3. TUČŇÁCI Arnultovice

Střediskový trenér:  Mgr. Šín Milan 

3. TUČŇÁCI Arnultovice

P-ZŠ Arnultovice_čtvrtek 7. září 2017

Přebor ZŠ v barevném mini 2017 Vítězí Leonka a Maty... Čtvrtek  7. září 2017; 20:20 hodin    Krásný den, krásný turnaj!!! Tučňáci jsou prostě super... Krásná atmosféra, bojovnost, šikovnost... Prostě když se daří, tak se daří... Vedle volejbalistů Akademie zaujali...

 

Rekordy Akademie...

 

Vedou Kočky...

Čtvrtek 2. listopadu 2017; 17:17 hodin

  V   TOP10  je devět Koček a Kocourů a pouze jeden Žralok...  Jasná převaha... Zabojují Žraloci??? Dostanou se do TOP10 alespoň  tři??? Žraloci mají za sebou 6 tréninků a porazit Kočky v nejbližší době je asi utopie... Žraloci  již zítra mohou posunout svůj osobní rekord... Zlepšení  OR  (osobního rekordu) představuje zisk 20 bodů... Překonání  57 přeletů ( ŽKR ŽralociKočkyRekord)) představuje  100 bodů   do Žebříčku...

  

Žebříček...

1. Marek Antonín Kocour  57 
2. Stehnová Tereza Kočka 47
3. Ježík Petr Kocour 39
4. Jušková Anna Kočka 32
5. Jíravová Viktorka Kočka 30
6. Cibulková Viktorka Kočka 22
7. Vaňková Kristýna Kočka 21
8. Daniel Jakub Kocour 16
9. Podlahová Lucie Žralok 14
10. Nguyenová Eva Kočka 13
11. Kapounová Anna Žralok 10
  Procházková Marie Žralok 10
  Slávková Kateřina Žralok 10
14. Půlkrabová Natálie Žralok 9
15. Cvrčková Markéta Žralok 8
  Holečková Michaela Žralok 8
  Hovorka Lukáš Žralok 8
18. Nováková Anna Žralok 6
  Šustová Rozálie Kočka 6
20. Doxanská Natálie Žralok 5
  Chrpová Adéla Žralok 5
  Marek Radim Žralok 5
  Seidlová Tereza Žralok 5
24. Bartoňová Natálie Žralok 4

 

 

Přebor ZŠ Arnultovice  4.- 5. třída

Jasně Eli a Kačka...

Pátek 8. září 2017; 21:1 hodin

   Tak to byl organizační volejbalový koncert... Dominovala Volejbalová akademie Nový Bor z. s. V diváckém finále vyhrála dvojice Jarošová- Říhová nad Vomelou a Víškem  10- 1!!! Volejbalová smršť!!!

Pořadí ve finálovém turnaji

1 Jarošová Eliška Říhová Kateřina
2 Vomela Max Víšek Lukáš
3 Michálková Ema Slavíková Kateřina
4 Kubátová Klárka Špačková Sára
5 Vetešník Jindřich Andreoli Alessandro
6 Novák Saša Sudla Kuba
7 Vopasek Karel More Daniel
8 More Mirek Roubalová Kateřina

 

Hvězdičky Přeboru...

Balogová Lucie
Dršková Kristýna
Jalovecká Tereza
Dlouhá  Johanka
Vogelová Luci
Zimelová Johanka
Jerman Ondřej
Vetešník Jindřich
Jarošová Eliška
Říhová Kateřina
Vomela  Patrik
Michálková Ema

 

3. TUČŇÁCI Arnultovice