DTP Akademie_středa 11. října 2017

DTP Akademie_středa 11. října 2017
 

Denní tréninkový program Akademie...

 Středa 11. října 2017  

   Rosteme, rosteme, rosteme...

   Rosteme početně (přes 200 Akademiků), rosteme volejbalově (KP šestky- S4 čtyřky i KP BMV), ale rosteme i organizací tréninků (nahrávačský trénink- skupinový trénink- kruhový trénink...), tréninkovými návyky (pět zákonů tělocvičny), cílevědomostí Akademiků... Klenotem tohoto týdne bude ŽRALOČÍ ORANGE CUP... Jsem velice zvědový, kolik dorazí Akademiků z jiných středisek (Klokánci- Orlíci- Ježci- Vlčata- Kočky- Tygřice a Tygři- Vosy...) než ze 7... Předpokládám, že v pátek bude více jak 60 účastníků turnaje...

Včera

   Úterý je pohodička... Ve Cvikově  přišlo ve srovnání s prvními tréninky pět nováčků... Mladší žákyně byly ve Varnsdorfu bez nahrávaček... Týna Bao měla školní reprezentaci a Eliška Jarošová byla nemocná... V tréninku jsme se zaměřili na tenisové podání (desatero), útočný úder (brzdící krok a zášvih paží), smečařskou ruku a  v ÚK na míč zadarmo...

Dnes

   Dnes organizuje Akademie dva ranní tréninky (ORLI- VOSY), ŽRALOCI budou mít už 6. tréninky... Dnešek bude zaměřený na páteční ŽOC... VLČATA  Česká Lípa by měla trénovat se čtyřmi nováčky pod vedením Soni Dušánkové a Michala Kolče a Davidovi Hladíkovi by měli dnes přijít také dva nováčci do TYGŘIC A TYGRŮ...

Svozy na páteční (13.) Žraločí orange cup...

VOSY Cvikov

13. října 2017 13,15 hod sokolovna Cvikov Šín (4)

  Tak tedy nevím, jak to v pátek zvládneme... Zájem o účast na turnaji je velký... Dnes ráno mi naznačilo 7 VOS, že se chce zúčastnit turnaje... Ke mně se vejdou do auta pouze čtyři... Pomohou rodiče???  Sestry Zemkovy, bratři Vávrovi, Barunka Lamačová, Adámek Studničný, Klárka Novotná...

JEŽCI Skalice

13. října 2017 13,35 hod ZŠ Skalice u ČL Doležalová (7)
 
TYGŘICE a TYGŘI Nový Bor
13. října 2017 13,35 hod ZŠ náměstí Míru Nový Bor Nevoral (4)
 
 
Přihlášky...
   Na ŽOC 1 se přihlašujte na čísle   604-104-453...   Příjmení- jméno-  středisko
Knöchel Hladíková K Buriánová V Danielová N      
Zemková T Zemková K Lamačová B Studničný A Vávra T Vávra J Novotná K
Jušková A            
Doležalová M            
 
 
Za pomoc děkujeme  
@gestor

 

RT Orli 06,45- 07,45 ZŠ U Lesa Nový Bor Hladík
RT VOSY 07,00- 07,45 Sokolovna Cvikov Šín
Žraloci I 13- 14,30 ZŠ Kamenický Šenov Šín
Žraloci II 14,30- 16 ZŠ Kamenický Šenov Šín
Vlčata Česká Lípa 14,30- 15,30 ZŠ Partyzánská Česká Lípa Dušánková
Tygřice a Tygři 16- 17 hodin ZŠ U Lesa Nový Bor Hladík