 13. října 2016

"Darujte svému dítěti   k v a l i t n í   dárek-  VOLEJBALOVOU AKADEMII V NOVÉM BORU"   Čtvrtek 13. října 2016 Opravuje se hala Skalice u České Lípy (topení) Počínaje dneškem...

PROGRAM středa 12. října 2016

"Darujte svému dítěti   k v a l i t n í   dárek-  VOLEJBALOVOU AKADEMII V NOVÉM BORU" Středa 12. října 2016 Úkoly dnešního dne... Zaslání OBČASNÍKU číslo 1/2017 do rodin...

PROGRAM úterý 11. října 2016

N o v i n k y   n a   B A R E V K Á C H   ... Úterý  11. října 2016 Úkoly dnešního dne... Zaslání OBČASNÍKU číslo 1/2017 do rodin TYGŘIC a TYGRŮ (ano) Organizační...

PROGRAM pondělí 10. října 2016

N o v i n k y   n a   B A R E V K Á C H   ... Pondělí  10. října 2016 Úkoly dnešního dne... Zaslání OBČASNÍKU číslo 1/2017 do rodin TYGŘIC a TYGRŮ (splněno) Rozpis...

PROGRAM a KOMENTÁŘ k 41. týdnu

Volejbalová AKADEMIE   p l á n u j e ... 41. týden 2016 10.- 16. října 2016 "Čeká nás mimořádný týden. Dva velké turnaje a  moře práce v jednotlivých trénincích. Náročnost tento...

PROGRAM neděle 9. října 2016

N o v i n k y   n a   B A R E V K Á C H   ... Neděle 9. října 2016 Zaslání OBČASNÍKU číslo 1/2017 do rodin TYGŘIC a TYGRŮ (splněno) Komentář GESTORA NBA k programu 41. týden...

POZVÁNKA na LASVIT GRAND PRIX 2017

POZVÁNKA na akci volejbalové AKADEMIE NB 1. GRAND PRIX 2017 Sobota 8. října 2016; 09:09 hodin Datum sobota 15. října 2017 Místo ZŠ U Lesa Nový Bor Čas 9:00- 12:00...

Volejbalová vesnice: Skalice u České Lípy

D i a m a n t y   v o l e j b a l o v é   A K A D E M I E SKALICE U ČESKÉ LÍPY... Sobota 8. října 2016; 4:54 hodin Matematika volejbalové vesnice... Počet...

1. kolo ŠLM 2017- úvodní širší nominace

POZVÁNKA na ŠLUKNOVSKOU LIGU MINI...    pozvánka_1. kolo ŠLM 2017.pdf (223654)   Neděle 16. října 2016 Varnsdorf Pátek 7. října 2016; 09:09 hodin "Dnes jsme dostali POZVÁNKU na 1....

Skončila PRVNÍ RANNÍ soutěž

Skončila první ranní soutěž...    JEŽCI PORAZILI NOVÝ BOR Pátek  7. října 2016; 09:09hodin   ...stav v soutěži (40....

PROGRAM pátek 7. října 2016

Program  volejbalové  AKADEMIE v Novém Boru... PÁTEK 7. října 2016 06:45- 07:45 Ježci Skalice Hala SK 13:30- 14:30 Orlíci  1.- 2. třída ZŠ-...

Ranní soutěž 40. týdne pro JEŽKY

PŘEKONÁ NĚKDO  KLOKANY???   JEŽCI PORAZILI NOVÝ BOR Čtvrtek  6. října 2016; 09:09hodin   "Tento týden (40.) je vyhlášena soutěž o nejpočetnější ranní  tréninkovou...

Program čtvrtek 6. října 2016

Program  volejbalové  AKADEMIE v Novém Boru... ČTVRTEK 6. října 2016 06:45- 07:45 Tučňáci Arnultovice ZŠ-A 14:00- 15:00 Klokánci Nový Bor ZŠ-...

1. kolo LOC 2017- Výsledkové zrcadlo...

Diamanty volejbalové AKADEMIE... 1. LASVIT ORANGE CUP 2017 Středa 5. října 2016; 19:19 hodin... Odpoledne KÁTI HLADÍKOVÉ... "Jako trenéra a gestora NBA volleyball mne neskutečně potěšila bohatá...

VÍTE, ŽE... středa 5. října 2016

  STŘEDA 5. října 2016 ... NEJBOHATŠÍM  VOLEJBALISTOU  je ADÉLKA Vlková??? Vlastní 5 BUBLONŮ... ... zatím byly vydány tyto Bublony:  1 BUBLON- 3...

1. LOC 2017: První LASVIT OC

N o v ý    turnajový okruh ve VOLEJBALOVÉ AKADEMII... LASVIT ORANGE CUP 2017 Pondělí 3. října 2016; 08:08 hodin Oranžový volejbal turnajově... 1....

<< 88 | 89 | 90 | 91 | 92 >>

 

 

FOTOGRAFIE

VLADIMÍR NEVORAL

To nejdůležitější

Odkazy na články jsou v obrázcích pod tématickým názvem informace... Důkazem odkazu je změna čárky v ručičku při použití myši...

KALENDÁŘ TURNAJŮ

2018/2019

březen 2019

 Turnaje 

so 23. volno  
ne 24. KF BMV Dukla Liberec
so 30. volno  
ne 31. Žákovská liga 7 Kamenický Šenov

Zkratky

KF BMV krajský festival BMV

 

KALENDÁŘ TURNAJŮ

2018/2019

duben 2019

 Turnaje 

so 6. PK- mžky MČR K. Šenov
ne 7. PK- mžky MČR K. Šenov
so 13. K- mžky MČR K. Šenov
so 13. K- mžci MČR Česká Lípa
ne 14. K- mžky MČR K. Šenov
ne 14. K- mžci MČR Česká Lípa
so 20. volno  
ne 21. volno  
po 22. volno  
so 27. Česká liga mini K. Šenov
ne 28. Š3 K. Šenov

Zkratky

PK- mžky předkolo kvalifikace ml. žačky
K- mžky kvalifikace ml. žačky
K- mžci kvalifikace ml. žáci
Česká liga mini Česká liga minivolejbalu
Š3 Šenovská trojka

 

Krásné citáty pro Vás

 Pátek 22. března 2019  

Leona, Lea

Krajský festival BMV

Tajemství života ???

 

"Důvěra  

je jako papír. Jakmile ho jednou zmuchláš, už ho nikdy perfektně nenarovnáš"...

 

*Petr Havránek, Myšlenka v kapse

 

ŽEBŘÍČKY

2018/2019

TRÉNINKY

2018/2019

PŘÍSPĚVKY

2018/2019

KALENDÁŘ

2018/2019

LIBERECKO 2019_mládež_03_19.pdf

 

POMÁHAJÍ...

Akademii Nový Bor

GESOU z.s.

LASVIT s.r.o.

PRECIOSA

Město Kamenický Šenov

 

 

    

Město Nový Bor

Město Cvikov

Město Česká Lípa

Zajímavé webovky

  

      Dukla           Vavřinec Kladno  Loko Česká Lípa

Zajímavé webovky

    BVC Chodov     VK Svitavy      Volejbal Ústí 

TABULKY

KP Liberecka sžky 2019

1 Dukla Liberec "B"
2 Ještědská Liberec
3 TJ Turnov
4 Dukla Liberec "A"
5 Volejbalová akademie NB
6 BV Vratislavice "A"
7 Sokol Mnichovo Hradiště
8 Bižuterie Jablonec
9 Nové Město pod Smrkem
10 Loko Česká Lípa
11 USK Liberec
12 BV Vratislavice "B"
13 Törik Doksy
14 TJ Jiskra Nový Bor

 

TABULKY

Žákovská liga 2019

1 Akademie- dívky 76
2 Volejbal Ústí n.L. "A" 47
3 Vavřinec Kladno "A" 46
4 Sokol Mnichovo Hradiště 35
5 VK Šanov Teplice 23
6 Akademie- kluci 20
7 Volejbal Ústí n.L. "B" 7
8 Akademie Kam. Šenov 7
9 Vavřinec Kladno "B" 4
10 Bižuterie Jablonec 4
  Schrödinger Varnsdorf 4
12 SK Slavia Praha 2
13 TJ Jiskra Nový Bor 1