Seznamy TS 2018

Nové seznamy tréninkových skupin naleznete v Občasníku č. 1_2018

Středisko při ZŠ náměstí Míru Nový Bor

Střediskový trenér Hladík David

·         Náborový turnaj proběhne ve středu 6. září 2017 (2. ročníky)

·         Tréninková činnost Klokánků Nový Bor startuje ve čtvrtek 14. září 2017 ve 14,15 hodin

Středisko při ZŠ U Lesa Nový Bor

Střediskový trenér Barna Michal

·         Náborové turnaje pan ředitel neumožnil

·         Tréninková činnost Orlíků Nový Bor odstartuje v pátek 15. září 2017 ve 13,30 hodin

1

Klokani a Klokánci Nový Bor

2

Orlíci Nový Bor

1.

Bureš

Martin

2

1.

Bao

Anna

2

2.

Buriánová

Viktorka

2

2.

Bártová

Lucie

3

3.

Fafala

Lukáš

5

3.

Brousilová

Lucie

3

4.

Fojt

Matěj

4

4.

Cagáň

Jiří

4

5.

Frömel

Jan

4

5.

Drápalová

Eva

4

6.

Havlák

Martin

3

6.

Fiala

Antonín

3

7.

Hrabcová

Eliška

7

7.

Fialová

Anna

3

8.

Cháb

Kristián

3

8.

Fuksová

Natálie

3

9.

Kočová

Eliška

4

9.

Hladíková

Michaela

3

10.

Kozáková

Patricie

3

10.

Hladíková

Kateřina

3

11.

Kreps

Jindřich

4

11.

Hloušková

Anna

4

12.

Murswiek

Jan

2

12.

Horníková

Zuzana

4

13.

Novotná

Kateřina

3

13.

Myška

Marek

3

14.

Novotný

Prokop

2

14.

Neumanová

Anežka

2

15.

Novotný

David

4

15.

Pavlů

Veronika

4

16.

Pětioký

Vojtěch

2

16.

Pokorná

Veronika

3

17.

Růžičková

Nikola

4

17.

Pokorná

Karolína

4

18.

Stefanovský

Pavel

2

18.

Ramišová

Tereza

4

19.

Svoboda

Lukáš

5

19.

Velasco

Sofie

3

20.

Ujková

Anežka

2

20.

Žáková

Nela

2

21.

Ujková

Eliška

3

 

 

 

 

 

Středisko při ZŠ Arnultovice

Střediskový trenér Barna Michal

·         Náborový turnaj proběhne ve čtvrtek a pátek 7.- 8. září 2017

·         Tréninková činnost Tučňáčků a Tučňáků odstartuje v pondělí 11. září 2017

Středisko při ZŠ Skalice u České Lípy

Střediskový trenér Šín Milan

·         Náborové turnaje proběhnou 18.- 19. září 2017

·         Tréninková činnost Ježků Skalice odstartuje v úterý 12. září 2017

 

3

Tučňáci  Arnultovice

4

Ježci Skalice u České Lípy

1.

Andreoli

Alesandro

5

1.

Bednářová

Veronika

2

2.

Blažek

Tomáš

3

2.

Bernatová

Lucie

5

3.

Bobáková

Nela

2

3.

Bradáč

Jiří

4

4.

Hocek

Stanislav

3

4.

Černý

Kristián

3

5.

Hokynář

Pavel

6

5.

Čížková

Zuzana

2

6.

Jarošová

Eliška

5

6.

Doležalová

Markéta

3

7.

Juklíčková

Natálka

2

7.

Dvořáček

Vojtěch

2

8.

Knöchel

Leoš

5

8.

Kojzar

Maxmilián

3

9.

Kozmová

Anna

3

9.

Kovařík

Jaroslav

5

10.

Kozmová

Nela

2

10.

Molnár

Dominik

3

11.

Kroužková

Anna

3

11.

Müller

Martin

5

12.

Kroužková

Eliška

3

12.

Petratschek

Martin

7

13.

Kubátová

Klára

4

13.

Petratschková

Klára

3

14.

Lenzione

Anna

5

14.

Priehodová

Anna

3

15.

Michálková

Ema

3

15.

Priehodová

Adéla

3

16.

More

Mirek

4

16.

Stehlík

Jan

2

17.

Novák

Alexander

4

17.

Svoboda

Patrik

2

18.

Ramisch

Jan

3

18.

Šraitr

Štěpán

4

19.

Říhová

Kateřina

5

19.

Vakula

Vítek

3

20.

Slavíková

Kateřina

4

20.

Votruba

Ondřej

4

21.

Špačková

Sára

4

 

 

 

 

22.

Tregnerová

Daniela

5

 

 

 

 

23.

Vachtová

Leona

3

 

 

 

 

24.

Vaňková

Emílie

3

 

 

 

 

25.

Vaňourek

Vojtěch

3

 

 

 

 

26.

Vokál

Daniel

2

 

 

 

 

27.

Vomela

Petrik

4

 

 

 

 

28.

Vopasek

Karel

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Středisko při ZŠ Česká Kamenice

Střediskový trenér Šín Milan

·         Náborové turnaje v Česká Kamenici Akademie neorganizuje

·         Tréninková činnost Koček a Kocourů Česká Kamenice začíná ve čtvrtek 7. září 2017

Středisko při ZŠ Partyzánská Česká Lípa

Střediskový trenér Šín Milan

·         Náborový turnaj proběhne pouze v 6. třídě a to ve čtvrtek 5. října 2017  11,45- 13 hodin

·         Tréninková činnost Vlčat Česká Lípa zahájí ve středu 6. září 2017

·         Tréninková činnost 6. tříd zahájí až po náboru, tj. v pondělí 9. října 2017 (8- 8,45 hodin)

5

Kočky Česká Kamenice

6

Vlčata Česká Lípa

1

Daniel

Jakub

6

1

Arnoldová

Tereza

4

2

Cibulková

Viktorka

4

2

Baláž

Daniel

4

3

Filipová

Natálie

6

3

Bubeníková

Ella

4

4

Gažiová

Natálka

4

4

Císařová

Veronika

4

5

Gažiová

Kateřina

4

5

Čunátová

Tereza

4

6

Grundzová

Daniela

4

6

Denk

Lukáš

5

7

Horvátová

Evelína

4

7

Drobečková

Dominika

5

8

Ježík

Petr

6

8

Dušánková

Viktorka

5

9

Jíravová

Viktorka

5

9

Dušánková

Vendulka

5

10

Jušková

Anna

6

10

Filinger

Jakub

4

11

Luxík

Adam

6

11

Grošupová

Sára

5

12

Marek

Antonín

6

12

Hegr

Petr

4

13

Němečková

Kateřina

4

13

Houdek

Jan

4

14

Nesnídalová

Barbora

4

14

Hyblerová

Anna

4

15

Nguyenová

Eva

6

15

Jeník

Petr

4

16

Potluková

Tereza

5

16

Ješetová

Markéta

4

17

Stehnová

Tereza

6

17

Knespl

Lukáš

4

18

Šustová

Rozálie

4

18

Kulašová

Nikola

5

19

Vaňková

Kristýna

5

19

Kulhánková

Veronika

4

 

 

 

 

20

Lesage

Karin

4

 

 

 

 

21

Löffler

Šimon

4

 

 

 

 

22

Marková

Alena

4

 

 

 

 

23

Mazůrek

David

4

 

 

 

 

24

Mlýnská

Kateřina

4

 

 

 

 

25

Najman

Martin

4

 

 

 

 

26

Novotná

Adéla

4

 

 

 

 

27

Olšar

Antonín

4

 

 

 

 

28

Patzeltová

Ella

4

 

 

 

 

29

Pechr

Jonáš

4

 

 

 

 

30

Pelc

Martin

4

 

 

 

 

31

Randová

Andrea

4

 

 

 

 

32

Semelka

Jan

4

 

 

 

 

33

Slezáková

Adéla

5

 

 

 

 

34

Strupp

David

4

 

 

 

 

35

Svatoň

Matyáš

4

 

 

 

 

36

Svoboda

David

4

 

 

 

 

37

Šulc

Kryštof

5

 

 

 

 

38

Štolpová

Ivana

5

 

Tygřice a Tygři Akademie

Trenérem je  Hladík David

·         Tato mimořádná skupina začíná v pondělí 4. září  2017 na gymnázium Nový Bor

·         Skupina má 3 tréninky v týdnu

Tréninky:

Pondělí

16- 17 hodin

Gymnázium Nový Bor+ Wolkerova ulice

Středa

16- 17 hodin

ZŠ U Lesa Nový Bor

Čtvrtek

15,15- 16,45 hodin

ZŠ náměstí Míru Nový Bor

 

A

Tygřice Akademie

1.

Bednářová

Veronika

2

2.

Buriánová

Viktorka

2

3.

Cagáň

Jiří

4

4.

Černý

Kristián

3

5.

Čížková

Zuzana

2

6.

Danielová

Nikola

3

7.

Doležalová

Markéta

3

8.

Drápalová

Eva

4

9.

Fiala

Antonín

3

10.

Fialová

Anna

3

11.

Frömel

Jan

4

12.

Fuksová

Natálie

3

13.

Hladíková

Kateřina

3

14.

Hladíková

Michaela

3

15.

Hocek

Stanislav

4

16.

Jeník

Petr

4

17.

Jurásková

Annabel

3

18.

Knöchel

Leoš

5

19.

Kojzar

Maxmilián

3

20.

Kolč

Martin

3

21.

Kroužková

Anna

3

22.

Kroužková

Eliška

3

23.

Kubátová

Klára

5

24.

Michálková

Ema

3

25.

Molnár

Dominik

3

26.

Myška

Marek

3

27.

Neumanová

Anežka

3

28.

Pětioký

Vojtěch

2

29.

Petratschková

Klára

3

30.

Pokorná

Veronika

3

31.

Pokorná

Karolína

4

32.

Ramisch

Jan

3

33.

Romanovská

Kateřina

6

34.

Slavíková

Kateřina

4

35.

Soukupová

Marie

3

36.

Stefanovský

Pavel

2

37.

Svoboda

Lukáš

6

38.

Špačková

Sára

4

39.

Tregnerová

Daniela

6

40.

Vaňourek

Vojtěch

3

41.

Velasco

Sofie

3

42.

Žáková

Nela

2

 

Mladší žákyně Akademie

Trenérem je  Šín Milan

·         Tato mimořádná skupina začíná v pondělí 4. září  2017 na gymnázium Nový Bor

·         Skupina má 3 tréninky v týdnu

Tréninky:

Pondělí

17- 18 hodin

Gymnázium Nový Bor+ Wolkerova ulice

Úterý

16,30- 18 hodin

ZŠ Edisonova Varnsdorf

Pátek

16- 17,30 hodin

ZŠ Kamenický Šenov

Mladší žáci  Akademie

Trenérem je  Pokorný Jiří

·         Tato mimořádná skupina začíná v pondělí 4. září  2017 na gymnázium Nový Bor

·         Skupina má 3 tréninky v týdnu

Tréninky:

Pondělí

18- 19 hodin

Gymnázium Nový Bor+ Wolkerova ulice

Úterý

15,30- 17 hodin

Hala Skalice u České Lípy

Čtvrtek

17- 18,30 hodin

Hala Skalce u České Lípy

 

A

Mladší žákyně Akademie

A

Mladší žáci  Akademie

1.

Bao

Týna

5

1.

Brych

Lukáš

5

2.

Dušánková

Viktorka

5

2.

Burián

Vojtěch

5

3.

Dušánková

Vendulka

5

3.

Hladík

Adam

5

4.

Filipová

Natálie

6

4.

Jeník

Petr

4

5.

Horníková

Zuzana

4

5.

Kolč

Jan

4

6.

Jarošová

Eliška

4

6.

Kozák

Matyáš

5

7.

Jelenčiaková

Tina

7

7.

Marek

Antonín

6

8.

Jeřábková

Hana

6

8.

Müllerová

Blanka

9

9.

Jušková

Anna

6

9.

Myška

Michal

7

10.

Kopecká

Daniela

6

10.

Pittauer

Filip

5

11.

Němečková

Kristýna

5

11.

Plutnar

Jan

6

12.

Nguyenová

Eva

6

12.

Pokorný

Jiří

6

13.

Pavlů

Veronika

4

13.

Schindlerová

Michaela

9

14.

Ramišová

Tereza

4

14.

Stehlík

Jan

5

15.

Říhová

Kateřina

6

15.

Šesták

Filip

5

16.

Slezáková

Adriana

5

16.

Šmejkal

Adam

5

17.

Stehnová

Tereza

6

17.

Tomčík

Mattis

4

18.

Sýbová

Marika

7

18.

Vomela

Patrik

4

19.

Šachová

Eliška

5

19.

Votruba

Ondřej

4

20.

Tarabová

Julie

6

20.

 

 

 

21.

To Tú Uyen

Linda

6

21.

 

 

 

22.

Tomašová

Tereza

6

22.

 

 

 

23.

Turková

Tereza

6

23.

 

 

 

24.

Vachtová

Leona

4

24.