Okresní přebor minivolejbalu čtyřek

 

Česká Lípa

Pokyny

Datum konání neděle  14. května 2017
Sraz náměstí Míru NB  8:00 hodin
Odjezd 8:05 hodin
Nominace přehled níže

  

Druhá nominace...

Akademie A Schindlerová- Říhová- Bao- To Tú Uyen- Tomčík
Akademie C Jarošová- Burián- Stehlík- Šmejkal- Pittauer
Akademie D Hladík- Sýbová- Pokorný- Pavlů- Kolč- Jeřábková

Z nominace vypadli...

  Zdravotní problémy má Blanka Müllerová, Klárka Jeníková, Hana Jeřábková... Nevím, co je s Honzou Plutnarem...

 

Zpráva o třetím turnaji OP v minivolejbale 2016-17

Česká Lípa 9. dubna 2017

 

     Třetího turnaje se zúčastnilo všech 20 družstev,která hrála ve dvou ligách. Výsledky jednotlivých utkání v základních skupinách jsou v přiložených tabulkách. Po dohrání skupin sehrála družstva na stejných místech utkání o pořadí s těmito výsledky:

 

O 1.místo Sokol M.Hradiště – Loko Česká Lípa A 2:0(9,13)

    3.místo Loko Česká Lípa B – Loko Č.L.dívky A 2:0(5,8)

    5.místo Jiskra N.Bor A – UD Hamr C 2:0(7,14)

    7.místo Jiskra N.Bor B – Loko Č.Lípa C 1:1(-7,11)

    9.místo UD Hamr B – VA N.Bor A 1:1(11,-6)

  11.místo VA N.Bor B – UD Hamr A 2:0(13,14)

  13.místo VA N.Bor C – Loko Č.Lípa D 0:2(-8,-6)

  15.místo Loko dívky B – Jiskra N.Bor C 0:2(-13,-13)

  17.místo Loko dívky C – Loko dívky D 0:2(-13,-11)

  19.místo VA N.Bor D – Jiskra N.Bor D 0:2(-14,-12)

 

Pořadí družstev po třetím turnaji

                                                       první               druhý               třetí          čtvrtý        celkem          

 

  1. Sokol M.Hradiště                         20                    20                    20                               60

  2. Loko Česká Lípa A                      19                    19                    19                               57                   

  3. Loko Česká Lípa B                      18                    18                    18                               54

  4. Loko Česká Lípa dívky A              17                    16                    17                               50

  5. Jiskra N.Bor A                             13                    17                    16                               46

  6. UD Hamr C                                 15                    15                    15                               45

  7. Loko Česká Lípa C                      16                    13                    14                               43

  8. Jiskra N.Bor B                             14                    14                    13                               41

  9. UD Hamr B                                 12                    10                    11                                33

10. UD Hamr A                                 10                    12                      9                               31

11. VA N.Bor A                                   8                      9                    12                               29

12. Loko Česká Lípa D                         9                    11                      8                               28

13. Loko Česká Lípa dívky B              11                      8                      5                               24

14. VA N.Bor B                                   6                      5                    10                               21

15. Jiskra N.Bor C                               5                      6                      6                               17

16. VA N.Bor C                                   7                      2                      7                               16

17. Loko Česká Lípa dívky C                3                      7                      3                               13

18. Loko Česká Lípa dívky D                4                      1                      4                                 9

19. VA N.Bor D                                   2                      4                      2                                 8

20. Jiskra N.Bor D                               1                      3                      1                                 5

 

     Příští turnaj se koná v neděli 14.května ,druhá liga začne od 8,30 a první asi ve 12,00.

 

Rozdělení družstev do skupin pro příští turnaj

 

 2.liga A  UD Hamr B     2.liga   Loko D             1.liga A  M.Hradiště   1.liga  B  Loko A

              Loko dívky C                  Loko dívky B                  Loko dívky A              Loko B

              Jiskra N.Bor D               VA N.Bor A                     Loko C                      UD Hamr C

              VA N.Bor C                   Loko dívky D                  Jiskra N.Bor A           Jiskra N.Bor B

              Jiskra N.Bor C               VA N.Bor D                    UD Hamr A               VA N.Bor B

 

 

                                              Pořadí utkání na čtvrtém turnaji turnaji

 

1. Jiskra N.Bor D – Loko dívky C                 Loko D – VA N.Bor D

2. VA N.Bor C – Jiskra N.Bor C                   VA N.Bor A – Loko dívky B

3. UD Hamr B – VA N.Bor C                       Loko dívky D – Loko D

4. Jiskra N.Bor C – Jiskra N.Bor D               VA N.Bor DVA N.Bor A

5. Jiskra N.Bor D – UD Hamr B                   VA N.Bor A – Loko dívky D

6. Loko dívky C – Jiskra N.Bor C                 Loko dívky B – VA N.Bor D

7. UD Hamr B – Loko dívky C                     Loko dívky D – Loko dívky B

8. VA N.Bor C – Jiskra N.Bor D                   Loko D – VA N.Bor A

9. Loko dívky C – VA N.Bor C                     Loko dívky B – Loko D

10.Jiskra N.Bor C – UD Hamr B                  VA N.Bor D – Loko dívky D

11. - 13. utkání o pořadí

 

1. Loko dívky A – Hamr A                            Loko B – VA N.Bor B

2. Loko C – Jiskra N.Bor A                           Hamr C – Jiskra N.Bor B

3. Hamr A – Loko C                                     VA N.Bor B – Hamr C

4. Hradiště – Loko dívky A                           Loko A – Loko B

5. Loko C – Hradiště                                   Hamr C – Loko A

6. Jiskra A – Hamr A                                  Jiskra B – VA N.Bor B

7. Hradiště – Jiskra A                                  Loko A – Jiskra B

8. Loko dívky A – Loko C                            Loko B – Hamr C

9. Jiskra A – Loko dívky A                            Jiskra B – Loko B

10.Hamr A – Hradiště                                  VA N.Bor B – Loko A

11. - 13. utkání o pořadí

 

                                                                     Jaroslav Linhart

                                                                      řídící soutěže  

TABULKY 3. kola OP4 Jiří Pokorný

OP čtyřky Česká Lípa

4. kolo Skalické čtyřky

Drahokam Akademie- Skalická čtyřka (4.)   Krásný turnaj... Sobota 22. dubna 2017; 9,00- 13,00 hodin; hala Skalice     Akademie má za sebou další strategický  turnaj. Zúčastnilo se 10 družstev. Úroveň S4 každým turnajem roste... Volejbalová vzdálenost družstev v S4 se...

ZRCADLO- 3. kolo OP4

3. kolo okresního přeboru čtyřek... Neděle 9. dubna 2017 8:30- 18,00 hodin ZŠ Lada Česká Lípa Zpráva o třetím turnaji OP 2016-17.docx Výsledkové zrcadlo... 3. kolo 1 Sokol Mnichovo Hradiště   2 Loko Česká Lípa "A"   3 Loko...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

3. kolo Skalické čtyřky 11.03. Vladimír Nevoral