Festival v barevném mini

2. kolo Borské ligy v minivolejbalu

1. nominace...

Pokyny...

Datum sobota 27. ledna 2018
Místo ZŠ Kamenický Šenov (velká hala)
Žlutý mini 09- 11 hodin
Oranžový mini 11- 13 hodin
Červený mini 13- 16 hodin

žlutý minivolejbal...

1 Buriánová+ Kolč M
2 Hartl+ Daníčová
3 Doležalová+ Růžička
4 Magomedov+ Větrovský
5 Jurásková+ Mičůnek
6 Stefanovský+ Pětioký
7 Šindelář+ Cháb
8 Kreps+ Kočová
9 Myška Ma+ Bao Anna
10 Bártová+ Neumanová
11 Fuksová+ Hladíková M
12 Hloušková+ Pokorná
13 Hladíková K+ Velasco
14 Bobáková+ Vomela
15 Vaňourek+ Michálková
16 Křivská+ Slavíková
17 Řípová+ Hocek
18 Vokál+ Knöchel
19 Kozmová N+ Kubátová
20 Juklíčková+ Kroužková A
21 Kroužková E+ Novák
22 Dršková+ Špačková
23 Kozmová A+ Ramisch
24 Doležalová+ Petratschková N
25 Petratschková K+ Bednářová
26 Černý+ Čížková
27 Třísková+ Šraitr
28 Vaňková+ Šustová
29 Cibulková+ Němečková
30 Císařová+ Kulhánková
31 Strupp+ Randová
32 Slezáková+ Olšar
33 Najman+ Mlýnská
34 Löffler+ Hyblerová
35 Hegr+ Hlávková
36 Šachová T+ Daníčková
37 Loulová+ Máchová
38 Kravcovová+ Sládečková
39 Hartl+ Rejnová
40 Matějková D+ Hašková
41 Matějková I+ Caha
42 Váchová+ Krejčová
43 Škoda+ Makulová
44 Weiss+ Hrůzek
45 Wedlich+ Janouškovcová
46 Srbová+ Zemková K
47 Balázsová+ Sprengerová
48 Studničný+ Vávra
49 Novotná+ Augustová
50 Vítková+ Kovalevová
51 Křížová+ Jandáková
52  

Oranžový minivolejbal...

1 Buriánová+ Kolč M
2 Hartl+ Daníčová
3 Doležalová+ Černý
4 Větrovský+ Pavlů
5 Jurásková+ Pokorná V
6 Stefanovský+ Pětioký
7 Šindelář+ Cháb
8 Kreps+ Kočová
9 Myška Ma+ Bao Anna
10 Bártová+ Neumanová
11 Fuksová+ Hladíková M
12 Hloušková+ Pokorná
13 Hladíková K+ Velasco
14 Bobáková+ Vomela
15 Vaňourek+ Michálková
16 Křivská+ Slavíková
17 Řípová+ Hocek
18 Vokál+ Knöchel
19 Kozmová N+ Kubátová
20 Juklíčková+ Kroužková A
21 Kroužková E+ Novák
22 Dršková+ Špačková
23 Kozmová A+ Ramisch
24 Doležalová+ Petratschková N
25 Petratschková K+ Bednářová
26 Černý+ Čížková
27 Třísková+ Šraitr
28 Vaňková+ Šustová
29 Cibulková+ Němečková
30 Císařová+ Kulhánková
31 Strupp+ Randová
32 Slezáková+ Olšar
33 Najman+ Mlýnská
34 Löffler+ Hyblerová
35 Hegr+ Hlávková
36 Šachová T+ Daníčková
37 Loulová+ Máchová
38 Kravcovová+ Sládečková
39 Hartl+ Rejnová
40 Matějková D+ Hašková
41 Matějková I+ Caha
42 Váchová+ Krejčová
43 Škoda+ Makulová
44 Weiss+ Hrůzek
45 Wedlich+ Janouškovcová
46 Hladíková K+ Myška Ma
47 Jeník+ Kolč J
48 Votruba+ Bártová
49 Mičůnek+ Horníková
50 Ramišová+ Cagáň
51 Marek R+ Blažejovský
52 Rejna+ Semak
53 Danielová+ Frömel

Červený minivolejbal...

1 Pavlů+ Ramišová
2 Kolč J+ Horníková
3 Jeník+ Pokorná V
4 Lamačová+ Slávková
5 Hladíková K+ Buriánová
6 Černý+ Škodová
7 Myška Ma+ Půlkrabová
8 Dušánková Vi+ Bartoňová
9 Šachová E+ Jurásková
10 Neumanová+ Daníčková
11 Votruba+ Vomela
12 Michálková+ Dršková
13 Špačková+ Kubátová
14 Zemková T+ Bao
15 Sýbová+ Chrpová
16 Jušková+ Nguyenová
17 Trnka+ Marek A
18 Cibulková+ Němečková
19 Doxanská+ Hovorka
20 Mitlöhner+ Procházková
21 Knöchel+ Myška Mi
22 Frömel+ 
23  
24  

 

 

3. kolo Festivalu  BMV...

 

Skvělý tým...

Neděle 10. prosince 2017  18:18 hodin

Obrovské poděkování

  Janině Buriánové (perníkové medaile- pískání- úklid), Zdeně Hladíkové (náš ministr financí- pískání- příprava cen- úklid), Denise Růžičkové (pískání), Jitce Němečkové (pískání), Jitce Doležalové (organizace- pískání), Soně Dušánkové (pískání), paní Konečné (bufet) , paní Myškové (bufet), Davidovi Hladíkovi (nástěnky- řízení soutěže- pískání), Jirkovi Pokornému  (hlavní rozhodčí), Michalu Kolčovi (hlavní rozhodčí), Vláďovi Říhovi (organizace- pískání- fotograf), Petrovi Stehlíkovi (pískání), Petrovi Jeníkovi (pískání)... Také chci poděkovat mladším žákyním Akademie za pomoc při dopoledním pískání...

  A to s poděkováním nesmím zapomenout na manžele Nevoralovi... Tuto neděli sice nebyli, ale i oni patří ke konstantám Akademie... "Vláďo a Zdeno, děkuji samozřejmě i Vám"

Gigantické 3. kolo...

  Až dnes jsem docenil, jak je náročné uspořádat F- BMV na krajské úrovni, když se přihlásí  stovka družstev... Například na 2. kole na Dukle Liberec bylo 56 družstev... To je nesrovnatelné... Proto se zpětně klaním manželům Damnitzovým, Míše Damnitzové za pořádání krajských kol ve Varnsdorfu, kdy se účastní  plusminus podobný počet soutěžích... Ano, zvládli jsme to... Ale ještě to určitě nebylo na jedničku... Myslím si, že příští kolo bude i organizačně ještě lepší... "Akademický týme, děkuji za start v gigantických akcích..."

Medaile...

  1 2 3
 žlutý mini (16 týmů)  Akademie 1 Akademie 2 Jablonec
 oranžový mini (26)  Akademie 1 Akademie 2 Jiskra NB A
 červený mini (28)  Akademie 1 Akademie 2 Jiskra NB A
 zelený mini (10)  Akademie 2 Akademie 1 Jablonec
 modrý mini (10)  Dukla B Dukla A Akademie 1

 

Pořadí klubů dle získaných medailí...

1  Akademie Nový Bor  9
2  Dukla Liberec 2
3  Bižuterie Jablonec 2
   TJ Jiskra Nový Bor 2

 

Pořadí dle počtu zúčastněných družstev...

1  Akademie Nový Bor  29
2 Dukla Liberec 13
3 Ještědská Liberec 11
  Slovan Varnsdorf 11
5 Jiskra Nový Bor  9
6 BV Vratislavice  7 
7 Schrödinger  5
8 TJ Turnov  3
  Bižu Jablonec  3
10 Rychnov  1

 

Celkové výsledky...

Naleznete   zde 

KP BMV v K. Šenově

3. kolo F-BMV_Kamenický Šenov_2018_12_10

3. kolo F- BMV v Kamenickém Šenově     Výsledkové zrcadlo...      žlutý     oranžový    červený     zelený     modrý   1 Akademie 1 Akademie 1 Akademie...

F- BMV_3. kolo_přihlášená družstva

   Neděle 10. prosince 2017 Haly ZŠ Kamenický Šenov  časový harmonogram žlutý minivolejbal 9- 12 hodin oranžový minivolejbal 11,30- 15 hodin červený minivolejbal 9- 12 hodin modrý minivolejbal 5 (zelený) 11,30- 15 hodin modrý...

3 F- BMV_1. nominace

  Festival BMV v Kamenickém Šenově... 1. nominace... Pátek 24. listopadu 2017_08:08 hodin F- BMV 10. prosince 2017 ZŠ Kamenický Šenov Časový harmonogram... 09- 11,30 žlutý a červený minivolejbal 12- 15 oranžový- zelený a modrý...

SHARKS ORANGE CUP_2. kolo_Zrcadlo

    2. kolo Sharks orange cup 2018...     62 Akademiků... Pátek 10. listopadu 2017; 21:21 hodin    Tak to byl opět "mazec"... Včerejšího 2. kola SHARKS ORANGE CUPU se zúčastnilo celkem 64 dětí, nehráli, pomáhali ze zdravotních důvodů Eliška Šachová (slepák) a Péťa...

F- BMV 1. kolo_Hodnocení

  1. kolo festivalu v BMV v K. Šenově...     Hodnocení... Neděle 1. října 2017; 06:06 hodin Akademie roste...    Startovní kolo sezony potvrdilo to, co víme... Akademie patří ke špičce českého minivolejbalu... Hráči a hráčky jako Viktorka Buriánová, Káťa...

VÝSLEDKY 1. kola F BMV v Kamenickém Šenově

1. kolo festivalu v BMV v K. Šenově...   9 medailí pro Akademii Sobota 30. září 2017; 18:18 hodin    Podrobnosti očekávajte během dnešního dne... žlutý minivolejbal... 1 Akademie 1 Buriánová Viktorka, Kolč Martin 2 Akademie 4 Hocek Standa, Daníčková...

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY_1. kolo F- BMV

1. kolo krajského festivalu v barevném minivolejbalu 30. září 2017 haly ZŠ Kamenický Šenov. Náměstí Míru 616 Přihlášená družstva...    Zatím jsou přihlášená družstva z VAŠ Varnsdorf, VK Rychnov, ZŠ Velký Šenov, USK Slavia Liberec... Žlutý minivolejbal 1 Dukla...

1. kolo F- BMV_propozice

BAREVNÝ MINIVOLEJBAL 1. krajský festival ZŠ Kamenický Šenov- 30. září 2017 První rozeslanou informaci naleznete zde KP BMV Kamenický Šenov 30. září 2017.pdf Místo konání: ZŠ Kamenický Šenov Náměstí Míru 616 47114 Kamenický Šenov www.zsks.cz    Hala bude otevřena od 8:15, první utkání...

Akademie KP BMV 2018_1. festival_1. nominace

Žlutý mini Buriánová, Murswiek, Pětioký, Stefanovský, Bao, Žáková, Bobáková, Juklíčková, Kozmová, Vokál, Bednářová, Čížková, Dvořáček, Stehlík Akademie 1 Buriánová- Žáková Akademie 2 Bednářová- Čížková Akademie 3 Stefanovský-Pětioký Akademie...